reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
A więc kobietki, uwaga, na forum zarejestrował się mój M Beckett. Uważajcie na niego. Potrafi miec bardzo niemiłe pomysły!

Wypier.... Go od nas jak tu będzie!
Facet nie może mieć wstępu na nasze wątki. Niech se stworzą własny!!!!!!!
 
A więc kobietki, uwaga, na forum zarejestrował się mój M Beckett. Uważajcie na niego. Potrafi miec bardzo niemiłe pomysły!


Wypier.... Go od nas jak tu będzie!
Facet nie może mieć wstępu na nasze wątki. Niech se stworzą własny!!!!!!!


ale jaja teraz przeczyta co piszesz lub pisałaś:baffled::-D
 
o a co to faceci chcą nas podczytywać??
ja sie znów z M pokłuciłam i mam wszystkiego dosc gardło mnie napierdziela ze wytrzymać nie moge i jeszcze ten ma do mnie pretensje szlak by to trafił
 
A więc kobietki, uwaga, na forum zarejestrował się mój M Beckett. Uważajcie na niego. Potrafi miec bardzo niemiłe pomysły!

Wypier.... Go od nas jak tu będzie!
Facet nie może mieć wstępu na nasze wątki. Niech se stworzą własny!!!!!!!

Niunia - pozadrościł Ci takich fajnych chwil na BB - tyle się tu dzieje, że pewnie poczuł się zagrożony;-)
zawsze mozemy go zaprosić do znajomych i sam zrezygnuje jak się nie opędzi od takiej chmary kobitek:-)
 
o a co to faceci chcą nas podczytywać??
ja sie znów z M pokłuciłam i mam wszystkiego dosc gardło mnie napierdziela ze wytrzymać nie moge i jeszcze ten ma do mnie pretensje szlak by to trafił

Jak za bardzo da Ci się we znaki to ŻĄDAJ przeprosin. Ja tak zrobiłam i podziałało.

jaki ma nick? M beckett?

Beckett.

Myślę, ze się nie pomyliłam, ale takie nick-i ma na innym forum też.

Rejestrował się i śmiał, ale się zabawię!:wściekła/y:!

Nie chcę, żeby którąś z was skrzywdził.
 
reklama
Do góry