reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Jest juz po 2 w nocy, ja sama w domu i właśnie skończyłam ogladać ten film.....
jestem upłakana, zasmarkana i reszte nocy mam juz z głowy :-(
Mogę ten film ogladać setki razy a i tak zawsze sie na nim strasznie wzruszam i wszystko przeżywam.....
 
reklama
Dzień dobry:-)
To niemożliwe, że jeszcze nikogo dziś nie było:szok::szok::szok:
Halo dziewczynki. Tu pisze Jarzabkowa;-) łubudubu łubudubu niech żyje prezes naszego klubu...:-D (kto widział ten wie o co kaman, te starsze to na pewno )
Ide czytac
Makaronka - no jesteś w końcu:tak:
A za tą Jarząbkową - ja pamiętam a to znaczy, że jestem stara:baffled::baffled::baffled::szok:;-)
a u mnie bez zmian brzuch w okolicach pepka pobolewa i caly spuchl...nafaszerowalam sie nospa i espumisanem,moze cos pomoze...
a poza tym z dnia na dzien zyje nadzieja...temp.caly czas 37 i oby nie spadala...
Szafirku - trzymam kciuki - to byłby super prezent dla M:-)
Obiecany mój brzuszek 14 tc:-)
Śliczny:tak:
Hello :-) Ale tu dzisiaj spokojnie i cichutko :-) Świruję już w domu. Do praaaacyyy!!! A tak mi się chciało urlopu, a teraz z nudów nie mam co ze sobą zrobić, bo ile można sprzątać? ;-)W przyszłym tygodniu może będzie lepiej, bo ruszy urządzanie nowego przedszkola i będę miała dużo pracy remontowo-wykończeniowych :-)
Od przyszłego tygodnia wybieram się na przegląd ;-) przebadam się dokładnie, bo tak ostatnio stwierdziłam, że już dawno nie robiłam szczegółowych badań. A że mam dużo czasu, to mogę to wszystko zrobić. Szczególnie, że wczoraj zwróciłam uwagę na moją krtań i jest jakaś taka powiększona i zaczęłam się martwić troszkę. Pewnie przeciążyłam struny głosowe przez cały rok, ale nie zaszkodzi się zbadać.
Pracusiu - urlopu masz dopiero kilka dni i już się nudzisz:szok:
na spacer a nie w domu sprzątać:wściekła/y: i odpoczywaj i zbieraj siły na wrzesień;-)
Wiecie co, nie wytrzymam jeszcze tego miesiąca w robocie! Tak mi się chce już na urlop!! Zwłaszcza że postanowiłam zafasolkować w naszych pięknych górach!! Właśnie tak, postanowiłam i już! Wbrew wszystkim przeciwnościom! :-D:-D:-D
Tak trzymaj - i teraz prosto do celu, tzn. do fasolki:-)
a kiedy jedziesz w góry?
Witam Kobietki:-)

Witaj Madziu - dobrze, że masz pracę, ale nie przemęczaj się za mocno;-) Tu chyba OlaPM uświadamiała Marzenkę, że samo też się czasami zrobi:-D:-D;-)
Hello :-D
Tak mój Paweł zamierza honorowo oddawać krew :-) i dzisiaj był pierwszy raz, dostał ksiazeczke honorowego dawcy krwi. Juz rok temu o tym myslał ale jakoś sie nie zebrał, a teraz jego młodszy brat zaczął oddawać wiec i on sie zdecydował.
Ja w tej chwili planuje ciąze ale jak już urodze i bedę mogła to tez będę oddawała tym bardziej że mam 0 Rh+ :-D wiec dawca jestem idealnym
Ja też kiedyś o tym myślałam, ale niestety nie moge być dawcą - a też bym była idealna - grupa O Rh+;-)
 
Ja sie witam
poszłam spać 0 3,30 a od 8 jestem na nogach :-D
Słoneczko a czemu nie możesz byc dawca krwi? czy to trzeba spełniac jakies warunki? Bo ja nawet mojego Pawła nie zapytałam.Tzn wiem,że tam sie jakąs sporą ankietę wypełnia

 
Ja sie witam
poszłam spać 0 3,30 a od 8 jestem na nogach :-D
Słoneczko a czemu nie możesz byc dawca krwi? czy to trzeba spełniac jakies warunki? Bo ja nawet mojego Pawła nie zapytałam.Tzn wiem,że tam sie jakąs sporą ankietę wypełnia


No w końcu - bo już myślałam, że tu sama będę siedzieć:szok:
Witaj Magda:-)
ja niestety nie mogę być dawcą bo mam we krwi przeciwciała przeciwko tarczycy - mam chorobę Haschimoto a krew musi być przeciez zdrowa:tak:
 
POLECAM

Dziewczyny wlasnie skonczylam ogladac "16-letnia mama", polecam przepiekny film, ale przygotyjcie sobie tone chusteczek, bo lzy leca potokami.

YouTube - 16-LETNIA MAMA 1

oto pierwszy odcinek, jest ich tylko 9 po ok. 8 minut kazdy
ja bylam na tym w kinie chyba ze 2 lata temu,film nazywa sie "Juno" i w calosci jest cholernie nudny...nie dzieje sie w nim nic,ona nie chce dziecka i po porodzie oddaje swojej nauczycielce do adopcji.film sie ciagnie na maxa.te skroty po kilka min moga byc ciekawe,ale w calosci ledwo w kinie wysiedzialam...a moze ja jakas dziwna jestem??:confused:

Trzymamy mocno kciukasy :tak:
dziekuje :tak: potrzymaj jeszcze do wtorku

Dobry wieczór :-). Wpadłam tak z sentymentu zobaczyc co u staraczek słychac, a tutaj widze, że ktoś ma testowac w poniedziałek. Lilu tyrzymam kciuki, cuda się zdarzają, mój własnie tuli poduchę, kraba i książeczkę :-p.

