reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Uciekam..i tak spędziłam tutaj pół dnia..Idę popiszę tę ankietę i zajmę się domem..Do wieczora...chyba..
Buziaki :*
 
reklama
Ale masz rano wygodnie! I tak jak Marzenka napisała- zawsze jesteś piękna! :tak::tak::tak:
Jak długo się trzyma taki makijaż? Słyszałam gdzieś,że to bolesna jest, ale to nie było jakies wiarygodne źródło, więc wolę zapytać ciebie.




Ja dziewczynki postanowiłam zapomnieć o mojej ostatniej wizycie u lekarza i o tym co mi powiedział. Wykasuję tą wizytę z pamięci.
W czwartek idę do innego lekarza w sprawie plamień i nie zamierzam robić żadnej abrazji! Nie dam się uśpić!
A co do ciąży- też nie zamierzam czekać do 3 lat. Założyłam nowy temat o ciąży po cc i tam dziewczyny piszą,że żadna tyle nie czekała i nic się złego nie działo.
Tak więc lekarz trochę z serii strasząco - panikujących a ja i tak robię swoje!
czytałam ze makijaz taki utrzymuje sie w zaleznosci od cery 3 do 5 lat..

odnosnie wizyty u lekarza moze faktycznie facet wyskoczyl jak z konopi z tą abrazją.. jestem tego zdania ze najpierw sie robi to co za nie jest inwazyjne a to inwazyjne dopiero na koniec.. no chyba ze nie ma innej opcji.. a wydaje mi sie ze u Ciebie jest opcja zrobic komplet badan i zobaczyc co dalej.. nigdy nie mialam plamien przed @ wiec nie za bardzo moge pomoc..

aaa i wydaje mi sie ze przybyło mi około pół albo 1cm w biuscie..
 
I babka się sama zajmowała bo facet wychodził o 7 rano i wracał o 19. Zakupy robili w hurtowni a dzieci zaczynają coraz więcej jeść. Nie wiem co ile jeździli na zakupy ale jak ich pokazali to na kasie było 1500 dolarów :szok::szok:


ja jego:szok:ja to chyba bym musiała mieć 5 położnych:-D:zawstydzona/y:dobrze że chociaż mają to kase bo tak to masakra:szok:
 
okej okej mata zdjecia , troche nie wyrazne!

o kurcze to fajnie!! ja bym sobie chciala permanetny zorbic na ustach bo mam wąskie!! jak ci sie zyje z takim makijazem?? kurde musi byc fajnie, rano wstajesz i ciągle piekna!!:-D

Ale masz rano wygodnie! I tak jak Marzenka napisała- zawsze jesteś piękna! :tak::tak::tak:
Jak długo się trzyma taki makijaż? Słyszałam gdzieś,że to bolesna jest, ale to nie było jakies wiarygodne źródło, więc wolę zapytać ciebie.




Ja dziewczynki postanowiłam zapomnieć o mojej ostatniej wizycie u lekarza i o tym co mi powiedział. Wykasuję tą wizytę z pamięci.
W czwartek idę do innego lekarza w sprawie plamień i nie zamierzam robić żadnej abrazji! Nie dam się uśpić!
A co do ciąży- też nie zamierzam czekać do 3 lat. Założyłam nowy temat o ciąży po cc i tam dziewczyny piszą,że żadna tyle nie czekała i nic się złego nie działo.
Tak więc lekarz trochę z serii strasząco - panikujących a ja i tak robię swoje!
To bardzo fajna sprawa ten makijaż i teraz już jestem tak przyzwyczajona do niego że bez bym się żle czuła.Wygląda bardzo subtelnie i naturalnie.Ja usta mam już 6 lat w tamtym roku poprawiałam bo troszkę kontur wyblakł usta mam zrobione tak że mam obrysowany kontur i wycieniowane boki.3 lata minie jak mam zrobione brwi i górne kreski na powiece.Usta nic nie bolą bo są robione w znieczuleniu stomatologicznym.oczy też nie bo smarują maścią emla,najgorsze były dla mnie brwi bo miałam niezłe krzaki i trzeba je było ostro wydepilować i przedłużyć bo były za krótkie.
 
To bardzo fajna sprawa ten makijaż i teraz już jestem tak przyzwyczajona do niego że bez bym się żle czuła.Wygląda bardzo subtelnie i naturalnie.Ja usta mam już 6 lat w tamtym roku poprawiałam bo troszkę kontur wyblakł usta mam zrobione tak że mam obrysowany kontur i wycieniowane boki.3 lata minie jak mam zrobione brwi i górne kreski na powiece.Usta nic nie bolą bo są robione w znieczuleniu stomatologicznym.oczy też nie bo smarują maścią emla,najgorsze były dla mnie brwi bo miałam niezłe krzaki i trzeba je było ostro wydepilować i przedłużyć bo były za krótkie.


kochana a możesz dac zdjątko bo wiesz o taki makijażu słyszałam i widziałam ale tylko na rysunku no a wiecie jak to jest troszku polepszają:sorry2:a ja chciałąm zobaczyc jak to wygląda na żywo i możesz powiedzieć ile kosztuje bo ciekawi mnie taki makijaż hmm może i ja bym się skusiła:dry::-)
 
W tamtym roku usta poprawiałam bez znieczulenia dentystycznego, bo przy poprawce już tak głęboko się nie wkłuwają i posmarowano mi tylko mascią znieczulającą bolało ale dało się wytrzymać.;-)
 
reklama
czesc laseczki;-)
ja juz po kosmetyczce, pazurki zrobione:-)
zajączku upiekło ci się bo nie przyjade do ciebie na balange bo moj małż jedank nie wyjezdza na caly tydzien tylko jutro i w nocy wraca takze bendem szaleć:-D
ejjjjjj, a u mnie sie już gin chłodził!!! Ale rozumiem:-) Ja na swojego juz się nie mogę doczekać:-):-):-):-) Byle do piątku:-)
okej okej mata zdjecia , troche nie wyrazne!
Super są:-) Lubię frencza. Ja sobie nigdy nie robiłam bo swoje pazurki mam twarde, zazwyczaj dość długie i mają super kształt (to jedyna rzecz w moim wyglądzie którą lubię;-))
Zazryczyłam sobie kwiaty na przeprosiny albo coś z własnej inicjatywy ma wymyślec.
Oby kwiaty były piękne i duuuuuuże:-) Na to ze coś wymyśli bym nie liczyła - przynajmniej u mojego M. Co nie ubijesz to nie ujedziesz;-)
czesc laski!

pozdrawiam Was wszystkie,buziole!
Cześć Romeczko. Dobrze że do nas czasem zaglądasz. Buziaki:-)
Ja dziewczynki postanowiłam zapomnieć o mojej ostatniej wizycie u lekarza i o tym co mi powiedział. Wykasuję tą wizytę z pamięci.
W czwartek idę do innego lekarza w sprawie plamień i nie zamierzam robić żadnej abrazji! Nie dam się uśpić!
I dobrze... Mysle że niepotrzebnie od razu tak z tym wyskoczył...
 
Do góry