reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

kochana a możesz dac zdjątko bo wiesz o taki makijażu słyszałam i widziałam ale tylko na rysunku no a wiecie jak to jest troszku polepszają:sorry2:a ja chciałąm zobaczyc jak to wygląda na żywo i możesz powiedzieć ile kosztuje bo ciekawi mnie taki makijaż hmm może i ja bym się skusiła:dry::-)
Zaraz coś wyszukam w zdjęciach gdzie dobrze widać i wkleję.Cena wysoka niestety ale warto jak dla mnie.Usta w Warszawie w salonie Sharley gdzie robi to mistrzyni Polski w makijażu permanentnym kosztują 1000zl zabieg rozłożony jest na dwa razy po miesiącu robi się poprawkę i można zapłacić dwa razy po 500zł.Poprawka ust po 3 latach to koszt 250zł ja tak płaciłam w tamtym roku.Brwi cena 800zł.kreski na górze 300zł nie wiem jak z poprawką minie 3 lata i jest ok jak na razie.
 
reklama
Witaj kochana. Ostatnio myślałam o Tobie ;-);-)
A i M kazał mi zrobić listę rzeczy potrzebnych na początek dla Kini ;-);-);-)

ooo jak milo...!
ale slodko z ta lista rzeczy hmmmmm

Witaj Romka podejrzewam że takie nastawienie pozwoli ci szybciej zafasolkować bo nie myślac wiele o tym nie blokujesz się psychicznie

no ja mysle Kochana!

Super są:-) Lubię frencza. Ja sobie nigdy nie robiłam bo swoje pazurki mam twarde, zazwyczaj dość długie i mają super kształt (to jedyna rzecz w moim wyglądzie którą lubię;-))
Cześć Romeczko. Dobrze że do nas czasem zaglądasz. Buziaki:-)

czesc! zagladam,zagladam!
fajnie masz z tymi naturlnymi pazurkami...
ja po wakacjach bede sie bawila w AIRBUSH na zelach,lub tez naturalnej plytce,oraz akryl 3D mam nadzieje,ze klientek mi nie zabraknie.
 
Zaraz coś wyszukam w zdjęciach gdzie dobrze widać i wkleję.Cena wysoka niestety ale warto jak dla mnie.Usta w Warszawie w salonie Sharley gdzie robi to mistrzyni Polski w makijażu permanentnym kosztują 1000zl zabieg rozłożony jest na dwa razy po miesiącu robi się poprawkę i można zapłacić dwa razy po 500zł.Poprawka ust po 3 latach to koszt 250zł ja tak płaciłam w tamtym roku.Brwi cena 800zł.kreski na górze 300zł nie wiem jak z poprawką minie 3 lata i jest ok jak na razie.


o jejku jak drogo M sie na pewno nie zgodzi:-(a szkoda bo kurcze ja mam dość tego bo jak ja chce szybko gdzieś wyjść lub chociaż na podwórko z synkiem itd.to ja kurcze bez makijażu nie wyjde:no:a to jest denerwujące non stop malować sie jak dla mnie:baffled:ach no cóż:-(zdjątko szukaj szukaj:-)
 
o jejku jak drogo M sie na pewno nie zgodzi:-(a szkoda bo kurcze ja mam dość tego bo jak ja chce szybko gdzieś wyjść lub chociaż na podwórko z synkiem itd.to ja kurcze bez makijażu nie wyjde:no:a to jest denerwujące non stop malować sie jak dla mnie:baffled:ach no cóż:-(zdjątko szukaj szukaj:-)

ja mam tak samo,bez makijazu nie wychodze..to juz moj nałóg!
 
o jejku jak drogo M sie na pewno nie zgodzi:-(a szkoda bo kurcze ja mam dość tego bo jak ja chce szybko gdzieś wyjść lub chociaż na podwórko z synkiem itd.to ja kurcze bez makijażu nie wyjde:no:a to jest denerwujące non stop malować sie jak dla mnie:baffled:ach no cóż:-(zdjątko szukaj szukaj:-)
W laptopie mam mało zdjęć a komputer stacjonarny jest odłączony chwilowo.Taka fotka nie ciekawa z wyjazdu i posiłku na cpn. ale widać co trzeba.Wiem że to drogo może na te poprawki kiedyś jak będzie dzidzia jakoś wyskrobie:-)
 
Witajcie... podczytalam was i odpowiadam:
zrobiłam test, ani śladu drugiej kreski.. :( czekam na @
przykro mi - przytulam...
ale moj maz to jest jednak cham...wczoraj mu mowie ze mi sie @ spoznia..a on do mnie ze w ciazy na pewno nie jestem..pytam sie dlaczego i skad wie...a on do mnie:" Jak zaczniesz żreć ogórki kiszone na kilogramy i zagryzać je czekolada z orzechami, to bedziesz w ciazy. "
ach, te stereotypy...

Nie nic nie było.
Nie odzywał się do mnie. Nawet nagość do snu nie pomogła.

Rano zrobiłam mu awanturę dlaczego się nie odzywa i o takie tam inne jego głupie dziecinne zachowania.
Odpowiedział, "bo nie wiem ile ty ZAMIERZASZ byc bez pracy"
Podkreślam, powiedział zamierzasz, jakby to był mój wybór!

Torba do spakowania ciuchów czeka.

Tabletki zaczęłam brać, jakby doszło do zapłodnienia to może dzidziuś sprawi, że ten skunks dorośnie.
ci faceci - moj od naszej klotni i wyjasnienia sobie - po raz kolejny - paru zalozen wspolnego zycia pewnie przez kilka tygodni bedzie cichy i potulny...ale nie narzekam bo owulka tuz tuz i sie stara pomimo zmeczenia:-):-):-) oby tylko cos wyszlo z tego w tym miesiacu...

Ja nie jestem zwolenniczką tipsów, może dlatego że moje własne pazury są bardzo twarde i jak mam frencza to wszyscy myślą że to żel.
Marzenko bardzo ładne pazurki eleganckie pomyślała bym że są tylko umalowane tak naturalnie wyglądają.W tamtym roku miałam sam żel na paznokciach aby nie malować ich tak często bo lakier mi odpryskuje już po 5 dniach.
Za to z makijażem ma z górki bo mam permanentny (usta,kreski na górnej powiece i brwi) więc nakładam tylko puder.:-)
fajna sprawa - tez sobie chyba kiedys zafunduje bo w sumie tylko mam kreski na dole i moge miec na gornej powiece... cieni nie uzywam bo mi sie rozmazuja...

Lece po mlodego do przedszkola i odezwe sie pozniej... no i jeszccze dzis do gina na podgladanie ale to pod wieczor jak malz wroci z pracy...bo i tak musze sie wcisnac pomiedzy pacjentki bo terminu nie bylo... trzymajcie kciuki zeby pecherzyki byly
 
fotka
 

Załączniki

  • P4260059.jpg
    P4260059.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
KAROLA superaśnie ten makijaż wyglada:-):tak:no normalnie jakbyś sama się malowała kurka szkoda że tak drogo bo normalnie bym chciała tez tak:-(
 
Do góry