reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A ja dziewuszki dopiero z pracy wróciłam..

Wczoraj nie było serduszkowania bo moj M źle się czuł:-(
Ale może dziś go przycisnę po M jak miłosc:tak::-D
Już 12dc i boję się, że będzie wkońcu za późno i nici z tego cyklu. Ale chyba mam jeszcze szansę, co?;-)

Zgwalc go dzisiaj.... Bo cos czuje w kosciach ze bedziesz miala owu jutro :-)
 
reklama
A ja dziewuszki dopiero z pracy wróciłam..
Wczoraj nie było serduszkowania bo moj M źle się czuł:-(
Ale może dziś go przycisnę po M jak miłosc:tak::-D
Już 12dc i boję się, że będzie wkońcu za późno i nici z tego cyklu. Ale chyba mam jeszcze szansę, co?;-)
no pewnie - lolitka ma racje - ty po M jak Milosc a ja po 39,5... zobaczymy zreszta co gin kaze zrobic dzisiaj...
 
Jak milutko mi się czytało twojego posta:happy2: Ja na twoim miejscu też poszłabym wcześniej do lekarza lepiej dmuchać na zimne.Może da ci duphaston będziesz się czuła bezpieczniej.

No taki mam zamiar, szukam intensywnie nowego gina, pierwsza ciaza na duphastonie byla...

Zazryczyłam sobie kwiaty na przeprosiny albo coś z własnej inicjatywy ma wymyślec.
Właśnie pojechał do miasta.
Kur...a :wściekła/y:ja nie musze go :wściekła/y:przepraszac, dobrze widział, ze :wściekła/y:jestem nerwowa i łatwo mnie :wściekła/y:zranic. Jego matka go ostrzegała, ze :wściekła/y:osobom które nie były :wściekła/y:wychowywane przez:wściekła/y: biologicznych :wściekła/y:rodziców bardzo :wściekła/y:zależy na uczuciach i zranic je :wściekła/y:łatwo. Mógł słuchac matki.:wściekła/y:

A poza tym znacie jakiś fajny przepis na makaron ze szpinakiem?

cala twoja wypowiedz mi do tej pory przed oczami skacze:-),
co od szpinaku to ja bym go na masle z czosnkiem przesmazyla, zalala smietana (18%) i z serem zoltym (plesniowym lub nie) wymieszala, dodaj pieprz, sol i bedzie super

Ja dziewczynki postanowiłam zapomnieć o mojej ostatniej wizycie u lekarza i o tym co mi powiedział. Wykasuję tą wizytę z pamięci.
W czwartek idę do innego lekarza w sprawie plamień i nie zamierzam robić żadnej abrazji! Nie dam się uśpić!
A co do ciąży- też nie zamierzam czekać do 3 lat. Założyłam nowy temat o ciąży po cc i tam dziewczyny piszą,że żadna tyle nie czekała i nic się złego nie działo.
Tak więc lekarz trochę z serii strasząco - panikujących a ja i tak robię swoje!

I dobrze:tak: popieram, skonsultuj sie, wyjasnij z 2gim lekarzem swoje watpliwosci to bedziesz spokojniejsza i bez stresu do nastepnych przytulanek bedziesz sie mogla zabrac;-)


A ja jutro idę na bete nie nastawiam się za bardzo na cud... muszę sprawdzić lekarz kazał bym mogła odstawić dupka.
A czuję się już jak balon... cycki napieprzają jak cholera a sutki jeszcze bardziej, staniki zrobiły się za małe:szok: mogą zostać już takie byle już nie bolały...
POZDRAWIAM!:-D

3mam kciuki, dzisiaj i jutro - daj znac co i jak:tak:
 
reklama
szuper usteczka!!! :-)
a jaki jest twoj naturalny kolor włosków??? :sorry2:
Witam! dziś w lepszym humorze...
A ja jutro idę na bete nie nastawiam się za bardzo na cud... muszę sprawdzić lekarz kazał bym mogła odstawić dupka.
A czuję się już jak balon... cycki napieprzają jak cholera a sutki jeszcze bardziej, staniki zrobiły się za małe:szok: mogą zostać już takie byle już nie bolały...
POZDRAWIAM!:-D
:-):-):-):-):-):-):-) trzymam kciuki za betke!

wy tak o tych serialach to ja sie przyznam ze raz na jakiś czas wciąga mnie typ wenezuelskich :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: np z Natalia Oreiro :zawstydzona/y: ... tylko się nie śmiejcie ja po prostu uwielbiam ameryke łacińska ta kulture muzyke język strasznie bym sie chciala nauczyc tego hiszpanskiego;-) no i kiedys tam pojechac! :sorry2:
 
Do góry