reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

własnie wróciłam od lekarza

kurde mam walczyc sama bez wspomagaczy z moim przeziebieniem, nawet apap nie jest wskazany
mam L-4 do przyszłej srody, musze sie wyleczyc domowymi sposobami, lekarz nie pozwilil mi nic lykac oprócz rutinoscorbin

Ojoj to lecz się koniecznie !!!

ja bym poszła, jakbyś się źle poczuła to zawsze można wyjść:tak:
Piasek zmienił mocno repertuar więc raczej to będą ballady a dzidzie lubią się kołysać:tak::-D:tak:

przy 1szej ciąży mnie lekarz mi kazał jeść często, niedużo (jak każdy) mówił natomiast, żeby zjeść coś przed pójściem spać i zaraz po obudzeniu, fasolki nie lubią przerwy w dostawie energii, ważne, zeby te przerwy były jak najkrótsze, nawet jabłko wystarczy zjeść, byle przed snem

I poszłam i było SUPER !!!!!!!
Oczywiście nie mówię o Velvet, bo to dtuga Doda tylko , że szwedzka.
Ale Piasek był super !!!
Nawet nie wiedziałam, że on ma aż taką skalę głosu :szok:
Jego piosenki to miód na moje serce, jakby jeszcze Kasiunia Kowalska była to bym odpłynęła w nieznane :-)

Co do jedzenia będę się stosowac do Twoich rad wszamania czegoś przed snem :-)


OLICA-zawialo chyba cos mi tu od Wroclawia, bo sie zrobilo szaro i grzmi....ech ta pogoda jak baba....zmienną jest:-)

A co Ty myślałaś? To nie były żarty. Od wczoraj rana we Wrocku jest zimnoooooo i mokro. Jak widać i do Ciebie dzoszło hihi.

hej hej
wrocilam z biblioteki heheh smiesznie sie tam czulam, bo chyba drugi raz dopiero bylam w bibliotece hahah:nerd:
teraz oglądam moja mode na sukces:-) dobrzeze zrobili stronke na ktorej moge ogladac zalegle odcinki:-D

Też to oglądałam jak byłam mała. A teraz już nie wiem kto jest kto i kto z kim ma dziecko. Wiem tylko, że najlepsza jest Brooke bo ma dzieci z teściem, chyba jednym mężem, jego bratem, z zięciem HAHAHA.

Bardziej od Mody na Sukces lubiłam taki serial chyba na Polsacie "Rajska Plaża" i " Sunset Beach" :-)

No mam wlasnie takie podejscie jak Ty...z tym ze ja jeszcze nie mam wibratora-mowie jeszcze, bo mysle powaznie o tym:-) tylko moj maz sie chyba na takie rzeczy nie zgodzi....nie wiem, nie gadalam z nim o tym jeszcze...:-)

A tam się nie zgodzi. To super urządzonko. Raz zobaczy i mu się spodoba :-)
Gwarantuję !!!

wymioty ajć:baffled:i pomyśleć że mnie już niedługo czekaja no chyba że ta ciąża będzie łaskawa i tylko na mdłościach się skończy:-)

Tego Ci życze żeby na mdłościach był koniec :-)
 
reklama
hej babeczki :)

Wiola za te kulki gejszy to ty w nos dostaniesz...to byla pileczka mojego kota!

a u mnie nadal brak @
 
Doberek! :-)
Witam!
Dziewczyny ja wpadłam na chwilkę, bo się fatalnie czuję - od wczoraj boli mnie głowa, dzis okropny katar - mam nadzieję, że to nie zatoki tylko jakieś pzreziębienie:wściekła/y:
mój M się ze mnie śmieje, żę dopadła mnie świńska grypa;-)
w weekend byłam w szkole więc też nie miałam czasu zajrzeć do Was i nie wiem co się dzieje, a jak zwykle naprodukowałyście okropnie dużo:no:
u mnie dziś przyszła @ - 2 dni po terminie, ale jak wcześniej pisałam to tak też myślałam, że będzie później bo cykl był pokręcony:tak:
zniosłam to nieźle - nie krzyczę, nie płaczę - z resztą przez ten katar to mi się nic nie chce:no:
Pozdrawiam gorąco:tak: ale ni całuję, żeby nie zarazić;-)
oj bidulko zdrówka zyczę! :sorry2: ja sie na urlopie przeziębiłam myślalam ze z wyrka nie wstane ale 2 drineczki kolorowe były mnie wstabie poderwać z wyrka! ale do tej piory smarkam i chrycham! :dry:
Eve-teskni za małzem i zjadla tone ptasiego mleczka...ale i tak jest szczupla laska...takiej to wolno bezkarnie i juz!
:-D:-D:-D:-D:-D taaa.... bezkarnie to czemu mam taką wielka fałdę teraz nad spodniami???? :baffled:
Witam
Ale miałam dzisiaj okropny sen,śniło mi się że mój misiek zdradza mnie z moją koleżanką że ona mi to powiedziała a on się przyznał i opowiedzieli mi że miało to miejsce dwa razy a najlepsze że ja byłam w pobliżu w czasie naszego wspólnego wyjazdu.Dalej było tak że się z nią pobiłam i strasznie płakałam i tak mnie dusza bolała w tym śnie że szok:szok::dry: Wstałam w złym nastroju i jeszcze ta pogoda br...dzisiaj powinnam dostać @ zazwyczaj pojawia się nad ranem ale jak na razie suki nie ma ale wiem że przyjdzie albo dziś lub jutro.:no: Już ją czuję piersi przestały mnie boleć,wczoraj były jeszcze mocno opuchnięte a dziś już zrobiły się normalne.Tak więc Kropeczko nie pochwalę się fasolką:blink:
co to za pesymizm z rana!? :no: nie ma @ to no hurem proszem... to jest NADZIEJA!!!! :tak: i mi tu proszę nie pitolić jakiś farmazonów!!! ;-):-)

