reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Marzenixx pisz prace,to mozemy Ci wybaczyc :-p
lece do mezulka,bo zaprasza na apetyczna kapiel...ehhh rozmarzylam sie,uwielbiam z nim spedzac czas,swietnie sie razem dogadujemy i lubimy swoje towarzystwo...
tak wiec zmykam,buziaczki i do napisania jutro
 
reklama
Witam popoludniowo/wieczornie.
Cześć dziewczyny, ja krótko dzisiaj - niestety mam komplikacje, zaliczyłam szpital, ale udało mi się wrócić do domu, dostałam Duphaston i przymusowe leżenie...
Kochana uwazaj na siebie i malenstwo. a jak trzeba lezec to trzeba, do lozia zabtac dobre ksiazki, czekoladke, owocki i wszystko na co tylko masz ochote by sie tylko nie podnosic. Caluje i trzymam kciuki.
Ta pierwsza z falbankami ...
to tez moj typ, zobacz jakie sa ciezkie bo nie zapominaj musisz przetanczyc w niej cala noc, to sie tylko tak wydaje ze sie da rade ale noc jast dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga
hej hej;-)
ja tylko na chwilke, ja w tym miesiacu niestety mam cykl stracony, bo bylam poklocona z M w te dni... i nic nie bylo.... na przeprosiny dostałam sliczne butki o ktorych pisalam wczesniej ze sobie odlozylam:-D dzis mi malz kupil i kwiatuszka i kolacyjke dostalam:-D wkazdym razie, nie mam chwilowo czasu gdyz musze konczyc pisanie pracy bo do konca maja musze ja oddac wiec wybaczcie ze sie nie udzielam:-(

buziaczki dla was wszystkich kochane bez wyjatku :*******************
dobrze ze sie pogodziliscie i prezenty byly, tak trzymac. Duzo milosci zycze.
 
Dobry wieczór:-)

już zaraz poczytam co napisałyście - ja byłam dziś w zoo, pogoda piękna więc szkoda było siedziec w domku:tak:
 
dziekuje, mam do niej strasznie sentymentalne podejscie, wiec sprzedaje ja z ciezkim sercem, ale moze komus innemu moze tez przyniesc tyle samo szczescie co mi
Olesiu - suknia piękna ale tak jak pisałaś na pewno ciężka - chociaż wydaje mi się, że na weselu da się wytrzymać całą noc i tańczyć i uśmiechać cały czas a potem się miło wspomina:tak:
Będzie smaczne jak uda mu się rozpalić grilla:wściekła/y:
Chyba sama załatwię sprawę, ja zdążyłam przyszykować kiełbaski i boczek.
Ale on nie, JA TO ZROBIĘ!
Chyba moimi rękoma!
Niunia - Ty jesteś samowystarczalna:-)
Moj Misiek nad ranem po weselu powiedzial "zajebista imprezka, szkoda ze tyle kosztuje bo zrobili bysmy taka jeszcze raz":-)
No właśnie - a o zmęczeniu się wtedy nie myśli;-)
Fajnie powspominać - ja za miesiąc mam 2 roczniće - wiem, że to nie 10 lat ale wspominać już mogę...ach...:tak:
Witam!
Ale miałam ciężką noc zatrułam się i całą noc wymiotowałam, dzisiaj jeszcze jestem osłabiona...
Kropeczko mój M. też bierze po jednej tabletce...
Martynko - wracaj do zdrówka - przytulam:-(
Cześć dziewczyny, ja krótko dzisiaj - niestety mam komplikacje, zaliczyłam szpital, ale udało mi się wrócić do domu, dostałam Duphaston i przymusowe leżenie, ja chyba jestem czarownicą, w czwartek i piątek rano miałam jakieś złe myśli, że mi się nie uda utrzymać ciąży:no:
Niestety jestem odcięta od komputera, lekarz zabronił mi przebywać przy włączonym komputerze, już wcześniej lekarze mi mówili, że obecnie komputery są przyczyną wielu poronień, nie uwierzyłam oczywiście, teraz muszę uwierzyć,
Jak mi się sytuacja unormuje to dam znać co się dzieje.
Patrysia, elfik i inne zafasolkowane - wyłączajcie komputer tak często jak się da:confused:
Pozdrawiam, odezwę się jak sytuacja mi się wyjaśni
Kankagan - dbaj o Was tak jak lekarz kazał - odpoczywaj, jeżeli trzeba to leż, potem do nas wrócisz:tak: trzymam kciuki za Was
Witam :happy2:
Ja dopiero będę mierzyć suknie ślubne.Odwiedzę tylko dwa sklepy i wstępnie z mamą wybrałyśmy te oto sukienki.Nie wiem jak w realu będą się prezentować.
Ta pierwsza z falbankami to typ mojej mamy a że suknia jest prezentem od mamy to chcę jej zrobić przyjemność i pozwolę mieć decydujące zdanie jeśli będzie mi się też podobać.Druga sukienka to mój typ a trzecią wybrałyśmy z przyjaciółką i drinkami:-D
Wszystkie trzy mi się podobają zobaczymy jak przymierzę.:cool2:
Karola - ta z falbankami wygląda ślicznie:-) ja sama natomiast miałam podobną do tej drugiej:tak:
Witajcie Myszki moje kochane, leże jak most - zalecenie lekarskie i chyba zblizają sie mdłosci WIELKIMI KROKAMI:szok::szok::szok::shocked2:. A tak poza tym to wszystko oki, no chybaze umre z nudów:dry:, bo mężus zabiera komputerek do pracy i pewnie nikt nie bedzie mnie odwiedzał:cool2:.

