reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a jest możliwosc żeby to nie była pomyłka dla Ciebie?nic nie wiadomo...;-)
a ja to wogole nie wierze tym testom "internetowym" co z apteki to z apteki...ale kurde mol, moje tez z apteki i co?!:-D:-D:-D
Kochana, raczej na 99.9% jestem pewna, ze nie ma takiej mozliwosci zeby to byla fasolka.
Po pierwsze, mam niedrozne jajowody

Po drugie, serduchowalismy z mezem tylko raz w poprzednim cyklu i to w 8 dc.
Po trzecie, to moj 6 dzien nowgo cyklu jesli liczyc moje plamienie jako @
Po czwarte, mam juz bole owulacyjne i szyjke macicy tez jak na owu mieciutka
Jak sama widzisz NIE MA mozliwosci na fasoleczke, chociaz baaardzo bym chciala.
Dlatego, tak jak Romka tez juz sceptycznie jestem nastawiona do testow.
Te moje nazywaja sie One-Step (czulosc 25), kupione bardzo tanio na ebay'u - dziewczyny unikajcie ich :crazy:
Elisabeth, trzymam kciukasy - oby bociek dobrze sie sprawil :):):)
BUZKA
 
Ostatnia edycja:
reklama
elisabeth JA też w tym cyklu dziwna owulacja, wydawało mi się że miałam 2 razy... chyba nie możliwe:szok:.. najpierw prawy jajnik, potem oba a wczoraj to z bólu nie mogłam wytrzymać tak mnie lewy nawalał.. no to wzięłam się z M. za robotę ;-):-)... a kiedy naprawdę była to ja już nie wiem?!:baffled:
 

Dziś dostałam od sąsiadki bociana takiego drewnianego i śmiałyśmy się, że może on drugie dzieciątko przyniesie he he he...
Wiosna idzie to może przyniesie ;-);-)


Te moje nazywaja sie One-Step (czulosc 25), kupione bardzo tanio na ebay'u - dziewczyny unikajcie ich :crazy:
A to jest owulacyjny czy ciążowy.

Dziś na obiad miał być pęczak ale wciągnęłam się w grę i się przypalił :sorry2: śmierdzi w całym mieszkaniu, mam nadzieje, że M nie poczuje ale garnek się trochę przypalił. :baffled:
 
Jeśli owu u mnie była to albo dwa dni temu albo wczoraj... szyjki nie badam, bo mam za długie pazury he he he, a śluzu nie mam, z resztą wczoraj wzięłam ostatnią globulkę, więc i tak nie ma co obserwować...
 
Istnieja dowody naukowe na to, ze nie może nastąpić druga owulacja w jednym cyklu w odstępie dłuższym niz 24 godziny od pierwszej. Takie hormony jak progesteron i estriol blokuja dojrzewanie komorek jajowych az do rozpoczęcia kolejnego cyklu. To są podstawy fizjologii cyklu. Podwójna owulacja to mit, podobnie jak spadek implantacyjny i kilka innych szeroko rozpowszechnianych rzeczy, np. że testy owulacyjne pokazują owulację.
 
reklama
Istnieja dowody naukowe na to, ze nie może nastąpić druga owulacja w jednym cyklu w odstępie dłuższym niz 24 godziny od pierwszej. Takie hormony jak progesteron i estriol blokuja dojrzewanie komorek jajowych az do rozpoczęcia kolejnego cyklu. To są podstawy fizjologii cyklu. Podwójna owulacja to mit, podobnie jak spadek implantacyjny i kilka innych szeroko rozpowszechnianych rzeczy, np. że testy owulacyjne pokazują owulację.
Irlandia czytałam już kilka Twoich wypowiedzi na innych wątkach i wiem, że wiesz o czym piszesz, podziwiam Cię za Twoją wiedzę... Czyli z tego co piszesz, testy owulacyjne można olać...
 
Do góry