a ja oczywista ze wczoraj sie dalej leniłam w domu! wrrr... jestem zla na siebie!!! :dry: przeleżalam do 19ej w wyrku po objadku! a potem wstawilam tylko pranie! i co ... zapomnialam wlac plynu do zmiekczania ... wsio cuchnie! :baffled: do tego mam czoło jak niebo w noc świętojańską! :no: wrrr... taaaa.... @ się zbliża! :cool2: ale to dobrze zybciej do staranek! :-)
 
Witam babeczki! Chyba znów u mnie będzie burza , koszmarna pogoda:-(

Witam
Ale miałam dzisiaj okropny sen,śniło mi się że mój misiek zdradza mnie z moją koleżanką że ona mi to powiedziała a on się przyznał i opowiedzieli mi że miało to miejsce dwa razy a najlepsze że ja byłam w pobliżu w czasie naszego wspólnego wyjazdu.Dalej było tak że się z nią pobiłam i strasznie płakałam i tak mnie dusza bolała w tym śnie że szok:szok::dry: Wstałam w złym nastroju i jeszcze ta pogoda br...dzisiaj powinnam dostać @ zazwyczaj pojawia się nad ranem ale jak na razie suki nie ma ale wiem że przyjdzie albo dziś lub jutro.:no:

Kochana to jakiś koszmar miałaś! Najgorzej jak sny są takie mocno realistyczne, całą noc się człowiek męczy.


[B]Kropeczko jak ty to wszystko zapamietałaś??? Jesteś wielka kobieto!
A ja ciąży u siebie nie podejrzewam, bo ciągle jeszcze się zabezpieczamy. Wiem,że różne cuda się tu zdarzały, ale ja tak długo juz jestem senna i zdenerwowana ,że to chyba juz byłby 9 miesiąc:-) Będę łykać magnez i jakieś witaminki. Do tego kwas foliowy i chrom:szok::szok::szok: Trochę tego dużo!
[/B]
 
Dziewczynki oglądacie " Dzień dobry tvn"?
Zaraz będą mówić o tym dlaczego coraz więcej wykształconych kobiet pije w ciąży:szok::szok::szok:
A ja muszę już do pracy się zbierać:angry:
 
Loree - piękne motto w sygnaturce...ja własnie właczyłam TVN bo chce to obejrzec...moze mnie szlag nie trafi!!!
 
hej babeczki :)

Wiola za te kulki gejszy to ty w nos dostaniesz...to byla pileczka mojego kota!

a u mnie nadal brak @
Teraz to się nazywa piłeczki kota:-D:-D kotka była by zachwycona jak by taką zabaweczkę w twoich rękach zobaczyła i pewnie by pomyślała że to dla niej:blink:

Dziewczynki oglądacie " Dzień dobry tvn"?
Zaraz będą mówić o tym dlaczego coraz więcej wykształconych kobiet pije w ciąży:szok::szok::szok:
A ja muszę już do pracy się zbierać:angry:
Do jakiej pracy? Nie oglądałam tego programu też w głowie mi się to nie mieści.
Może te kobiety myślą że lampka czy dwie wina im nie zaszkodzą i piją co dzień.:baffled:
 
Witam się!!

Karola.de - oby @ nie przylazła!!

Uciekam na uczelnie, dzisiaj ma wf- badminton, śiwetna sprawa:-D
A u mnie dzisiaj słoneczko świecie, ale nie wiem jak z temperaturą, bo nie mam zamontowanego termometra...:baffled:
 
Witam się!!

Karola.de - oby @ nie przylazła!!

