reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

oj dziewczyny rozwalacie mnie teskstami :-D ale przynajmniej przy was czuje sie swietnie :**;-)

madziu nie martw sie nastepnym razem zdasz napewno ;-)

Z jednej strony mi :-( bo chciałam juz miec prawko,nie dośc ze staramy sie długo o dzidziusia i nam nie wychodzi to jeszcze to prawko:-(Ale trzeba zyc dalej,moze kiedys sie uda:-(
 
reklama
Dobry wieczór.
Nocne życie kwitnie na bb:-D:-D
Widzę, że jakaś zbiorowa akcja na Marzenkę się szykuje. Ja to już bym jej nie dogoniła ale jak będziecie trzymać to mogę lać pasem :-D:-D

Olesiu chyba każda z nas zadaje albo zadawała sobie pytanie "kiedy ja". Niektórym udaje się szybko inne muszę przecierpieć swoje. Wiem co mówię. A zazdrość jest normalna. Nie raz zadawałam sobie pytanie dlaczego ona a nie ja:zawstydzona/y:

Widzę, że i nasz pracuś Hania wpadła:-D

Madzia następnym razem będzie lepiej.

Ja sobie sprawdziłam o której jutro mam tramwaj do ginki i zaraz trzeba będzie iść spać tylko z tym mam problem ostatnio;-);-)
 
Siemacie Lachony:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja jestem w pracy ale szefostwa nie ma a w hotelu grobowiec i dom starców, można zasnąć z nudów. To se myśle a co, wpadne na sekundę chociaż się przywitać zanim kabel i trzecie ucho przyjdzie ze sklepu.

Mi zostało jeszcze kilka dni do @ ale już mnie napierdziela jak cholera. A tak ogólnie to wir na maxa.
Łożesz w mordę Hanisko sie pojawiło!
Witaj witaj światowa kobito w naszych skromnych progach:-D

jeeeeee wyszedl mi pozytywny test.. ale owulacyjny.. zobaczymy czy jutro tez wyjdzie pozytywny.. ale i tak dzis M przerucham..
JJJJUUUUPPPIIII!!!
Ruchaj,ruchaj tylko skutecznie!!!;-):tak::-D:-D:-D
Hej,

WIELKIE GRATULACJE DLA MARZENKO

Wlasnie czytam wczorajsze post i chce mi sie ryczec, z trudem sie powstrzymuje. Z jednej strony ciesze sie niesamowicie z fasolki Marzenki i rowniez innych ale z drugiej pytam sie sama siebie CO JA TU ROBIE??? Moja sytuacja jest beznadziejna, kazdy cykl wzloty i upadki, jeszcze ile takich upadkow wytrzymam? Moj M ciagle zapomina brac witaminek, wiem,ze to nie prawda ale czuje sie jakbym tylko ja CHCIALA jak on chce poprawic wyniki nic nie robiac, w ten sposob nie zajdziemy w ciace. Nawet nie jestem juz zla jest mi strasznie przykro.
Przepraszam, ze znowu smece i prosze was dziewczyki, ktore zafasolkowale niech sie nie czuja zle z mojego powodu.
Olka!!!!!!!! Masz szczeście żeś daleko bo bym przez kolano przełozyła i dupsko sprała za takie gadanie!

Hej Olesiu...
U mnie prawdopodobnie nie ma zadnej fasolki ale dziekuje za gratulacje..... nie mam wciąż @ ale nie czuje ze lada chwila dostane...
Nie smutaj sie tym, ja wiem co czujesz , tyle czasu tu siedze ze nawet nie potrafie uwierzyc ze mogłabym być w ciąży:zawstydzona/y:
Dzis rano sie tak rozpłakałam ze moj małż nie wiedział co ma zrobic.... chyba pierwszy raz odkąd sie staram właściwie odkąd tu siedze od kwietnia zeszlego roku tak bardzo to przeżyłam.....
ciężki nasz los, taki niesprawiedliwy..... nawet nie wiem co poradzic, że wkońcu nam sie uda? Ja nie wierze że mi się uda.....
Marzena czemu sie tak masakrujesz kobito! Idź jutro zrób betę i bedziesz wszystko wiedziała.Bedziesz mieć jasna sytuację i już! I nie płakaj więcej

dzieki dziewczynki , jak dobrze że was mam:sorry2::tak:


Pierdaczony szpicel przylazł bo jej sklep zamkneli i nici z pogawędek na BB. Ale spokojnie już jestem w domu mój w robocie do 22 ja w między czasie kolacyje przyrządze (sprzątanie lodowki = pizza) i se pogadam z wami. Ale mnie kurna tu długo nie było.
Beszczelnie cofnełam się o 10 stron bo na więcej nie mam czasu, więc jak było jakieś wokopomne wydarzenie to dawać mi znać.
Czyli masz otwieracz do butelek na zębach???? Cóż cię skloniło do takiego posunięcia w życiu??:-D:-D
Jestem troszku zmęczona dzisiaj ale czy mamy nowego kierowcę ciężarówki??????
Bosze to jak wyrok dożywocia
Nie mogę powiedzieć że się cieszę bo muszę powiedzieć że się zajebiście cieszę. Pierdolisz farmazony.
Jadźka ja tam bzykalam. Trzymam kciuki kitajcu.
Uwielbiam bezpośredniość więc się ruszaj
Hanka jak tylko się pojawiasz to jest wesolutko-uwielbiam Twoje teksty-tak bez lizusostwa ;-)
 
reklama
Doberek ;-)
Czyli masz otwieracz do butelek na zębach???? Cóż cię skloniło do takiego posunięcia w życiu??:-D:-D Bosze to jak wyrok dożywocia
no jaki nas zaszczyt kopnoł Pani i Władczyny przylazla! :-D:-D:-D:-D:-D Witam :-) a no mam otwieracz :dry: na zębolach ehhh... a zmusila mnie do tego estetyka a raczej szkoda mi bylo ludzi ktorzy patrzyli sie jak sie usmiecham a potem krecilo im sie w glowie :-D
Witam Was.No niestety dupa blada,wszystko do dupy oblałam:-(Moze innym razem dam rade:-(Dzisiaj byłam z moim M na grilu,piękna pogoda wiec trzeba korzystac.Jestem prawie spakowana,ale nie lubie sie pakowac:no:
Dziubasku głowa do gory ja zdalam za 3 razem .... i co dooopa teraz nie jezdze (mialam na 5 lat i wlasnie przedlużam) i ty zdasz :-)
Też się żegnam. Dobranoc.
Odezwę się jutro po wizycie. Trzymajcie kciuki o 12 ;-)
Już Kopciuszku ty moj kciuku zacisnięte! :-)

Marzenko i jak tam przyszla @?? :sorry2: (pytanie retoryczne:-))

Olapolap jak dzisiaj temp? robilas testa?

a ja wczoraj padlam jak zabita o 19ej do wyrka czulam sie okropnie ... obudzilam sie o 22ej i spac nie moglam uwielbiam to!! :dry: zęby mnie dzisiaj napitalaja bezlitośnie! i chyba bede bez neta na weekend bo moj M. (piedola jedna) niechcacy skaskowal z kompa oprogramowanie od modema! a po ponownym zainstalowaniu cos nie dziala .... wrrrrr.... :baffled:
a pro po mojego cud miod nietypowego wykresu mam dzisiaj spadek i to spory :dry:
 
Do góry