reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
mi sie te strasznie podobają!!! a najbardziej te serduszka :-)
 

Załączniki

  • 98048.jpg
    98048.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 98447.jpg
    98447.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 97021.jpg
    97021.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 17
Eve... te w środku są na maksa w moim stylu. Ja sobie ostatnio zakupiłam takie w kształcie łzy plecione z czerwonej nitki. Bajerka
 
Witam:-)
boziu jak mnie to bawi, az sie poplakalam hahahahahahaahaha
Dobre :-D:-D

No a ja wogole to juz po wizycie u gina... HSG w porzadku - i dzis w 13dc pecherzyk ma 24 mm i po pregnylu pojuitrze powinien peknac... Moze tym razem sie uda:-):-):-) w piatek mam isc jeszcze raz podgladac czy peklo...
Super, trzymam kciuki :tak::tak:

juz wrocilam :-) oprocz biegania,zaliczylam jeszcze sexik z mezem,
Ale aktywny dzień mieliście :-D:-D:-D

tylko ze ja nie w okresie owu jestem tylko czekam na spozniona 2 dni @
Mnie pobolewały na początku ciąży ;-);-)

Czesc moje kochane!oczywiscie w nocy przyszla @,nienawidze jej.chcialam tylko sie pozegnac,:-(bo ide na urlop od BB.wiem,
Wracaj z fasolką;-);-)

a tak a pro po rozumienia nas przez inne osoby! ...
Jak rozmawiałam z koleżankami to dziewczyny nie wiedzą na czym owulacja polega i to nawet te, które mają już dziecko :szok::szok::szok::szok:

Dzień dobry!
Od 7 dziś nie spie! Moja córcia obudziała się o 7 , stwierdziła,że słońce już świeci więc już spać nie wolno!:angry::angry::angry::angry::angry:
Ja się wysypiam póki mogę ;-);-)

Była piękna metrowa róża i mały upominek.
Skunks nawet położył się spać nago. Ale ja nie miałam już ochoty. Spóźnił się.
No to się postarał :-)
nie wiem jak wy ale ja nie przywiazuje uwagi do ceny bizuterii, nie musi byc droga ale ladna, jak wybieralam sobie pierscionek zareczynowy to wybralam ten ktory wydal mi sie najciekawszy, a moja szwagierka-musial byc diament, byl taki malenki ze go ledwo bylo widac. No ale wiecie diament...:-)
Ja też wybrałam sobie ładny i niedrogi to teściowa chciała M dokładać kasę żeby droższy kupić ale ja powiedziałam, że z ceną nie będę chodzić przy pierścionku ;-);-)

Boje się dzisiejszej wizyty u tego nowego gina.
Trzymam kciuki za pęcherzyki :tak::tak::tak:
 
Sie witam

Czuje sie jakby mnie ktoś przemielił i wypluł. Muszę wypić choć kubek kawy żeby połknąć następną tabletkę. Na widok jedzenia wywleka mnie na lewą stronę. Nienawidze BRO.

Moj polazł do roboty po 2 dniach wolnego - jesu jaki tu spokój.
 
reklama
Do góry