Uciekam na uczelnie, dzisiaj ma wf- badminton, śiwetna sprawa:-D
A u mnie dzisiaj słoneczko świecie, ale nie wiem jak z temperaturą, bo nie mam zamontowanego termometra...:baffled:
rano pogode ogladalam to w calej Polsce poniezej 20st! w twoich rejonach ok 17-18st mialo być chyba??? :confused: u mnie niby 16st ale sądze ze w sloneczku to cieplej! :-)
 
reklama
Witam Się
:-D:-D:-D
Mialam te kulki sprawdzic...zaraz poczytam o nich...
Zajac - gdzieś jest???
Kropeczko... ja ci chyba te kulki w prezencie kupię, bo strasznie widze Cię intrygują:-)
A ja w tym tygodniu do 16 pracuję więc godzinę krócej będę z Wami siedzieć:baffled:
hej hej
wrocilam z biblioteki heheh smiesznie sie tam czulam, bo chyba drugi raz dopiero bylam w bibliotece hahah:nerd:
teraz oglądam moja mode na sukces:-) dobrzeze zrobili stronke na ktorej moge ogladac zalegle odcinki:-D
No proszę Cię.... Nie mów że ty po kilka razy oglądasz te odcinki:szok::szok::szok:
Ja w bibliotece jestem dość często... Koooooocham czytać:-)
chyba moje pytanie przeoczone-co moge kupic mojej mamie na urodziny....nie zadne okrągle-52ie...po tych klotniach to mi sie tak chce, ze jej....no choc dzisiaj sie nawet milutko do siebie odzywamy...moze dlatego ze jej schodze z drogi, hehe....
No - ale ma w srode i nie da sie nie kupic nic....a pomyslu nie mam...
Kropeczko, ja zazwyczaj kupuję jakis kosmetyk, albo apaszkę czy szal, albo torebkę - tego nigdy za wiele:-)

Witam!
Dzisiaj dalej mam podły humor, nic mi się nie chcę chyba przechodzę jakieś załamanie... wciąż mi się chce płakać... chyba @ jest blisko!
Sorry że nie odpisuję dziś na posty wybaczcie mi !
Martynko, co za chandra Cię dopadła?? Moze właśnie powinnaś siedzieć wiecej na BB. Tytaj można poczytać np. o parasolach w tyłku, lub parówkach w dziwnym miejscu:-):-)
A co do roznych dziwnosci tu i tam...moja mama jak miala kilka lat temu operacje to -autentico-do szpitala w nocy przywiezli faceta z parasolem w dupie-w dodatku otwartym....serio- to bylo u nas w Olkuszu-gosc pil z kolega i zalozyl sie ze wsadzi parasol w tyłek i wsadzil sobie koncowke-tzn ta rączkę parasola - i jak wsadzil to sie parasol otworzyl bo nacisnelo sie to cos:-))))), nie mogli sami wyciągnac bo go bolalo....i lekarze go operowac musieli.
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: No nie zniosę:-D:-D:-D Oj dobre, jak można miec takie pomysły????? tylko ja sobie myslę że to ściema i on włożył tam ten parasol z innych powodów:-)


Ona chyba do tej pory nie wie czemu mnie van policyjny do domu przywozi i dlaczego wychodze z niego w mundurze. Normalnie az sie chce wziac taka za reke i zaprowadzic do psychiatryka (ktory jest ode mnie jakies 5 minut z buta). Podejrzewam ze i tam by jej nie pomogli. Pewnie wypuscili ja jako beznadziejny przypadek i osiedlili niedaleko " w razie czego"...
Co za dzien.

Ide Was poczytac :cool2:
Kaprysiu, nie zazdroszczę sąsiadki, ale wiem że czasem trafiają się jacyś dziwni, psychiczni ludzie...
To ty jesteś Panią policjant???:-):-)
Ledwo usiadłam i już mnie skunks goni, bo on chce film oglądać.
Miłego wieczora. Może zaprezentuje mu nową bieliznę i może uda mi się go zgwałcić przy okazji:-D
no i udało się???? Zmiękł...tzn. stwardniał później??? Bielizna pomogła?? Mam nadzieję że tak...taka piekna owulka to nie można przegapić. Trzeba było przywiązać do czegoś i wykorzystać, a co!

