reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

.
Ale Piasek był super !!!
Nawet nie wiedziałam, że on ma aż taką skalę głosu :szok:
Jego piosenki to miód na moje serce, jakby jeszcze Kasiunia Kowalska była to bym odpłynęła w nieznane :-)
to fajnie ze sobie poszalalas wczoraj na koncercie, ja tez kiedys bylam na pisaku jak z chojnackim gral, w czasach "sax & sex", ekstra bylo:tak:

karola ja tez czasami mialam takie sny:no: i tez normalnie mam wrazenie jakby dusza mnie bolala, a jescze jak mi sie sni np ze mi ktor umrl to placze przez sen i to tak szlocham ze az sie budze:szok:

PM a ty nie testujesz???
loree ja mialam sie pytac wczesniej i zapomnialam, ty masz swoja firmę a czy sie zajmujesz?
eve nie przejmuj sie kochana hehe ja regularnie wcinam ptasie mleczko heheh:-D


ja dziewczynki sie zbieram i lece na pazurki bo juz juz od kilku dni z odpadnietymi chodze:no: wpdane pozniej;-)
 
reklama
Witam się!!

Karola.de - oby @ nie przylazła!!

Uciekam na uczelnie, dzisiaj ma wf- badminton, śiwetna sprawa:-D
A u mnie dzisiaj słoneczko świecie, ale nie wiem jak z temperaturą, bo nie mam zamontowanego termometra...:baffled:
To zakuwaj kochana,ja na allegro zamówiłam hamak i paletki do babinktona czekam aż przyślą.:-)
 
No proszę Cię.... Nie mów że ty po kilka razy oglądasz te odcinki:szok::szok::szok:
Ja w bibliotece jestem dość często... Koooooocham czytać:-)

.
po kilka razy to nie, ale jak jakies są wazne a mnie ominely to nadrabiam w necie:-p
czytac tez lubie, ale nie w bibliotece, ostatnimy czasy zzakupilam kilka ksiązek grocholi i poczytalam oprocz tego socjologicznych tez musialam cos poczytac:baffled:

tak loree podpis piękny az sobie go ściągnelam bezwstydnie i wrzucilam na gg:-D
 
Zajączku..cykle mam 28 dniowe raczej wiec teoretycznie wczoraj albo przedwczoraj powinna byc @...

ale 9 dni temu miałam bete ( nie krzyczec na mnie ze tak szybko! ) i bylo 1,2 takze na ciaze nie licze..
 
Ostatnia edycja:
po kilka razy to nie, ale jak jakies są wazne a mnie ominely to nadrabiam w necie:-p
czytac tez lubie, ale nie w bibliotece, ostatnimy czasy zzakupilam kilka ksiązek grocholi i poczytalam oprocz tego socjologicznych tez musialam cos poczytac:baffled:

tak loree podpis piękny az sobie go ściągnelam bezwstydnie i wrzucilam na gg:-D
Ja oglądam Brzydulę:-) nawet sobie nagrywam jak jestem w pracy.
Ostatnio kupiłam książkę"Virginia Andrews Kwiaty na poddaszu" myślę że bardzo by się wam dziewczyny spodobała.Trudno ją dostać bo to biały kruk ale można ją wypożyczyć w bibliotece lub obserwować bo czasami trafia się na allegro.
Marzenko przeczytaj polecam.
 
A kiedy powinnas miec @???

Karolciu... może jednak się uda :-) Nie miej takich czarnych mysli:-)
Zaobserwowałam odkąd się staram że @ przychodzi zaraz jak cycki przestają mnie boleć więc pewnie będzie tak że pojawi się wkrótce.:baffled:

Zajączku..cykle mam 28 dniowe raczej wiec teoretycznie wczoraj albo przedwczoraj powinna byc @...

ale 9 dni temu miałam bete ( nie krzyczec na mnie ze tak szybko! ) i bylo 1,2 takze na ciaze nie licze..
Bete zrobiłaś za szybko mogła jeszcze nie wyjśc.Ja też boję się testowania i doskonale cię rozumiem.
 
reklama
Do góry