reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

I dobrze:tak: popieram, skonsultuj sie, wyjasnij z 2gim lekarzem swoje watpliwosci to bedziesz spokojniejsza i bez stresu do nastepnych przytulanek bedziesz sie mogla zabrac;-)

Tak zrobię, tylko podejrzewam,że staranka się przesuną, bo pewnie takie plamienia trzeba jakoś leczyć i w tym czasie lepiej nie myśleć o ciąży tylko się wyleczyć? To pytanie z mojej strony, bo sama nie wiem jak to jest. Niektórzy leczą plamienia hormonami, więc wtedy nie ma szans na fasolkę:-(
 
reklama
wy tak o tych serialach to ja sie przyznam ze raz na jakiś czas wciąga mnie typ wenezuelskich :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: np z Natalia Oreiro :zawstydzona/y: ... tylko się nie śmiejcie ja po prostu uwielbiam ameryke łacińska ta kulture muzyke język strasznie bym sie chciala nauczyc tego hiszpanskiego;-) no i kiedys tam pojechac! :sorry2:
no kochana "zbuntowanego aniola" i "palome" to chyba wszyscy oglądali!!! nawet faceci!! ja swego czasu uwielbialam te wenezuelskie tasiemce!!:-D
zaczelam uwielbiac ich jezyk zwlaszcza portugalski i brazylijski!!! starsznie bym sie chciala nauczyc takiego jezyka!:-D
 
CZESC

Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back". Chyba udaje mi sie wygrywac z mega dolem jaki mialam w zeszlym tygodniu:
1. zaczelam cwiczyc, jezdze codziennie na rowerze i daje sobie konkretnie w palnik, przez to mi sie jakos dziwnie humor powrawia.
2. rozpoczelam (wreszcie) moj wolontariat dla angielskiej Policji, wiec mniej czasu na rozmyslanie "co dalej"
3. czekam na wyniki, nie ma co sie z gory martwic a jezeli nawet cos nie tak to bedziemy myslec co dalej z lekarzami sama nic nie wymysle.
Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)
 
witaj olesiu!!!!
ciesze sie ze humor naprawiony i ze tak zdrowo zaczelas do tego wszystkiego podchodzic!!:-D nawet dzieki temu fasolka bedzie jeszcze szybciej niz myslisz:-D
 
Olesia


Gorace welcome back :-). Dobrze kochanie, zes sobie troche to w glowce poukladala. Jak sie czlowiek psychicznie lepiej czuje, to i fizycznie ma wiecej energii
 
reklama
Tak zrobię, tylko podejrzewam,że staranka się przesuną, bo pewnie takie plamienia trzeba jakoś leczyć i w tym czasie lepiej nie myśleć o ciąży tylko się wyleczyć? To pytanie z mojej strony, bo sama nie wiem jak to jest. Niektórzy leczą plamienia hormonami, więc wtedy nie ma szans na fasolkę:-(
To juz tylko lekarz moze Ci powiedziec, ja mam nadzieje, ze trafisz na dobrego fachowca, specjaliste, ktry obiektywnie oceni sytuacje, zleci badania i leczenie (a nie takiego co szuka tylko patologii - ja nie chce obrazac poprzedniego specjalisty, ale moim zdaniem to przesadzil)

CZESC

Nie bylo mnie pare dni i tak strasznie sie za wami wszystkimi stesknilam, poryczlam, posmucilam sie, pozmienilam to i owo i poszlam po rozum do glowy. Mowilam ze robie sobie przerwe od BB ale jak mozna robic sobie przerwe od przyjaciol od ludzi ktorzy tak bardzo mnie wspieraja dobrym i czasem bardzo konstruktywnym slowem NO NIE MOZNA wiec "I am back". Chyba udaje mi sie wygrywac z mega dolem jaki mialam w zeszlym tygodniu:
1. zaczelam cwiczyc, jezdze codziennie na rowerze i daje sobie konkretnie w palnik, przez to mi sie jakos dziwnie humor powrawia.
2. rozpoczelam (wreszcie) moj wolontariat dla angielskiej Policji, wiec mniej czasu na rozmyslanie "co dalej"
3. czekam na wyniki, nie ma co sie z gory martwic a jezeli nawet cos nie tak to bedziemy myslec co dalej z lekarzami sama nic nie wymysle.
Dziewczyny jeszcze raz wieeeeeeelkie dzieki za rady, dobre slowo i mysle ze razem mozemy wiecej zdzialec.:-)

Ale sie ciesze, ze wrocilas - swietnym pomsylem jest skupienie sie na sobie i na innych osobach:tak:!
na pewno ma to juz i bedzie mialo pozytywny skutek na Ciebie:-)
ja mysle, ze kazda z Nas moze bardzo korzystac z tego forum ,trzeba znalezc tylko "zloty srodek" zeby sie nie nakrecac za bardzo.:happy2:
 
Do góry