Kochana

Lepiej polub to rzyganie jesli chcesz miec inteligentne dziecko:))))
Ja też o tym czytałam. Dobry numer. Ciekawe jak oni na to wpadli:baffled:
no już jestem z powrotem
wiec tak gin bardzo fajny i rzeczowy
już go lubie bo nie wziął ode mnie kasy za wizytę
mam zrobić badania testosteronu i jeszcze jakieś 2 ale głupie nazwy jakieś i z wynikami do niego
a na wyrególowanie cyklu dał mi clo i luteinę
No proszę, to super. Mam nadzieję że bedziesz miała z niego pożytek. Juz się fajnie zachował że nie chciał kasy. Ja nie moge przeżyć tej swojej, co za 15 min pogadanki o tym o czym dowiedziałam się od dziewczyn z BB wzięła ode mnie 60 zeta. I to nie była moja pierwsza wizyta u niej więc mogła sobie darować, bo nawet mnie nie zbadała. Mam nadzieję że trafiłaś na kogos sensownego. :-)
Namawiałam, prosiłam molestowałam. Nie dopuścił mnie do siebie. Twierdzi, że przejadł się po obiedzie bo zjadł trzy wielkie burgery rybne z surówką.
Kurna, z facetem nieraz to gorzej niż z babą w ciąży. Ręce opadają.
Na obecną chwilę przestaje kłuc, piersi też się uspokoiły.
teraz tylko poczekac. Prawie dwa tygodnie. Jak ja to wytrzymam:confused:
RADA: Przestań go karmić, może się czegoś nauczy;-)
@napewno przyjdzie dzisiaj w nocy.o.k teraz sie wygadalam i zabieram sie za czytanie.buziaki!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Emma, Kotecek cały czas trzymam za Ciebie kciuki... poczekaj do terminu @ i zatestuj. Kibicuję mocno:-)
Martynko sama nie wiem.. @ powinna przyjsc w czwartek zawsze kilka dni wczesniej bolał mnie brzuch teraz nic.. pierwszy raz w tym cyklu czułam owulacje, wedlug testow owu na pewno owu była przed 14dc bo wtedy je zaczełam obic z mysla ze bedzie owu okolo 17.. i zero pozytywnego.. jakies tam słabe kreski.. do piersi przez 5 ostatnie dni nie mogłam sie dotchnac, 21dc (8dni po owu) miałam kucie w lewym jajniku - z tego była owu - a dzis sutki.. bron Cie, nie dotykaj.. a mojemu M w to mi graj to tyle co dotchnie to juz stoja sutki.. a jak lekko dotchne to strasznie bola.. no chyba ze owulka w ogole była pozniej na to nawet nie wskazuja testy owu.. wiec stawiam na owu 13dc i plus 14 dni wychodzi ze w czwartek na byc @ a w niedziele nie wytrzymalam i testa walnełam (negatywny) ale to byl 11dpo a czułość 25mlU/ml
A tyle się tu mówi żeby nie testować wcześniej...Oj... Klapsior Ci się należy:-) Martynko. będę zaklinac żeby nie przylazła i żeby były dwie kreseczki upragnione:-)
Dziękuję Nekatrynko!:-)

Mam nadzieję, żę szybko wydobrzeję, bo nienawidzę jak mi sie z nosa leje i wyglądam jak alkoholik;-)
Andziu, to całkiem normalnie, przecież u nas są same alkoholiczki:-)
a tak serio - zdrówka życzę Kochanie:-)
A co zlego w alkoholiku
Zycie mija i nawet nie pamieta - bloga nieswiadomosc :-)
No i może szybciej by się zafasolkowało...
Hej dziewczyny - witam sie wieczoren probujac znow nadrobic 30 stron:szok::szok::szok:
U mnie jajniki zaczynaja bolec wiec moze juz mamy owu - jutro ide na podgladanie do gina i zobaczymy co i ile uroslo.... co tam slychac?? moze mi ktos stresci newsy z dzis?? Kropeczka :-) moge liczyc na ciebie??
Ja tez idę jutro na podglądanie. Z tymże bardzo teoretycznie. Bo myslę że owu bedzie może jutro może w czwartek a mąż na pewno dopiero w piatek. Ale chociaz będę wiedzieć co i jak, czy w ogóle mam owu

N
no masz...po nazwisku....to po...:-D
Jezu...kto jeszcze???? Wybaczcie jak pominelam....ale za wiele nas tu sie namnozylo....
W kazdym razie, zeby nie bylo-reszta ma sie dobrze:-)...względnie...
:-)
Kropeczka.... Nie wybaczam!!! Żeby o swoim Zającu zapomnieć!!!!
O
I poszłam i było SUPER !!!!!!!
Oczywiście nie mówię o Velvet, bo to dtuga Doda tylko , że szwedzka.
Ale Piasek był super !!!
Nawet nie wiedziałam, że on ma aż taką skalę głosu :szok:
Now idzisz, a tak byś żałowała że nie poszłaś....Super:-)
hej babeczki :)
Wiola za te kulki gejszy to ty w nos dostaniesz...to byla pileczka mojego kota!
a u mnie nadal brak @
Dobra dobra....nie ma jak zgonic na bogu ducha winnego kotka:-)
Brak @ to całkiem niezły znak:-D

Loree, świetny podpis!!!!:-D:-D Emanuje taką skromnością:-D:-DWidze że jakiś fajny trend sie utrzymuje w podpisach.
 
Do góry