reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
POLECAM

Dziewczyny wlasnie skonczylam ogladac "16-letnia mama", polecam przepiekny film, ale przygotyjcie sobie tone chusteczek, bo lzy leca potokami.

[video=youtube;R2D82lcpFfI]http://www.youtube.com/watch?v=R2D82lcpFfI&feature=related[/video]

oto pierwszy odcinek, jest ich tylko 9 po ok. 8 minut kazdy
 
ciesze sie,ze Wam sie podoba!
faktycznie chusteczki sie na bank przydadza,ja wczoraj zryczalam sie na nim tak ze szok!!!!
dobranoc!
 
Witam się:-D
Badaicka - a Twój Paweł chce zostać honorowym dawcą??? Ja już od kilku lat oddaję krew i wcale nie jest to takie straszne:tak:
Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!
Hello :-D
Tak mój Paweł zamierza honorowo oddawać krew :-) i dzisiaj był pierwszy raz, dostał ksiazeczke honorowego dawcy krwi. Juz rok temu o tym myslał ale jakoś sie nie zebrał, a teraz jego młodszy brat zaczął oddawać wiec i on sie zdecydował.
Ja w tej chwili planuje ciąze ale jak już urodze i bedę mogła to tez będę oddawała tym bardziej że mam 0 Rh+ :-D wiec dawca jestem idealnym


:-D:-D:-D:-D:-D jak ty jestes pulpecik to ja jestem ziemniaczek! :-D:-D:-D:-D kobito jestes sliczna!!!! :-)

a ty co !!!!?? jak chcesz mozesz byc suruwką :-D i mamy 3-skladnikowy obiadek! :-p:-p:-p
dziewczynki dosyc !!!! co to licytacja kto ma wieciej w pasie?
:)-D cos mi sie zrymowalo)
O nie strzelam focha ;-) to ja nazywam sie Sałata :-D:-D:-D tylko że z moja waga to wy Wszystkie jesteście do mnie jak pióreczka :baffled::-((czyt 73kg-przytyłam znowu)

wiem że są ludzie którzy mają naprawde gigantyczną nadwagę ale jak idę na zakupy i mam sobie kupić spodnie to mi jest przykro jak pytam o moj rozmiar a pani w sklepie mówi ze takich to oni nie maja albo jak przymierzam kolejne pary i sa za małe i muszę isć szukać wiekszych moim największym problemem są nogi takie mam rozsadzone że :szok:
A co ja mam powiedzieć? :baffled:

Mogę być suruweczkę:tak:. dzisiaj na przykład robię fasolkę szpragową:-D
Ale przez ta naszą badaickę mam straszną ochotę na pierogi ruskie i chyba w przyszłym tygodniu zbiorę się w sobie i odważę się i je zrobię... jadę dzisiaj wieczorkien na weekend do mamusiu, więc na pewno będę miała dobre jedzonko, ale pierogów, to ona nie robi, obiecała mi za to, że zrobi paszteciki:tak:
He,he ale Wam smaka narobiłam :-D Choc raz mi się cos udało :cool2: ja dzisiaj jadłam swoje pierożki bo zamroziłam sobie troche na czarną godzinę :-)

No i przyszłam powiedzieć, że teściorek już nie będzie potrzebny. @ już dała o sobie znać.
U nas pogoda do D..., burza i leje.

Ja muszę pożegnać się na jakiś czas, mam do zrywania porzeczki czarne i czerwone, agrest i wiśnie, więc na jakiś czas znikam, bo nawet w niedziele to będę musiała robić między pracą a pracą.
Ohhhh no !!!!!!!!!! :-:)-:)-:)-(
Witam burzowo!
Właśnie grzmi....dziś już nie smęce o sobie i już nie panikuję ...czekam i co ma być to będzie jak zwykle miałam kryzys...

Widzę że wszystkie macie zjazdy rodzinne...to bawcie się dobrze!
Coś ostatnio cisza fasolkowa na forum...?
Buziaki dla wszystkich!
Amour20.gif
MARTYNKO

..temp.caly czas 37 i oby nie spadala...
Trzymamy mocno kciukasy :tak:

dzieki za pozdrowienia - przepraszam ale nie mam sily odpisywac na wasze posty indywidualne ale wiedzcie, ze mysle o was cieplo i trzymam za wszystkie pecherzyki i fasolki mocno kciuki...
mnie dzis troche boli brzuch tzn mam wrazenie jakby mi tam cos drgalo i w jelitach jezdzilo...kurcze wogole juz nie pamietam jak to bylo przy pierwszym poronieniu...

wyjezdzajacym i pozostajacym zycze milego weekendu...
Gosieńko wszystko musi sie obkurczyć i zagoić więc jakis czas tak bedzie.:-(
Buziaczki dla Ciebie


Obiecany mój brzuszek 14 tc:-)
O WOW !!!!
Witam Kobietki:-)Buziaczki:-)
Dobrze, że jest praca w końcu po to tam głównie pojechaliscie.Oby tak dalej
 
reklama
Dobry wieczór :-). Wpadłam tak z sentymentu zobaczyc co u staraczek słychac, a tutaj widze, że ktoś ma testowac w poniedziałek. Lilu tyrzymam kciuki, cuda się zdarzają, mój własnie tuli poduchę, kraba i książeczkę :-p.

Wpadło mi w oko, że któraś z Was ma wysoką przeziernośc w badaniu fasolki. kanka, moje starsze dziecko miało przeziernośc ponad normę (2,8), robiłam PAPPA, który wykazał zagrozenie ZD, na amniopunkcję się nie zdecydowałam, wystarczająco długo czekałam na fasolka, by ryzykowac choby minimalnie, lęk był do końca, ale mały nie ma wad genetycznych. 2 maluch miał NT podobne do tego co u Ciebie, ale byłam juz o tyle mądrzejsza, że uznałam to za nature moich synów. Za to naprzeciw mieszka przesliczna dziewczynka w wieku 10 miesięcy, całkowicie zdrowa, której przeziernosc była ponad 3. To co moge poradzic, to wybierz się na USG połówkowe do dobrego specjalisty, jakby co, to moge polecic kogoś z Warszawy. A wyższe NT może podobno byc także w drobnej wadzie serca, która zanika w trakcie rozwoju dziecka. No ale u Ciebie jest norma NT, a kosc nosowa nie zawsze da sie złapac do mierzenia.

Pozdrawiam staraczki :-)
 
Do góry