To co moge poradzic, to wybierz się na USG połówkowe do dobrego specjalisty, jakby co, to moge polecic kogoś z Warszawy.
Ciesze sie,ze pamietasz o nas staraczkach :tak: buziaki dla fantastycznej rodzinki!jednak te badania moga zestersowac kobiete,ale widze,ze u Ciebie dzieciaczki zdrowe jak rydze :-D jak mozesz to podaj mi na priv namiary na lekarza w wawie :sorry2: jestem na etapie poszukiwania lekarza do prowadzenia przyszlej ciazy :-p

Dzień dobry:-)
To niemożliwe, że jeszcze nikogo dziś nie było:szok::szok::szok:

Szafirku - trzymam kciuki - to byłby super prezent dla M:-)

Ja też kiedyś o tym myślałam, ale niestety nie moge być dawcą - a też bym była idealna - grupa O Rh+;-)
wyglada na to,ze nie bylo...ja od 6 rano nie moge spac,po zmierzeniu temp.cisnienie mi skoczylo i nie moglam usnac ;-) ale net mi nie dzialal,wiec nie moglam sie przywitac :baffled:
a teraz od 8 robotnicy boruja w lazience na dole,nasza juz wyglada jak po wybuchu 2 wojny swiatowej,wiec musze latac do kibelka do piwnicy (dobrze,ze tesciowie kiedys wpadli na taki pomysl,zeby w piwnicy zrobic kibelek i prysznic,bo chyba przez najblizsze 2 tyg.chodzilibysmy do sasiadow ;-)) hehe,jakos sobie tego nie wyobrazam...
dzieki za kciukasy,przydadza sie do wtorku...
aaaaa mam jeszcze jedno pytanko,w zwiazku z Hasimoto nie mozna byc dawca krwi??czy z innego powodu?
buziak Anetko dla Ciebie :)
 
dzieki za kciukasy,przydadza sie do wtorku...
aaaaa mam jeszcze jedno pytanko,w zwiazku z Hasimoto nie mozna byc dawca krwi??czy z innego powodu?
buziak Anetko dla Ciebie :)

Ja nigdy nie pytałam osób, które pobierają krew w tych specjalnych stacjach lub autobusach ale pytałam kiedyś w laboratorium o to i powiedziała mi babka, że jest bardzo dużo chorób, któe dyskwalifikują i raczej ta też - bo przeciwciała we krwi są:tak:
Pozdrawiam:-)
 
Cześć Kobiałki Kochane moje:):)
Andzia, w końcu cię zastałam:):) Podczytuje Was ale ...nie mam weny do pisania. Dziewczyny, w tym tyg. maiałam owulkę (prawdopodobnie) seksior był.... Wiecie co, boje sie nawet o tym pisać żeby nie myśleć:(:(
Badaicka, erotomanko, zostawiłaś M. w końcu w spokoju??:D
Martynko, Lilu,Szafirku trzymam kciuki!!!:D:D:
Gosiu, przytulam mocno.
Buziaki dla wszystkich:):)
 
Ja nigdy nie pytałam osób, które pobierają krew w tych specjalnych stacjach lub autobusach ale pytałam kiedyś w laboratorium o to i powiedziała mi babka, że jest bardzo dużo chorób, któe dyskwalifikują i raczej ta też - bo przeciwciała we krwi są:tak:
Pozdrawiam:-)
dzieki za uswiadomienie mnie :sorry2: nawet nie wiedzialam,ze nie moge byc dawca...
a co u Ciebie Andziu??jakies plany na weekend?
ja leze w lozku,a moj M pojechal w delegacje,ale tylko na dzis,wiec wieczorem bedzie w domciu :tak:
 
Cześć Kobiałki Kochane moje:):)
Andzia, w końcu cię zastałam:):) Podczytuje Was ale ...nie mam weny do pisania. Dziewczyny, w tym tyg. maiałam owulkę (prawdopodobnie) seksior był.... Wiecie co, boje sie nawet o tym pisać żeby nie myśleć:(:(
Badaicka, erotomanko, zostawiłaś M. w końcu w spokoju??:D
Martynko, Lilu,Szafirku trzymam kciuki!!!:D:D:
Gosiu, przytulam mocno.
Buziaki dla wszystkich:):)

cześć Justynko:-)
Muszę Ci powiedzieć, że zaraziłaś mnie Jasonem Mrazem - siedzę i słucham jego piosenek na necie - piękne są:sorry2:

Trzymam kciuki i tez nie myślę o tym u Ciebie, by nie zapeszyć:-)
 
reklama
Cześć Kobiałki Kochane moje:):)
Andzia, w końcu cię zastałam:):) Podczytuje Was ale ...nie mam weny do pisania. Dziewczyny, w tym tyg. maiałam owulkę (prawdopodobnie) seksior był.... Wiecie co, boje sie nawet o tym pisać żeby nie myśleć:(:(
Badaicka, erotomanko, zostawiłaś M. w końcu w spokoju??:D
Martynko, Lilu,Szafirku trzymam kciuki!!!:D:D:
Gosiu, przytulam mocno.
Buziaki dla wszystkich:):)
ZAJAC!!!!Jestes w weekend???!!!
W szoku normalnie jestem,ze sie spotkalysmy :tak::-) a Ty na sprzatanku mam rozumiec??
Dzieki za kciuki.Buziole Zajaczku!
 
Do góry