reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Cześć dziewczynki :sorry2:
dzisiaj mam ciut lepszy nastruj to pisze ... przez weekend a w szczegolnosci to wczoraj chcialo mi sie tylko plakać! :-( dół jak zwykle fasolkowy wiec nie ma sensu go roztrzasac ... w koncu sie doczekam normalnych staranek zakonczonych "+" :sorry2:
dzisiaj kiepsko na serduchu sie czuje bo 2 poprzednie nocki mam nieprzespane bo mąż tak bardzo cierpi z bólu plecow ze w ogole nie spi! :-:)dry: a lekarze wiadomo maja gdzies kazdy co innego mowi i do tego wysmiewa opinie innego! :no: w tej chwili mąż ma usztywniona od kilku tygodni szyje ze ruszyc glową nie moze! :-( pisalam wam o tym ze padlo podejrzenie na bolerioze wiec trzeba bedzie wybulic kaske na badania ... :no: bo w tym calym jego cierpieniu bol kiedys byl tylko w ledźwiach potem z biegiem lat wszedl tez w piersiowy odcinek a teraz zaatakowalo szyje wiec juz caly kregoslup szlak trafilo to nie jest normalne! :no: ... ja juz patrzec nie moge jak on cierpi ... a nic zrobic nie moge bo takie masowanko jakie ja jestem w stanie zrobic to dla niego jak laskotki! jest tak sztywny i spiety ze palca sie nie da wcisnac! :-( ehhh... dooopa blada to sie wyzalilam ... pseplasam ze tak tylko o sobie ... :-(
 
Cześć dziewczynki :sorry2:
... dooopa blada to sie wyzalilam ... pseplasam ze tak tylko o sobie ... :-(


Żal się ile wlezie..Jak ma się lepiej zrobić :) Z lekarzami to tak jest że każdy z nich najmądrzejszy...
Trzytmajcie się cieplusio i oby wszystko było OK z mężusiem...


Ja dzisiaj na 17 mam wizytę...
 
Ewa - wspolczuje mezulkowi - mam nadzieje, ze w koncu trafi na dobrego ortopede bo do takiego powinien pojsc.. robil przeswetlenie?? no i rehabilitacja - moj malz tez narzekal na kregoslup i szyje bo przecuje przy kompie- no i w przyszlym tyg zaczyna rehabilitacje...
 
moj mąż juiz w zyciu mial kilka rezonansow i wielu lekarzy i to nie jest do konca problem ortopedyczny tylko neurologiczny :dry: ma stwierdzone rozne przewezenia międzykregowe dyskopatie ale to z reguly w odcinku lędżwiowym... byl kiedys miesiac czasu w szpitalu rehabilitacyjnym hmm.. z 5 lat temu? a jest coraz gorzej! prawdopodobnie jest jakis ucisk nerowo ale gdzie i dlaczego ... :confused: albo jakies ogolne zapalenie stawow kolokregoslupowych :confused: juz sami nie wiemy!
 
moj mąż juiz w zyciu mial kilka rezonansow i wielu lekarzy i to nie jest do konca problem ortopedyczny tylko neurologiczny :dry: ma stwierdzone rozne przewezenia międzykregowe dyskopatie ale to z reguly w odcinku lędżwiowym... byl kiedys miesiac czasu w szpitalu rehabilitacyjnym hmm.. z 5 lat temu? a jest coraz gorzej! prawdopodobnie jest jakis ucisk nerowo ale gdzie i dlaczego ... :confused: albo jakies ogolne zapalenie stawow kolokregoslupowych :confused: juz sami nie wiemy!
Jak byliśmy teraz na majówce z przyjaciółmi to poruszony był temat kleszczy i nasz kolega nam opowiadał że jego kuzynka ma straszne problemy z zdrowiem przez ukąszenie kleszcza.Od kilku lat miała problemy neurologiczne i też nie było wiadomo co jest przyczyną dopiero po wnikliwych badaniach.Ona nawet nie wie gdzie i kiedy mógł ją ten kleszcz dopaść,dziewczyna większość czasu spędza w sanatoriach na leczeniu.
 
witajcie Eve i PM i Karola !!

Eve
moze w końcu jakiś porządny lekarz będzie umiał pomóc twojemu meżowi i jego cierpienie sie skończy i będzie jak nowy a swoja drogą ból kręgosłupa to naprawde coś strsznego dlatego bardzo mu współczuję!!

PM ja 3mam już od rana kciuki zeby lekarz miał dla ciebie dobre wiadomosci i obyś nie przeżywała tego co ja czyli 10 dniowego wywoływania @
 
Aż mam dreszcze na samą myśl, że mobłoby sie okazać coś złego..No cóż zostaje mi czekać do 17...

Karola.de moja sasiadka jest po chorobie pokleszczowej..Po ciazy byla bardzo puszysta kobieta, zeby nie powiedziec gruba..W ogole nie chudla, ale fajnie ogolnie wygladala..Pozniej zalapala to paskudztwo..No i wyglada jak chodzacy trup..40 kilo wagi, chuda, wykrzywilo jej twarz takim skurczem, zrobil jej sie zez..blada, wrecz sina.. - juz jest po chorobie..taki wyglad to efekty tej choroby...
Ja jestem przerazona jak ja widze..
 
no wlasnie 1 tylko lekarzowi u ktorego byl w zeszlym tyg przyszlo do glowy ze to moze byc bloerioza (od kleszcza) :baffled: z 1 strony to by bylo dobrze gdy sie okazalo to prawda bo zawsze czlowiek sie inaczej czuje gdy ma diagnoze i rozpoczete leczenie a nie w takim zawieszeniu! :dry:
dzięki dziewczynki za zainteresowanie :sorry2: kochane jesteście!
PM trzymam kciuki za dobre wiesci po wizycie! :sorry2:
 
reklama
Aż mam dreszcze na samą myśl, że mobłoby sie okazać coś złego..No cóż zostaje mi czekać do 17...

Karola.de moja sasiadka jest po chorobie pokleszczowej..Po ciazy byla bardzo puszysta kobieta, zeby nie powiedziec gruba..W ogole nie chudla, ale fajnie ogolnie wygladala..Pozniej zalapala to paskudztwo..No i wyglada jak chodzacy trup..40 kilo wagi, chuda, wykrzywilo jej twarz takim skurczem, zrobil jej sie zez..blada, wrecz sina.. - juz jest po chorobie..taki wyglad to efekty tej choroby...
Ja jestem przerazona jak ja widze..
No straszne ja akurat nie znam tej dziewczyny tylko z opowiadań ale wiem że bardzo cierpi przez to paskudztwo.Ma problemy z poruszaniem się i czasami ma takie dni że nie może chodzić ma ciągłe rehabilitacje.
 
Do góry