reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hanuś... wiem że ty twarda kobita jesteś (przynajmniej chcesz taka być - ale ja myslę że troszke inaczej czasem jest). Ale jabym mogła to bym cię mocno przytuliła.... i nalała kielonka:)
 
to ja miałam 69 i mi kazał 1/2 brać imi pomogło od razu
a jak długo trzeba to cholerstwo bez przerwy brać??
 
Ja robię listę rzeczy potrzebnych mi dla Kini;-)

Z taką lista chetnie pomogę- służę doświadczeniem. Jak masz jakieś pytania to wal smiało. Ja kupiłam masę zbędnych rzeczy, ale wiedziałam to dopiero wtedy jak po roku leżało nie użyte.

Coś czuję że na przytulaniu to by sie nie skończyło:-D
O widzę,że Hance nastrój powrócił! A te tabletki - no jesli po nich schudniesz to zawsze jakiś plus. I tego się trzeba trzymać:tak:
 
to ja miałam 69 i mi kazał 1/2 brać imi pomogło od razu
a jak długo trzeba to cholerstwo bez przerwy brać??

Po mieiącu mam zrobić badania i wtedy zadecyduje.

Ja prolaktynę badam co miesiąc bo muszę wiedziec na jakim poziomie jest. Na BRO to ja będę do końca życia tylko ostatnio za długo brałam i musiałam odpuścić bo strasznie sobie ją obniżyłam. Teraz wracam do męk. Musi sie organizm przyzwyczaić i będzie dobrze.
 
Po mieiącu mam zrobić badania i wtedy zadecyduje.

Ja prolaktynę badam co miesiąc bo muszę wiedziec na jakim poziomie jest. Na BRO to ja będę do końca życia tylko ostatnio za długo brałam i musiałam odpuścić bo strasznie sobie ją obniżyłam. Teraz wracam do męk. Musi sie organizm przyzwyczaić i będzie dobrze.

No i powiało optymizmem! Tak trzymaj Hanka!
Idę położyć moje dziecko spać. Takiej to dobrze- jak za wcześnie rano wstanie to sobie to odeśpi. Cwaniak mały.
 
to podobnie jak ja bo ja też często mam podwyższona i już 2gi raz jestem na bro i nie wiem jak to jest z nim jak sie zajdzie w ciaze to trzeba zaraz odstawic??
 
reklama
O widzę,że Hance nastrój powrócił! A te tabletki - no jesli po nich schudniesz to zawsze jakiś plus. I tego się trzeba trzymać:tak:

Nastrój to ja mam zawsze - całe życie mam pecha więc co mi innego pozostaje ak nie śmiech i dobry humor. A to że jestem realistką to druga sprawa.

Ktoś na tym forum musi być bo wszystkie to optymistki.

Dobry masz tekts - ja powinnam sobie wstawić "Boże czegoś mnie takim bykiem stworzył"
 
Do góry