reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
mierze temp.
6dc-36,44
7dc-36,44
8dc-36,27
9dc-36,44
10dc-36,36
:baffled:
kochana z tego jeszcze nic nie wynika
dziekuje za checi, ja mam 28dc a owul. mam zazwyczaj 14-15dc, troche bylo by za wczesnia ale kto wie co w nas siedzi:baffled:
ja w ostatnim cyklu sluz plodny mialam juz 7dc a owu w 18dc.. to dopiero rozstrzał
Dobra napiszę Wam ale bardzo ogólnikowo..Proszę się tylko nie śmiać..
Jak pewnie większość z Wam pamieta, w grudniu straciłam ciążę w 18tc, niewiadomo co było powodem - mniej więcej od kwietnia dostaliśmy zielone światełko i od tej pory nic..
Ginekolog jak zwykle nie widzi problemu..W tej chwili pomaga mi osoba duchowna - rozmawia i mówi co i jak..Ta osoba ma dar...

To tyle..Boje się o tym mówić na forum, na głos..Nie chce żeby mnie wyśmiano..ale wszystko jest na dobrej drodze narazie..
szczerze to czemu nie warto wszystkiego sprobowac.. poza tym to raczej nie zaszkodzi
 
dzieki za pozdrowienia - przepraszam ale nie mam sily odpisywac na wasze posty indywidualne ale wiedzcie, ze mysle o was cieplo i trzymam za wszystkie pecherzyki i fasolki mocno kciuki...
mnie dzis troche boli brzuch tzn mam wrazenie jakby mi tam cos drgalo i w jelitach jezdzilo...kurcze wogole juz nie pamietam jak to bylo przy pierwszym poronieniu...

wyjezdzajacym i pozostajacym zycze milego weekendu...
 
dzieki za pozdrowienia - przepraszam ale nie mam sily odpisywac na wasze posty indywidualne ale wiedzcie, ze mysle o was cieplo i trzymam za wszystkie pecherzyki i fasolki mocno kciuki...
mnie dzis troche boli brzuch tzn mam wrazenie jakby mi tam cos drgalo i w jelitach jezdzilo...kurcze wogole juz nie pamietam jak to bylo przy pierwszym poronieniu...

wyjezdzajacym i pozostajacym zycze milego weekendu...
Bisous15.gif
 
Trzymam kciuki...jak widzę po suwaczku jeszcze 3 dni i testujesz? ja też 3 dni...
jakos sama sie dziwnie czuje (psychicznie).raz mi sie wydaje,ze napewnoo sie udalo,a za kilka min mysle,ze nie ma takiej opcji...to moj pierwszy cykl,wiec pierwsze koty za ploty...raczej male prawdopodobienstwo,zeby sie udalo za pierwszym razem,ale bardzo bym chciala,bardzo bardzo i to nie dlatego,ze jestem taka niecierpliwa,ale dlatego,ze moj M ma urodziny 25 marca,jego tata tez urodzil sie 25 marca! i jakby sie udalo w tym cyklu,to ja tez bym miala termin na 25 marca!

A Ty kochana swoje juz przeszlas!A poza tym do 3 razy sztuka,nie?wiec teraz na bank bedzie dzidzia!!ja nawet w to nie smiem watpic.:tak:
 
reklama
Do góry