reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
to podobnie jak ja bo ja też często mam podwyższona i już 2gi raz jestem na bro i nie wiem jak to jest z nim jak sie zajdzie w ciaze to trzeba zaraz odstawic??

Ile lekarzy tyle opinii. Na ulotce jest napisane że nie wolno stosować we wczesnej ciąży. Może dlatego że nie można robić testów na babkach w ciąży i nie mieli wiedzy na ten temat.

Ja pytałam już o to 3 lekarzy i położną i zgodnie stwierdzili że do 3 miesiąca ciąży można brać a potem dostajesz jakieś inne na reszte ciąży.

A jak się ma podwyższoną prolaktynę (znacznie) to na tabletkach jesteś do końca życia bo tego się nie da wyrównać raz na zawsze. I po jakimś czasie zacznie ci rosnąć broda, wąsy i takie tam męskie sprawy.
 
Ile lekarzy tyle opinii. Na ulotce jest napisane że nie wolno stosować we wczesnej ciąży. Może dlatego że nie można robić testów na babkach w ciąży i nie mieli wiedzy na ten temat.

Ja pytałam już o to 3 lekarzy i położną i zgodnie stwierdzili że do 3 miesiąca ciąży można brać a potem dostajesz jakieś inne na reszte ciąży.

A jak się ma podwyższoną prolaktynę (znacznie) to na tabletkach jesteś do końca życia bo tego się nie da wyrównać raz na zawsze. I po jakimś czasie zacznie ci rosnąć broda, wąsy i takie tam męskie sprawy.

"I takie tam męskie sprawy"


:szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
oj ja też bym co chlapneła na powietrzu nie mówiąc już o tej trawce ale by się działo

no to na kiedy zapraszasz Hanka??
 
"I takie tam męskie sprawy"
:szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled:

Hanka co ty gadasz ja nie chce mieć wąsów ale cyrki tego to nie słyszałam szok normalnie

Różnie to jest bo ja podwyższoną prolaktynę to musiałam mieć przez kilka lat zanim do tego doszli i pierwsze co to patrzyli mi na owłosienie i zadawali pytania czy jestem gdzieś ponad miarę owłosiona????

Jak odpowiadalam że na głowie tylko mam cienkie dlatego taki efekt afro to się śmiali.
Z owłosieniem to mam problem ale tylko na głowie.
Reszte ciala praktycznie nie mam owłosione, nogi to mogę raz na 2 tygodnie ogolić i tak nic nie widać. Słabe, blond i 2 włosy na m2.
Nawet brwi mam jasne a o rzęsach nie wspomne.
 
reklama
Do góry