reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

KAROLA superaśnie ten makijaż wyglada:-):tak:no normalnie jakbyś sama się malowała kurka szkoda że tak drogo bo normalnie bym chciała tez tak:-(
Zapytaj ile kosztuje w twoim mieście może będzie troszkę taniej bo w tej okropnej Warszawie jest tak drogo że szok.Mój misiek to myśli że to kosztuje połowę mniej bo też by mi gadał że nie mam na co kasy wydawać itd. Ja zawsze go muszę ściemniać że coś kosztowało mniej np.buty bo potem gada o jak drogo po co ci kolejne buty itd.A jak idę do fryzjera to mówi po co odrosty są sexi.
Idę gotować obiad zajrzę póżniej.
 
reklama
Wróciłam z miasta, mąż ogląda tv to mam chwile.

Odebrałam wyniki prolaktyny - tylko qurwa 103,7 (norma do 24,01)
Zaś bro, zaś mdłości, nic tylko się qurwa cieszyć. Dzwonilam do Super G i kazał juz od dzisiaj brać bro. Przy takiej prolaktynie to ja se mogęw tym cyklu już uzupełnić tampony.

Ale za to progesteron mam 11,24 (norma dla lutealnej jest 1,7-27).

Czeka mnie jeszcze obiad. Robie dzisiaj zapiekanke pierdziele nie chce mi sie kombinować.

Może kawusia- a dziekujębardzo chętnie - to se zrób.:-)
 
Karolciu, makijaż ekstra - zwłaszcza usta - Boskie:-) Zresztą jak to mówi mój tato - ładnemu we wszystkim ładnie:-)
 
Wróciłam z miasta, mąż ogląda tv to mam chwile.

Odebrałam wyniki prolaktyny - tylko qurwa 103,7 (norma do 24,01)
Zaś bro, zaś mdłości, nic tylko się qurwa cieszyć. Dzwonilam do Super G i kazał juz od dzisiaj brać bro. Przy takiej prolaktynie to ja se mogęw tym cyklu już uzupełnić tampony.
Ale za to progesteron mam 11,24 (norma dla lutealnej jest 1,7-27).
Czeka mnie jeszcze obiad. Robie dzisiaj zapiekanke pierdziele nie chce mi sie kombinować.

Może kawusia- a dziekujębardzo chętnie - to se zrób.:-)
Hanka, jak któraś (chyba Kinguś) nakupiła tamponów czy czegos tam na zapas to sie jej nie przydały jednak:) Może tak spróbuj;-)
 
Karolciu, makijaż ekstra - zwłaszcza usta - Boskie:-) Zresztą jak to mówi mój tato - ładnemu we wszystkim ładnie:-)
Dziękuje Zajączku;-)

Wróciłam z miasta, mąż ogląda tv to mam chwile.

Odebrałam wyniki prolaktyny - tylko qurwa 103,7 (norma do 24,01)
Zaś bro, zaś mdłości, nic tylko się qurwa cieszyć. Dzwonilam do Super G i kazał juz od dzisiaj brać bro. Przy takiej prolaktynie to ja se mogęw tym cyklu już uzupełnić tampony.

Ale za to progesteron mam 11,24 (norma dla lutealnej jest 1,7-27).

Czeka mnie jeszcze obiad. Robie dzisiaj zapiekanke pierdziele nie chce mi sie kombinować.

Może kawusia- a dziekujębardzo chętnie - to se zrób.:-)
Hania prolaktyna zajebiście wysoka ale zbijesz ją lekami.
 
witaj księżno udzielna

Witaj.:-D
Odezwali sie coś do ciebie z pracą??

Hanka, jak któraś (chyba Kinguś) nakupiła tamponów czy czegos tam na zapas to sie jej nie przydały jednak:) Może tak spróbuj;-)

marne szanse

Hania prolaktyna zajebiście wysoka ale zbijesz ją lekami.

Wiem tylko ja tak strasznie źle znosze ten bro. Jeść nie mogę po nim, wiecznie mnie mdli i quresko źle mi po bro. Dobra strona że może coś schudne.
 
Siemacie Kobitki. Spadam do domu. W końcu:-) Dzisiaj juz na pewno do stomatolożki na 17 idę - już mnie brzuch z nerwów boli:baffled::baffled::baffled:
Trzymajta się.
Do jutra
 
reklama
Do góry