reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ja wczoraj kupilam test bo nie wytrzymalam:zawstydzona/y: ale zrobie go chyba jutro rano..... znam siebie i wiem ze sie nie opanuje hihihihi:sorry2: a bola mnie bardzo cycuchy...

no czekaj,ja robilam ktoregos dnia ale wyszedl negatywny..ale to nie bylo z rana..a cos mi tak odbilo:-( to plamnienie mnie zastanawie,chyba zrobie badania chormonalne,dzialamy 6 mc i nic.-(
 
reklama
swietna wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje,ze niedlugo tez sie pochwale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro koniecznie napisz co i jak!!!!

Kochana bylam w pracy 1 dzien:-)bylo czworo dzieci,malutki chlopczyk ok 2,5 miesiaca,jaki slodki,nosilam go na rekach,niektore dzieci wstydza sie i chowaja przed nami..hehe,,stroche daleko do pracy ale jakos sie przemorduje,niedlugo zadam egzamin i zaczne sama jezdzic:-)Dopiero wyplata 30 lutego...hmm ciekawa jestem..nie pytalam sie o kase bo tak bardzo mi nie zalezy na kasie,ale malej stawki nie dostane bo mam lata wypracowane no i juz po 30..stce.
Co u ciebie Romeczka?

fajnie,najwazniejsze,ze Ci sie podoba no i w koncu masz zajecie! nie siedzisz w domu,jestes wsrod ludzi,praca pomaga zapomniec tez o problemach itp!
ja wlasnie jestem na etapie szukania,jautro ide do przedszkola bo kazali mi przyniesc cv...tez juz bym chciala cos znalezc,ale wiem,ze predzej czy pozniej mi sie uda!pozdrawiam.
 
wiecie co moze mnie skarcicie,ale ja na imprezach nie stronie od alkoholu...lubie czasami odreagowac,wyluzowac,zapomniec o problemach i poprostu dobrze sie zabawic!

tak,ogladalam w tv wywiad z lekarzami odbuieajacymi ten porod,wiecie,ze bylo ichponad 40?!:szok: s
Romka a pewnie że się baw na impreskach... ja tez czasami sobie piwko łyknę...
A powiedz mi czego było 40? tych lekarzy? widziałam kiedyś zdjęcia kobiety jak rósł jej brzuch (miała ciąże trojaczą) i po ciąży jak wyglądał... okropnie... jeden wielki flak i rozstęp na rozstępie... może nie powinnam tak pisac, ale tak to własnie wyglądało... sytuację ratuje tylko operacja plastyczna...

Babo ciesze się że jestes z pracy zadowolona... a powiedz mi byc może to głupiutkie pytanie, ale jakim językiem się posługujesz?:happy:
 
witajcie moje kochane!!!! własnie trochę was poczytałam...
BABYLESS zrób jeszcze jeden teścik, nie trzymaj nas tak długo w napięciu, ale idź do apteki?!:tak:
BABO gratuluję pierwszego dnia w pracy!teraz do szczęścia życzę w tym tygodniu fasolki!!!:-):-D
Marzenixx trzymam kciuki za jutrzejszy test!!!:-):-):-)
Kaprycha kochana nie potępiaj się, każdy człowiek popełnia błędy, jesteś wspaniałym człowiekiem i pamiętaj o tym !!!! :-D:-D
pozdrowienia dla całej reszty!!!:-D:-):-):-)

 
Cześć dziewczynki !!!


Mam już wyniki moich hormonów (z 11 dnia cyklu):


TSH 3 gen 1,77 mIU/L Norma: 0,27 - 4,20




TESTOSTERON 0,625 ng/ml Norma: 0,06 - 0,82




FSH 2,49 mIU/ml
Normy:
faza folikularna: 1,9 - 12,5
faza owulacyjna: 3,4 - 33,4
faza lutealna: 1,5 - 9,1



LH2 2,53 mIU/ml
Normy:
faza folikularna: 2,4 - 12,6
faza owulacyjna: 14,0 - 95,6
faza lutealna: 1,0 - 11,4



ESTRADIOL 252,5 pg/ml
Normy:
faza folikularna: 24,5 - 195
faza owulacyjna: 66,1 - 411
faza lutealna: 40 - 261


PROLAKTYNA 14,84 ng/ml Norma: 6,0 - 29,9

Czy mogłybyście mi pomóc zinterpretować wyniki?

Jak widać chyba ze wszystkim mieszczę się w normie, tylko ciekawe dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Czy niedrożność jajowodów lub PCO (którąś ewentualność podejrzewam u siebie) da się jakos sprawdzić ginekologicznie zanim się poddam badaniu kontrastem (HSG) ?

Boję się bólu podczas tego ewentualnego zabiegu...

Do ginekologa z wynikami hormonów idę w środę 04.02....
 
Hej dziewczyny!
:-)Dzięki wszystkim, które o mnie pytały-kochane jestescie:-);-):-)
Zaraz wroce do lekturki ale nejpierw szybko chciałam się przywitać i powiedziec, ze macie piękne fotki w galeriach i wygladacie zupełnie inaczej niz podpowiadała mi wyobraźnia sadząc po waszych postach i wypowiedziach:rofl2::szok::rofl2:

Elizabeth-jesteś śliczna i nie rozumiem skad u Ciebie pomysly na jakies zabiegi...głuptasku-masz znak rozpoznawczy-który wcale Ci nie ujmuje uroku-pomysl proszę 2 razy zanim niepotrzebnie poddasz sie operacji...

