reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
no wlasnie 1 tylko lekarzowi u ktorego byl w zeszlym tyg przyszlo do glowy ze to moze byc bloerioza (od kleszcza) :baffled: z 1 strony to by bylo dobrze gdy sie okazalo to prawda bo zawsze czlowiek sie inaczej czuje gdy ma diagnoze i rozpoczete leczenie a nie w takim zawieszeniu! :dry:
dzięki dziewczynki za zainteresowanie :sorry2: kochane jesteście!
PM trzymam kciuki za dobre wiesci po wizycie! :sorry2:
Masz racje taka nie wiedza jest wkurzająca.Mam nadzieję że to nie to paskudztwo jest przyczyną problemów u twojego męża.Zróbcie koniecznie te badania pod kątem kleszczy.
 
dzisiaj męzul sie umawia do neurologa a jutro leci na wszelkie badanka okresowowe na ktore dostal skierowanko i zrobi tez tą boleriozę! chociaz musze sprwdzic bo to chyba nie we wszystkich labolatoriach robią?! hmm... zapomnialam sie go spytac gdzie skierowala lekarka rodzinna ... ktora go z reszta wysmiala jak jej wspomnial o boleriozie! :wściekła/y:
 
Eve niech twój mąz koniecznie przebada się pod kontem tej boleriozy.

kto się ze mną kawki napije bo zaraz sobie robie i tylko teraz z wami posiedzę bo później uciekam bo czas się ostro wziąc do nauki!!
 
Sorki ze zniklam ale staram sie sprzedac moja suknie slubna (wreszcie sie za to wcialam po 10 latach :szok:) ale cos mam z moim kontem na ebay i nie moge sie zalogowac.
Piekna ta suknia :tak:
Moj Misiek nad ranem po weselu powiedzial "zajebista imprezka, szkoda ze tyle kosztuje bo zrobili bysmy taka jeszcze raz":-)
:-D:-D:-D:-D:-D

Witam!
Ale miałam ciężką noc zatrułam się i całą noc wymiotowałam, dzisiaj jeszcze jestem osłabiona...
Kropeczko mój M. też bierze po jednej tabletce...
Oj bidulko,przytulam
Cześć dziewczyny, ja krótko dzisiaj - niestety mam komplikacje, zaliczyłam szpital, ale udało mi się wrócić do domu, dostałam Duphaston i przymusowe leżenie, ja chyba jestem czarownicą, w czwartek i piątek rano miałam jakieś złe myśli, że mi się nie uda utrzymać ciąży:no:
Niestety jestem odcięta od komputera, lekarz zabronił mi przebywać przy włączonym komputerze, już wcześniej lekarze mi mówili, że obecnie komputery są przyczyną wielu poronień, nie uwierzyłam oczywiście, teraz muszę uwierzyć,
Jak mi się sytuacja unormuje to dam znać co się dzieje.
Patrysia, elfik i inne zafasolkowane - wyłączajcie komputer tak często jak się da:confused:
Pozdrawiam, odezwę się jak sytuacja mi się wyjaśni
:-( o jejkuś, trzymaj sie cieplutko kochana

Witam :happy2:
Ja dopiero będę mierzyć suknie ślubne.Odwiedzę tylko dwa sklepy i wstępnie z mamą wybrałyśmy te oto sukienki.Nie wiem jak w realu będą się prezentować.
Ta pierwsza z falbankami to typ mojej mamy a że suknia jest prezentem od mamy to chcę jej zrobić przyjemność i pozwolę mieć decydujące zdanie jeśli będzie mi się też podobać.Druga sukienka to mój typ a trzecią wybrałyśmy z przyjaciółką i drinkami:-D
Wszystkie trzy mi się podobają zobaczymy jak przymierzę.:cool2:
W moim guście jest ta prosta(2)
wszystko zależy od Twojej budowy-jeśli jesteć szczupła i nie wysoka to w prostej bedzie Ci najładniej,jeśli jestes wyzsza to mozesz spróbować falbanek

hej hej;-)
ja tylko na chwilke, ja w tym miesiacu niestety mam cykl stracony, bo bylam poklocona z M w te dni... i nic nie bylo.... na przeprosiny dostałam sliczne butki o ktorych pisalam wczesniej ze sobie odlozylam:-D dzis mi malz kupil i kwiatuszka i kolacyjke dostalam:-D wkazdym razie, nie mam chwilowo czasu gdyz musze konczyc pisanie pracy bo do konca maja musze ja oddac wiec wybaczcie ze sie nie udzielam:-(

buziaczki dla was wszystkich kochane bez wyjatku :*******************
No dobrze,ze takie przeprosiny ;-):tak::-D
Pisz,pisz kochana cobyś zdążyła na czas. For you



 
PM i Badaicka fajnie wypić kawkę w miłym towarzystwie!!

Badaicka moze ty mi pomozesz bo mam dylemat co kupic 1.5 rocznemu chłopczykowi na dzień dziecka??
 
no wlasnie 1 tylko lekarzowi u ktorego byl w zeszlym tyg przyszlo do glowy ze to moze byc bloerioza (od kleszcza) :baffled: z 1 strony to by bylo dobrze gdy sie okazalo to prawda bo zawsze czlowiek sie inaczej czuje gdy ma diagnoze i rozpoczete leczenie a nie w takim zawieszeniu! :dry:
dzięki dziewczynki za zainteresowanie :sorry2: kochane jesteście!
PM trzymam kciuki za dobre wiesci po wizycie! :sorry2:

dzisiaj męzul sie umawia do neurologa a jutro leci na wszelkie badanka okresowowe na ktore dostal skierowanko i zrobi tez tą boleriozę! chociaz musze sprwdzic bo to chyba nie we wszystkich labolatoriach robią?! hmm... zapomnialam sie go spytac gdzie skierowala lekarka rodzinna ... ktora go z reszta wysmiala jak jej wspomnial o boleriozie! :wściekła/y:
Co to za mądra pani doktor :szok::baffled::wściekła/y:
Mojej kolezanki mama ma własnie bolerioze.Lekarze długo nie wiedzieli co jej jest,kobieta gineła w oczach,popuchniete nogi, zawroty głowy i tysiac innych objawów wskazujacych na setki innych chorób,które kolejne badania wykluczały.Dobiero kiedy moja kolezanka poszperała w necie i podsunęła pomysł z boleriozą lekarzowi to skierowali jej mamę do specjalisty
.No i okazało sie,ze to jednak to.Po roku chodzenia po lekażach w końcu dostała leki które wreszcie zaczynaja dawać efekty leczenia.Wiec zróbcie te badania koniecznie bo lepiej chuchac na zimne
 
reklama
PM i Badaicka fajnie wypić kawkę w miłym towarzystwie!!

Badaicka moze ty mi pomozesz bo mam dylemat co kupic 1.5 rocznemu chłopczykowi na dzień dziecka??
Z pewnością samochody :tak:
Piankowe puzzle
Zabawki w których mozna wciskać guziczki i one graja wtedy
Twarde ksiażeczki
Klocki-duże plastikowe
Klocki-kształty do wrzucania do odpowiednich otworów(na razie nie wceluje ale zabawa jest)
 
Do góry