Dziewczynki polećcie jakąs ksiażeczkę o maleństwach, o ile wiecie coś na ten temat.:-)
Z GÓRY DZIĘKUJE:tak:
Pysiu - czytaj i odpoczywaj:tak:
kochana jestesmy z toba.. leż odpoczywaj.. oby wszystko było jak najlepiej.. trzymaj sie zalecen lekarza.. trzymam kciukasy

mmmm wszystkie piekne.. a ta trzecia.. mmm sexi..

no tak to racja.. ja pamietam ze wymarzyłam sobie całkiem inna a alkiem inna wypożyczyłam.. chcialam na ramiaczkach była prawie prosta, chciałam całą sukienke, mialam gorset i spodnice, mogło byc bez trenu.. tren był.. chciałam białą albo ecri.. w białej fatalnie wyglądałam, miałam ecri..

jutro o 11 ide na wizyte do lekarza zobaczymy co mi powie na winiki.. i ziolka..
Nektarynko - daj jutro znać jak wizyta:tak:
hej hej;-)
ja tylko na chwilke, ja w tym miesiacu niestety mam cykl stracony, bo bylam poklocona z M w te dni... i nic nie bylo.... na przeprosiny dostałam sliczne butki o ktorych pisalam wczesniej ze sobie odlozylam:-D dzis mi malz kupil i kwiatuszka i kolacyjke dostalam:-D wkazdym razie, nie mam chwilowo czasu gdyz musze konczyc pisanie pracy bo do konca maja musze ja oddac wiec wybaczcie ze sie nie udzielam:-(

buziaczki dla was wszystkich kochane bez wyjatku :*******************
Marzenixx - nie masz już kiedy się kłócić tylko w te dni:wściekła/y:
fajnie, że potem były prezenty, ale trzeba było najpierw M gwałcić a potem się kłócić;-)
Marzenixx pisz prace,to mozemy Ci wybaczyc :-p
lece do mezulka,bo zaprasza na apetyczna kapiel...ehhh rozmarzylam sie,uwielbiam z nim spedzac czas,swietnie sie razem dogadujemy i lubimy swoje towarzystwo...
tak wiec zmykam,buziaczki i do napisania jutro

Szafirku - fikaj z M w wannie - tylko się nie utopcie;-)
oj się dzieje na pewno:-D
 
dziewczyny - zmykam i ja do łazienki - jutro do pracy więc trzeba wcześniej się położyć i z M jeszcze poszaleć;-)

Dobranoc
 
reklama
Do góry