reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Eve, kochana masz racje - chyba troszke jestetem pesymistka :-):-):-)
Ale zgodnie z Prawami Murphy'ego :


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów
Pesymista obawia się, że może to być prawdą

Hihi, nie martw sie damy rade napisac i skonczyc te nasze cholerne studia. Bede trzymala kciuki za Ciebie :-D:-D:-D
 
reklama
hmmm ...wiedzialm wlasnie zobaczylam ze dostalam wredna@ dwa dni za wczesnie,a od niedzieli tak duzo myslalam o dziecku ze z nerw mialam plamnienie:-(
Szybciej zaczniecie kolejne staranka :tak::tak:

witam jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanko czy kturas z was miała zapisane luteine na wywołwnie miesioczki i jak sie czułyscie po luteinie ????? pozdrawiam
Witaj:-) Ja brałam duphaston(też progesteron) i było ok. Ja już się nauczyłam, że po lekach które źle na mnie działają biorę na noc w czasie kolacji.Wtedy są mniejsze skutki uboczne.

kinguś no ide.....ale panstwowo najpierw, moze się jakos wepcham...zeby dal mi tą luteine na @ i napewno mnie zbada.Powiem o tych testach, wszak z 3 to samo....
No pewnie tak zrób, bo można zbankrutować:tak::tak:

Staralam sie przeczytac wszystko, ale jest tego tak duzo, ze szok. Bylam na tydzien w Polsce 21-27stycznia i nie mialam czasu siedziec codziennie na forum :-(.
''Ktora z was brala Duphaston lub Bromergon? Napiszcie z jakich powodow, jak dlugo bierzecie itd. Plissssss.
Jejku jak namieszali :no:
Ja brałam duphaston na uregulowanie cykli i profilaktycznie na podtrzymanie ciąży.
Dobrze, że dostałaś leki :tak::tak:

melduje z rana że teścior negatywny... no nic przynajmniej @ przylezie na czas bo nie bedę sie stresowac...
Przytulam mocno ale wiesz, że masz jeszcze trochę czasu...;-);-);-)
Ja zmierzyłam rano temp i było 37,1, głupia ta temperatura :baffled:

a ja chcialam sie dzisiej czyms pochwalic ale mi nie wyszlo! :dry::-( i jestem strasznie zla! wczoraj oddalam moj ostatni proj. na uczelni :)tak:) i z nadzieja ze od razu dostane wpis bo facet widzial go juz ze 4 razy - ale nie kompletnie o tym zapomnial i poweidzial ze on to musi sprawdzic i dopiero w poniedzialek bede widziala co dalej! :wściekła/y:
Ale już coraz bliżej, super :-):-):-)

Witam dziewczyny! Przyznam szczerze że nie udzielam się w tym roku na forum ponieważ brakuje mi tego ubiegłorocznego forum...:zawstydzona/y:

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witaj.
Ja niestety nie pomogę :zawstydzona/y:

Kingus a jak u Ciebie? Byl pecherzyk byla owulacja a teraz bedzie ??????? Mam racje?
Będzie @ pewnie ;-);-);-)

Oglądałm, ale nie przypadła mi do gustu, ten Ashton to kiepski aktor moim zdaniem:baffled:
Ja polecam film "Wpadka" super :tak::tak::tak::-):-):-)
 
Siema, to znowu ja. Wpadlam na sekundke tylko.

Sabinka, przykro mi bardzo. Pewnie mialas problemy hormonalne, teraz Luteinka moze Ci wszystko unormowac - wiec probuj kochana, TERAZ MUSI SIE UDAC :)

Przyszly mi nowe tesciory z ebay'a wiec sobie wyprobowalam :-D Po 10 minutach wyszla mi druga kreseczka, hahaha - tyle ze do pieciu min. mozna tylko sprawdzac :-p:-p:-pCzyli jednak to prawda, ze testy moga "pozytywnie" oszukiwac.
Kiedys, nie pamietam z kim o tym tu na forum rozmawialam - klocac sie, ze nie ma raczej takiej mozliwosci.. :-D :-D:-D


P.S. Kombinuje, zeby wrzucic fotke to zobaczycie druga kreseczke - cieniutka ale jest
 
Ostatnia edycja:
a ja wam powiem,ze jestem jakos sceptycznie nastawinona na tego typu testy,nie ufam im,zdaje mi sie,ze tyle dzieje sie w naszych organizmach,tyle zmian zachodzi w ciagu nawet sekundy,ze latwo o pomylke....pozdrwiam Was wszystkie!
 
Przyszly mi nowe tesciory z ebay'a wiec sobie wyprobowalam :-D Po 10 minutach wyszla mi druga kreseczka, hahaha - tyle ze do pieciu min. mozna tylko sprawdzac :-p:-p:-pCzyli jednak to prawda, ze testy moga "pozytywnie" oszukiwac.
Kiedys, nie pamietam z kim o tym tu na forum rozmawialam - klocac sie, ze nie ma raczej takiej mozliwosci.. :-D :-D:-D


P.S. Kombinuje, zeby wrzucic fotke to zobaczycie druga kreseczke - cieniutka ale jest
a jest możliwosc żeby to nie była pomyłka dla Ciebie?nic nie wiadomo...;-)
a ja to wogole nie wierze tym testom "internetowym" co z apteki to z apteki...ale kurde mol, moje tez z apteki i co?!:-D:-D:-D

romka ja już chyba tez nie:no::-D

elizabeth dzięki za rade z albumikiem

eve oj już blizej jak dalej...

sabina no to lepiej jak dostalas...po luteinie przewaznie się dostanie(jesli nie jest się w ciąży)tylko czasem trzeba poczekac, jak jestes to luteina tylko podtrzyma, więc nic się nie stanie..

oj baby, wy nawet nie wiecie, jak mi dzis do łepetyny nic nie wchodzi:no:
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczynki!!! znowu się najpierw naczytałam... ale się cieszę mam jutro wolne czyli 3-dniowy weekend będzie...
chciałam się wypowiedzieć na temat testów: ja nie wierzę owulacyjnym bo raz mi wychodziły pozytywnie 9 dni po owulacji, a co do ciążowych to nigdy nie miałam nawet cienia drugiej kreski:-(, więc narazie mówią prawdę- niestety!!!
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!:-):tak:
 
reklama
Bablyss a nie ma zo co:-);-):tak:

Ja owulacyjnych nigdy nie robiłam i z tego co piszą dziewczyny to nie zawsze są wiarygodne, więc nawet nie planuje ich kupować... a ciążowe robiłam 2 razy w życiu, raz był negatywny a drugi raz pozytywny i "mówiły" prawdę...;-)

Dziś dostałam od sąsiadki bociana takiego drewnianego i śmiałyśmy się, że może on drugie dzieciątko przyniesie he he he...

Mnie od trzech dni bolą jajniki, 2 dni temu to myślałam, że to owulacja, bo w zasadzie bolał mnie tylko jeden, ale wczoraj i dziś bolą mnie dwa:baffled:
 
Do góry