reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
hahaha - jak Ty znosisz to, że ja jak piszę to za długo trzymam "alt" i mi np. wychodzi żę zamiast że;-)

Dobrze, że masz mdłości - będzie inteligentne dziecko:tak:

Literowki mi nigdy nie przeszkadzaly, bo sama je robie i przyznaje bez bicia, ze pod tym wzgledem nie jestem obiektywna :-D:-):-D

Boze jak dobrze,że nie widzę tej kartki, A z drugiej strony cholernie chciałabym ja zobaczyć. Co do Ktosiowej- ocena trafiona w 100 %, więc bystra z ciebie osóbka. A ja od samego początku mojego pobytu na BB mam wrażenie że cię znam. Tak bardzo przypominasz mi moją dawna znajomą, która gdzieś się włóczy po świecie. Tylko że ona jest lesbijką, tak mi kiedys napisała. Mnie to nie przeszkadza, ale do ciebie nie pasuje:-D:-D:-D

Hahaha, mysle ze jak zobaczylabys ta karke, to bys sie bardzo usmiala a nasze relacje zmeinilby sie tylko na lepsze. Jak nie jestem kogos pewna, to rzadko do takiej osoby sie odzywam. Czytam uwaznie i jak juz mam a'la wyrobione zdanie zaczynam sie odzywac - pozytywnie lub negatywnie :-D
Z ta lesbijka ta mnie polozylas na lopatki. Jak bylam nastolatka, to czesto zastanawialam sie czy nie jestem jakas "inna". Wydawalo mi sie, ze podobaly mi sie laski, hahaha. Potem sie okazalo, ze zdecydowanie wole jak w gre wchodzi penis ale do tej pory, od czasu do czasu po pijaku sie z jakas psiapsiola pocaluje. A co mi tam "Zeby zycie mialo smaczek, raz dziewczyna raz chlopaczek". A tak serio, to czasem wolalabym byc lesbijka, tyle ze niestey ciagnie mnie do tych smierdzacych chlopow.:-D:-D



a prop Ciebie i Hanki.. jak tutaj przyszlam.. bałam sie udzielac ze wzgledu na Was.. w senie wy takie rozgadane i w goole.. czytalam strona za strona z pytaniem zacytowala mnie ktoras.. -ooo tak.. -uff ulżylo..

Oj sloneczko!!!! Ja nie chce odstraszac ludzi od forum. Im wiecej tym lepiej. Przykro mi, ze tak nas postrzegalas :zawstydzona/y: Na szczescie sie rozgadalas i buzia Ci sie nie zamyka. A swoja droga, to ja tez na poczatku tylko czytalam. Staralam sie poznac laski zanim cos napisze. Na szczescie mamy tu W.Kropeczke, ktora dla kazdego jest przemila wiec szybko sie zaaklimatyzowalam.

no ładnie - Kaprycha postrach forum:no:
ja mam inne odczucia - Kaprysiu - byłaś pierwszą osobą, która mi odpowiedziała na BB - jestem twoja na zawsze;-) (to tak a propos postu Loree o lesbijkach:-D:-D:-D)

Hahaha, posikalam sie ze smiechu. Oficjalnie dodaje Ci notke " ZBOK" :-D:-)

Boże ja tez tak mam ! Czasem nie zauważę jakiegoś błędu ( najczęściej ą lub ę) i potem mi głupio. Kiedyś w jakimś innym wątku laska napisał chyba z 10 zdań bez żadnych znaków. I pojechałam po niej chyba za ostro, ale nie wytrzymałam, bo nic z jej wypowiedzi przez te błędy nie zrozumiałam.

Cholera, teraz przez Kaprychę to mam jeszcze większą jazdę z tymi błędami! Po co się odzywała,że zwraca na to uwagę?

Kurka, sorka no! Ja tez Miodkiem nie jestem ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje? "Ja rozumie" .... Poza tym jak kogos lubie to moze nawet moze dupa pisac i jest luz :-D:-):-D

O matko! Kaprycha zniknęła po moim poście o lesbijce! Ale tak na usprawiedliwienie siebie dodałam,że to mi do ciebie nie pasuje!

Nie zniknela tylko odpisuje. Jak bedziecie co chwile pisac kolejny post, to tu spedze cala noc :-)
 
nie narzekaj na tempo pisania - ja czytam jednocześnie i odpisuje na bieżąco - mam taki plan, że jak już za tydzień dojdę do tej strony to będzie znak, że jestem na bieżąco:tak:

a tak przy okazji - nie ma takiej sekcji "ZBOK":no::-(
 
już wiem - to skrót
Zajebista Brawurowa Oszałamiająca Kobieta - ZBOK:-D:-D:-D

pisałam wcześniej, że jestem skromna:sorry2:
 
Ja też już się pożegnam..Kładę się do łóżka i pogapię się w TV, jakieś Discovery czy inny Explorer..
Życzę Wam spokojnej nocy i pięknych snów :)
Dobranoc
 
reklama
już wiem - to skrót
Zajebista Brawurowa Oszałamiająca Kobieta - ZBOK:-D:-D:-D

pisałam wcześniej, że jestem skromna:sorry2:
Hahaha, tak tez moze byc :-):-):-)

Ej a nie wiem, czy pamietacie jak sie "poznalysmy z Hanka". Walnela posta, ktory mnie zdenrwowal i w sumie sie z deka klocilysmy. Potem sie okazalo, ze sie bardzo pomylilam i musialam zmazac notatke Hanki "cwaniara cholerna" a zamiast tego napisalam " zajebioza". Hihihi, czlowiek to zwierze omylne.

Kolorowych PM :-D
 
Do góry