reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hello :-) Ale tu dzisiaj spokojnie i cichutko :-) Świruję już w domu. Do praaaacyyy!!! A tak mi się chciało urlopu, a teraz z nudów nie mam co ze sobą zrobić, bo ile można sprzątać? ;-)W przyszłym tygodniu może będzie lepiej, bo ruszy urządzanie nowego przedszkola i będę miała dużo pracy remontowo-wykończeniowych :-)
Od przyszłego tygodnia wybieram się na przegląd ;-) przebadam się dokładnie, bo tak ostatnio stwierdziłam, że już dawno nie robiłam szczegółowych badań. A że mam dużo czasu, to mogę to wszystko zrobić. Szczególnie, że wczoraj zwróciłam uwagę na moją krtań i jest jakaś taka powiększona i zaczęłam się martwić troszkę. Pewnie przeciążyłam struny głosowe przez cały rok, ale nie zaszkodzi się zbadać.

temp.caly czas 37 i oby nie spadala...

Trzymam kciuki...jak widzę po suwaczku jeszcze 3 dni i testujesz? ja też 3 dni...
Dziewczyny, mocno zaciskam za Was kciuki!

dzieki za pozdrowienia - przepraszam ale nie mam sily odpisywac na wasze posty indywidualne ale wiedzcie, ze mysle o was cieplo i trzymam za wszystkie pecherzyki i fasolki mocno kciuki...
mnie dzis troche boli brzuch tzn mam wrazenie jakby mi tam cos drgalo i w jelitach jezdzilo...kurcze wogole juz nie pamietam jak to bylo przy pierwszym poronieniu...

wyjezdzajacym i pozostajacym zycze milego weekendu...
Gosiaczku, niczym się nie przejmuj. Odpoczywaj i dbaj o siebie. Brzuszek może Cię jeszcze delikatnie boleć. Trzymaj się cieplutko Kochanie.

Zmykam na House`a, bo się właśnie zaczyna. Wpadnę jeszcze na chwilkę później. Buziaki :*

P.S. Patrysiu, śliczny brzuszek :)
 
reklama
Rozmawiałam dzisiaj z moją siostrą MADZIĄ i ona kazała was pozdrowić i powiedziała że będzie nieco mniej zaglądac bo ma bardzo dużo pracy :sorry2:
 
Witam się wieczornie :biggrin2:

Jest tu ktoś??? PUK PUK :laugh2:

Wiecie co, nie wytrzymam jeszcze tego miesiąca w robocie! Tak mi się chce już na urlop!! Zwłaszcza że postanowiłam zafasolkować w naszych pięknych górach!! Właśnie tak, postanowiłam i już! Wbrew wszystkim przeciwnościom! :-D:-D:-D
 
reklama
Witam Kobietki:-)Dokładnie pracuje w Oslo,a mieszkam w Asker:tak:Tutaj jest przepieknie:tak:Mam mały problem nie moge powiekszyc liter w forum na innych stronach jest ok,a na tym forum sa malutenkie litery:dry:Jest ciezko,wyjezdzamy o 8.30,a wracamy nawet o 22iej,ale trzeba pracowac:tak:;-)Teskno mi troche za rodzinka,ale dam rade:tak::-(Mam duzo do nadrobienia i bede powoli czytała co napisałyscie,oile sie rozczytam takie małe literki:-)Buziaczki:-)
 
Do góry