reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam!

Dziewczyny ja wpadłam na chwilkę, bo się fatalnie czuję - od wczoraj boli mnie głowa, dzis okropny katar - mam nadzieję, że to nie zatoki tylko jakieś pzreziębienie:wściekła/y:
mój M się ze mnie śmieje, żę dopadła mnie świńska grypa;-)
w weekend byłam w szkole więc też nie miałam czasu zajrzeć do Was i nie wiem co się dzieje, a jak zwykle naprodukowałyście okropnie dużo:no:

u mnie dziś przyszła @ - 2 dni po terminie, ale jak wcześniej pisałam to tak też myślałam, że będzie później bo cykl był pokręcony:tak:

zniosłam to nieźle - nie krzyczę, nie płaczę - z resztą przez ten katar to mi się nic nie chce:no:

Pozdrawiam gorąco:tak: ale ni całuję, żeby nie zarazić;-)
 
reklama
Dziękuję Nekatrynko!:-)

Mam nadzieję, żę szybko wydobrzeję, bo nienawidzę jak mi sie z nosa leje i wyglądam jak alkoholik;-)
 
Z tego linku ktory wkleilas wynika ,ze wlasnie oni tam o plamieniach mowia ,a ja krwawie ,to chyba nie to samo i moze ma inna przyczyne.

Pierwszy raz spotkałam się z teoria żeby magnez łykać. W sumie nie zaszkodzi,mozna spróbować! Ja w ogóle ostatnio ledwo funkcjonuję, nie umiem rano wstać i najchętniej spałabym cały dzień. Wszystko mnie wkurza, strasznie nerwowa jestem. Kompletnie na nic nie mam sił. Chyba muszę jakies witaminki łykać.

Witam!

Dziewczyny ja wpadłam na chwilkę, bo się fatalnie czuję - od wczoraj boli mnie głowa, dzis okropny katar - mam nadzieję, że to nie zatoki tylko jakieś pzreziębienie:wściekła/y:
mój M się ze mnie śmieje, żę dopadła mnie świńska grypa;-)
w weekend byłam w szkole więc też nie miałam czasu zajrzeć do Was i nie wiem co się dzieje, a jak zwykle naprodukowałyście okropnie dużo:no:


Pozdrawiam gorąco:tak: ale ni całuję, żeby nie zarazić;-)
Andzia zdrowiej i wracaj do nas szybciutko! Pewnie nawet nie wiesz ile u nas fasolek!:tak::tak::tak::tak:

pewnie przyjdzie...moj M mowi ze pewnie w czwartek..nie wiem skad mu sie to wzielo
Prorok jakiś?
 
reklama
Hej dziewczyny - witam sie wieczoren probujac znow nadrobic 30 stron:szok::szok::szok:
U mnie jajniki zaczynaja bolec wiec moze juz mamy owu - jutro ide na podgladanie do gina i zobaczymy co i ile uroslo.... co tam slychac?? moze mi ktos stresci newsy z dzis?? Kropeczka :-) moge liczyc na ciebie??
 
Do góry