reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
o a co to faceci chcą nas podczytywać??
ja sie znów z M pokłuciłam i mam wszystkiego dosc gardło mnie napierdziela ze wytrzymać nie moge i jeszcze ten ma do mnie pretensje szlak by to trafił
W pierwszej chwili myślałam, że Cię gardło boli bo tak głośno krzyczałaś, u mnie jak dochodzi to awantury i ja strasznie sie wydzieram...:zawstydzona/y:
 
Wiki ja też się wydzieram strasznie a dziś też i to gardło mi nie pomogło w tym bo już 2gi dzień boli i jutro do lekarza idę bo mi sie biały nalot pojawił na migdałach
 
dziewczynki napewno to angina bo ja często ja łapię i jak odpowiednio wcześnie do lekarza nie pójdę to zastrzyki mnie czekaja dlatego wole już jutro isć i jak mi przepisze leki to od razu mi pomogą bo inaczej to ponad 2 tygodnie leczenia zawsze tak mam
 
dziewczynki napewno to angina bo ja często ja łapię i jak odpowiednio wcześnie do lekarza nie pójdę to zastrzyki mnie czekaja dlatego wole już jutro isć i jak mi przepisze leki to od razu mi pomogą bo inaczej to ponad 2 tygodnie leczenia zawsze tak mam
o masakra...
ja to juz ponad rok nie byłam chora i oby nic wstrętnego do mnie nie przylazło...
 
Ja także w kłótni sobie pokrzycze nie daje za wygrana;-)

A co. Mój nie krzyczy tylko burczy. Ja krzyczę a kolejnej fazie czymś rzucam, a najchętniej to bym mu coś zrobiła żeby dać upust nerwom. Ale zawsze kończy się to na jakimś zajęciu siłowym.

M jeszcze nic nie pisał nigdzie dlatego nie ma go wśród użytkowników. Nie wie na jakim wątku pisuję.
 
reklama
Do góry