reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
no nareszcie Hanka się pojawiła dzwoniła babka z hotelu??
ja też biorę Bro ale mi sie nic nie dzieję po nim a biorę 1/2 tabletki na noc a ty jak bierzesz?/ nie bierz rano!!
pewnie masz racje Zajaczku a ja powinnam się uczyć ale mnie tak to gardło boli ze nie mogę sie na nauce skupić
 
pustki się zrobiły wszystkie poszły obiady szykować czy jak??
Ja robię listę rzeczy potrzebnych mi dla Kini;-)

Czuje sie jakby mnie ktoś przemielił i wypluł. Muszę wypić choć kubek kawy żeby połknąć następną tabletkę. Na widok jedzenia wywleka mnie na lewą stronę. Nienawidze BRO.
A ile bierzesz tabletek? Ja zawsze brałam na noc leki po których się źle czułam troszkę pomagało.
 
ja to niby w pracy siedze ale od ponad miesiac juz chyba nic sensownego nie zrobilam! :cool2: lenie sie jak nie wiem od jutra przynsze ze soba inzynierke ... co se bede czas jakos organizwac!
Hanka trzymaj sie! twarda jestes to se i z tabletka poradzisz! :sorry2:
 
Kinguś jakie masz fajne zajecie ja też bym już chciała robić listę rzeczy dla mojego dziecka
no masz człowiek chory a tu zero współczucia Zajcu zapamietam ci to i kiedyś dopadne
 
ja to niby w pracy siedze ale od ponad miesiac juz chyba nic sensownego nie zrobilam! :cool2: lenie sie jak nie wiem od jutra przynsze ze soba inzynierke ... co se bede czas jakos organizwac!
No pewnie :tak::tak:

Kinguś jakie masz fajne zajecie ja też bym już chciała robić listę rzeczy dla mojego dziecka
no masz człowiek chory a tu zero współczucia Zajcu zapamietam ci to i kiedyś dopadne
Już niedługo będziesz robić ;-);-)

moja siostra na 95 % bedzie miala córeczke , wczoraj byla na USG i chyba ostatecznie padło na Kinge:-D
Super :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kinguś jakie masz fajne zajecie ja też bym już chciała robić listę rzeczy dla mojego dziecka
no masz człowiek chory a tu zero współczucia Zajcu zapamietam ci to i kiedyś dopadne
Musiałabyś mnie najpierw złapać. A Zajaczki szybkie są:-):-)
moja siostra na 95 % bedzie miala córeczke , wczoraj byla na USG i chyba ostatecznie padło na Kinge:-D
To to pieknie:-)
 
reklama
Siemasz Hanka.... Juz list gończy zaczynałyśmy pisać... Dzwonili czy na razie nie??

NIC - CISZA

no nareszcie Hanka się pojawiła dzwoniła babka z hotelu??
ja też biorę Bro ale mi sie nic nie dzieję po nim a biorę 1/2 tabletki na noc a ty jak bierzesz?/ nie bierz rano!!
pewnie masz racje Zajaczku a ja powinnam się uczyć ale mnie tak to gardło boli ze nie mogę sie na nauce skupić

Ja biore 2x1. Lekarz mi kazał rano i wieczorem bo to cholerstwo mocne i źle na nie reaguje i dwie na raz to za dużo.

A ile bierzesz tabletek? Ja zawsze brałam na noc leki po których się źle czułam troszkę pomagało.

Po jakimś czasie się przyzwyczaje. Tylko ostatnio tomi przeszło po 3 miesiącach.

Hanka trzymaj sie! twarda jestes to se i z tabletka poradzisz! :sorry2:

A do tego schudnę, zawsze jest jakiś plus.

moja siostra na 95 % bedzie miala córeczke , wczoraj byla na USG i chyba ostatecznie padło na Kinge:-D

No toseksmisja ma szansę - następny Lachon na tym padole będzie.


Nie dzwonili, temperatura spadła z wielkim hukiem - wracam do gry bo na chwilę jakoś mnie sie wydawało coś innego, no ale miło tak od czasu do czasu se poszaleć.
 
Do góry