reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dziewczyny - jestem bardzo w tyle bo teraz gdzies na 2055 czytałam o mamach - pisałyście jakie macie relacje i jakie miałyście wcześniej.
u mnie lepiej się dogadywałam z mamą niż tatą - nadal tak jest, ale moja mama nie jest dla mnie oparciem - takie mam w M i siostrze. moja mama jest bardzo słaba psychicznie i to ona wiecznie wymwga wspierania - zawsze tak było - czasami to się zastanawiam, jak ona męża znalazła i dzieci urodziła - wcześniej ją rodzice prowadzili za rękę, teraz my z siostrą:no:
ogólnie jest bardzo dobrym człowiekiem, ale nie moze być oparciem:tak:

Karola - szwajcarski jest ślicxzny - duży, bielutki - cudo:-)

Widziałam, że Kaprycha wpadła na moment - i wypadła:no:

Martynko - przykro mi:-( - znowu nie ten cykl - trzymam kciuki za IUI:tak:
 
reklama



P.S.2. Tak w ogole to chyba juz kiedys pisalam, ze zaczynam miec watpliwosci... SOkra, ze sie powtarzam :p. Chcialam Wam tylko powiedziec, ze nie pisalam tak dlugo, bo bilam sie z myslami. Wojna zle sie dla mnie skonczyla, bo skapitulowalam i przestalam chciec miec dzieciaka... :((( Niech mnie ktos walnie w ryj - pliiiiizzzzzz

chciałaś w ryj - to masz - nawet moge poprawić jak za lekko (wiesz ja nie mam zbyt wprawy - Hania na pewno jest w tym lepsza;-))
Jeżeli masz być w ciąży to będziesz i pokochasz tego dzieciaczka tak mocno, że sobie tego nie wyobrażasz. Ja w to wierzę, a to że jesteś hipokrytką - coś mi tu nie pasuje:wściekła/y:
jak dla mnie to to nie jest hipokryzja
masz prawo do zwątpienia, do przyznania się, że masz tego dosyć i że pieprzysz już wszystko i wszytskich dookoła - ale to nie ma nic wspólnego z hipokryzją
hipokryzją jest to - gdy robią sobie dzieci tylko po to by się w towarzystwie pokazać a potem zatrudniaja tysiąze nianiek i mają w dooopie rodzicielstwo:wściekła/y:
a Ty chciałaś to dziecko tak mocno, żę jestem w 100% przekonana, że już je kochasz - tylko jeszcze Ty musisz w to uwierzyć:tak:

Cieszę się, że jesteś z powrotem i nie waż się znikać:-)
buziaki
 
Dziewczynki położone:-)(ktoś się pytał kim one dla mnie są - są to dzieci mojej cioci - siostry mojej mamy, tylko ona jest od mojej mamy dużo młodsza, a ode mnie starsza tylko 7 lat, więc jak siostra i tak ja traktuję) dziewczynki mają cztery lata więc dzień z nimi jest dosyć meczący:-)
teraz zjem sobie kolacyjkę i obejrzę M jak miłość, nie śmiejcie się, zawsze to oglądam:-)
 
chciałaś w ryj - to masz - nawet moge poprawić jak za lekko (wiesz ja nie mam zbyt wprawy - Hania na pewno jest w tym lepsza;-))
Jeżeli masz być w ciąży to będziesz i pokochasz tego dzieciaczka tak mocno, że sobie tego nie wyobrażasz. Ja w to wierzę, a to że jesteś hipokrytką - coś mi tu nie pasuje:wściekła/y:
jak dla mnie to to nie jest hipokryzja
masz prawo do zwątpienia, do przyznania się, że masz tego dosyć i że pieprzysz już wszystko i wszytskich dookoła - ale to nie ma nic wspólnego z hipokryzją
hipokryzją jest to - gdy robią sobie dzieci tylko po to by się w towarzystwie pokazać a potem zatrudniaja tysiąze nianiek i mają w dooopie rodzicielstwo:wściekła/y:
a Ty chciałaś to dziecko tak mocno, żę jestem w 100% przekonana, że już je kochasz - tylko jeszcze Ty musisz w to uwierzyć:tak:

Cieszę się, że jesteś z powrotem i nie waż się znikać:-)
buziaki

Dzieki Ty moj cukiereczku najslodszy!!! Widze, ze Ty bardziej we mnie wierzysz, niz ja sama w siebie. Ty sie lepiej mna nie przejmuj a napisz co u Ciebie? Ogromny buziak dla Ciebie:-D


Postanowilam byc dzisiaj troszke niegrzeczna wiec wrzucam Wam pare glupot :

czeski.jpg
rigips.jpg

 
reklama
Do góry