reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Oj znam to! Mnie tak ciąża i okres karmienia zmieniły. W sumie nie piłam 24 miesiące. I jak odstawiłam od cyca to się połowa piwa zgrzałam!:-D:-D:-D



Ciesz się,że nie masz mdłości. Dziwny ten lekarz, przecież mdłości i wymioty nie są regułą. Co więcej- przy mocnych wymiotach można nawet wylądować w szpitalu, więc jak dla mnie teoria do bani. Moja córcia jest najlepszym dowodem na to,że ta teoria to jakaś bzdura!


oj kochana to mnie troche uspokiłaś:tak:poprostu cieszyć się i dbac o siebie:tak:ps.hehe ja przez to że od pierwszej ciąży nie piłam to teraz już po jednym piwie mam szum w głowie:-D:zawstydzona/y:


Patrysiu - trzymam kciuki za wizyte u gina:tak:



dziekuje:-)
 
Oj znam to! Mnie tak ciąża i okres karmienia zmieniły. W sumie nie piłam 24 miesiące. I jak odstawiłam od cyca to się połowa piwa zgrzałam!:-D:-D:-D
ładna przysżłosc mi sie zapowiada.. niezle.. po pół piwa.. hmmm moze sie oducze piwa..
to ja z moimi 25 to już emerytka? bliżej końca niż początku?:-)
hehehe dobre..
Proszę takimi tekstami nie denerwować emerytek na forum , czyli 30-latek!!!:angry::angry::angry::angry:
obecuje to sie wiecej nie powtorzy..
 
Chyba zabiłam Kaprychę!!! Nie odzywa się!


Uciekam lepiej, spokojnej nocy. Nie pijcie i nie piszcie za dużo.
Pa pa
 
reklama
Do góry