Mari-jak się czujesz słonko? Szefem sie nie martw, jakis kretyn jest z niego normalnie ...z tego co piszesz...:wściekła/y::no::wściekła/y:w sumie nie zdziwilabym się gdyby okazało sie ze to jeden z naszych, bo oni na wyspach jak tylko mają wiecej do powiedzenia to niestety, ale czesto tak traktują swoich...
Nie mart si ęnic-dbaj o zdrówko, wyrównaj prasowanko i z praca tez się ułoży!

Bobo-gratulacje-pracy i samochodu! a propos pracy-to ci sie fajna fucha trafila...z dzieciakami i jeszcze karneciki na fitness...super!

Kaprycha-kochanie-nie potepiamy Cię i Ty tez nie masz prawa sie potępiać. W zyciu kazdy ma mniejsze lub większe grzeszki i blędy na koncie...najwazniejsze to jest aby je w odpowiednim czasie dostrzec, zrozumieć i wyciągnąc wnioski na przyszłosc...
Uwazam jednak ze lekarzowi powinnas o tym powiedzieć, bo aborcja ma czasem takie a nie inne skutki medyczne jesli chodzi o kolejne ciaze i jak lekarz będzie znał przyczynę moze łatwiej bedzie mu podjac decyzje o sposobie leczenia i postępowania. Tak mi się wydaje...a on na pewno Cię za to nie skarci ani nie potepi...w koncu to twoja sprawa i twoja decyzja, on nie jest od oceniania. Natomiast powinien chyba znac przeszłosc by lepiej ogł Ci pomóc z fasolka w przyszlosci. przytulam Cię mocno i nie mysl o sobie źle!!!

Marzenixxx-no cierpliwości kochanie-wiem, ze pewnie cie korci jak cholerka, tymbardziej jak masz juz tescik w domu...ale testowanie przed terminem @ naprawde nie ma sensu...uwierzcie w to dziewczyny...:tak:a jak was tak niepokoi i skręca z ciekawosci to róbcie betki-juz od 10 dni po owulacji...przynajmniej jasny wynik i od razu wie sie co i jak...a test sikany przed terminem @ moze rózne glupoty pokazac i dalej jest ta niepewnosc.

Ok nie pamiętam co tam jeszcze chciałam komu napisac...:-D:-):-DChyba na skleroze mi poszlo...

A właśnie-moja noga! Otóz wczoraj pojechałam do innego specjalisty-zeby skontrolowac diagnozy - i:szok::szok::szok: nie uwierzycie-2 ortopedów i 2 rożne zalecenia. Wczorajszy lekarz kazał natychmiast zrobic rezonans kolana, zmienil wszystkie leki, skrytykował podaną blokade-powiedział ze nie powinnam jej wogole miec podawanej.... i kazał mi chodzic...podczas gdy ten drugi kazał bezwzglednie lezec i usztywnił nogę....I CO JA MAM ZROBIC???
Słuchajcie, byłam tam z tatą, bo ja o tych 2 kulach, wiec ciezko mi byloby samej jechac...i na koniec moj tato sie go pyta-jak to mozliwe, ze 2 lekarzy o tej samej specjalnosci maja tak odrebne i przeciwne sobie wskazania dla tej samej pacjentki(lezec-chodzic; blokada konieczna-blokada zabroniona; trzeba punkcje robic-nie wolno punkcji wykonywac...) ...czy są jakies 2 szkoly w zwiazku z tym? A lekarz na to, ze szkola jest jedna-medyczna, ale nie kazdy ja konczy...tzn. chcial powiedziec ze ten pierwszy lekarz jest niedouczony i jej nie skonczyl......i co ja-czyli pacjent mam robic??? ktorego sluchac? A moze kolejne 80zl wydac i isc do trzeciego specjalisty...PARANOJA JAKAS KOMPLETNA!

I tak-zaczelam wiec chodzic...poamlu na tyle na ile moge ale chodze:tak:choc boli dalej i nadal kolano spuchniete. Mam skierowanie na rezonans magnetyczny i na badania kwri kolejne i czekam na rozwoj sytuacji...W jednym sie tylko zgodzili, ze w kolanie oprocz stanu zapalnego na teraz sa powazne zmiany tylko trzeba rezonansu zeby je ocenic dokladniej...

A!!!! I mam radosna wiesc dla siebie-moje kochanie kupiło bilet i przylatuje za 2 tygodnie na 10 dni do mnie!!! Juz zaczynam odliczanieeeeee...choc pobyt bedzie niestarankowy z racji moich lekow, ale i tak sie ciesze jak glupia:-):-D:-):-D

I na koniec- u mnie tez jaja z @ w tym cyklu-ale pewnie po lekach tak mam, brunatne plamienie bylo przez 5 dni, potem 1 dzien @ ale jakas taka ciemna, a dzisiaj niby 2dc i cisza i zero i sucho...u kropeczki poplątanie z pomieszniem na kazdym froncie na calej linii:rofl2:
 
Witam was dzis kochane popludniowo i zaraz biore sie za czytanie marzennik to jest nas juz 3 do testowania ja tez testuje 1 utego milego dnia zycze kochane papa
 
reklama
Do góry