reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie, udało mi się nadrobić :-D:-D
Postaram sie do was wpadac od czasu do czasu, napewno o Was nie zapomne ( bylo by bardzo trudno) bardzo wiele mi pomoglyscie ale teraz ja musze sama siebie "poukladac".
Wielkie dzieki za wszystko. PA
Trzymaj się ciepło;-);-)

U nas wszystko dobrze, małe się rozwija prawidłowo,
Bardzo się cieszę :tak::tak:

Czsc STOKROTKI, zrobiłam teścik i co ? I sa II piękne wyraźne kreseczki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Gratuluję :-):-):-):-):-)Bardzo się cieszę :-D:-D

mam piekne 2 kreski
Gratuluję :-D:-D:-D:-D:-D


normalnie nie wiem nie powinnam się tak czuć : właśnie dowiedziałam się że moja koleżanka jest w ciąży i rodzi w grudniu, a ja ledwo podtrzymuję się od łez aż mnie w gardle ściska, cieszę się że jej się udało a z drugiej strony czuję zlaść! Jestem okropna!
To normalna reakcja, nie przejmuj się ;-);-);-)

a jeszcze dzis o 16 umarł mój dziadek
Bardzo mi przykro
[*]

Witam koilezanki :).
Witaj:-)

Wszystko w porządku u mnie, wzięłam się w końcu za remont mieszkania, za kilka godzin wkracza ekipa :-)
Witaj Kasiu:-D:-D

[FONT=&quot]AGRESJA WYCHOWANKÓW Z ZAKŁADU POPRAWCZEGO – UWARUNKOWANIA I SPECYFIKA ODDZIAŁYWAŃ RESOCJALIZACYJNYCH[/FONT]
Super temat z mojej dziedziny ;-);-)Ja miałam 'niepowodzenia szkolne jako pierwszy etap demoralizacji', miałam 100 ankiet i wywiady ;-);-)

to kiedy powinno sie bete robic??kurcze bo ja juz sie pogubilam...
Można już 10 dni po owulce ale ja zawsze robiłam po 14 dniach:tak:

Któraś brała duphaston, jakieś dolegliwości po nim, o jakiej porze dnia najlepiej brać?
Ze strony pokarmowej miałam dolegliwości ;-)

hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?
Możesz iść do lekarza żeby dał Ci zwolnienie. Jak ja się przeziębiłam w 5 tc to kazali mi jeść czosnek, cebulę, miód. Jak to babka nazwała domowo-ziołowe leczenie. Na gardło płukanie sodą ale ja wolałam solą.
 
reklama
Kropeczko, nie pojeździłam, bo M dopiero budzi się. Zawiną się skunksik w kołderkę, że dostępu nie było:-D

No to beirz sie teraz do roboty ...jak sie odrwroci to Ty - rozkrok - skok - i juz go masz!
:-D:-):-D

zgłupiałam...mówicie że beta za wcześnie a ja zaczynam robić sobie nadzieję...NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tak tak!!!!!
Olusiu-spokojnie mi tu prosze, bez paniki, czekamy grzecznie!
Kciuki w pogotowiu:-)
 
dobra...koniec tematu ciazowego u mnie, bo niepotrzebnie sie nakrece...ciazy nie ma - tak wykazała beta i juz...czekamy na @ i zobaczymy wtedy co będzie..
 
Hejka

Wszystko w porządku u mnie, wzięłam się w końcu za remont mieszkania, za kilka godzin wkracza ekipa :-)
Zaczęlam już kupować ubranka:-):-):-):-) A Ty jak , masz już jakieś ciuszki?
ja nie mogłam się powstrzymać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:wiem ze to za wcześnie ale miałam taaaką ochotę na ciuszek dla babe że nie dało rady:-) taka ot zachcianka cięzarnej:-)

z męzem sie rozstajemy. teraz czekam na dzidziorka a później na księcia z bajki:-)
pisz co u Was:-) jak dzidzia?


przykro mi kchana,ale się ciesze że masz takie nastawianie :tak:ten facet to dupek(łagodnie powiedziane)co lepiej bez niego niz z nim bo tylko jeszcze większych cierpień wam przysporzy a nie szczęście co super że go olałaś i tak trzymaj a i jeszcze życie wielgaśnie się do was uśmiechnie a on to nie raz będzie płakać i tego mu życze:tak:
 
reklama
Do góry