reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
hej!

Elfa75-do lekarza-marsz natychmiast!!!! polecenie słuzbowe-wykonac!!!
kochanie-nie ma co czekac, jakby to bylo zwykle przeziebienie-a to rozwija sie powoli kilka dni - to moglabys sie leczyc herbatkami i czosnkiem...ale z grypą nie ma zartow-i jesli to grypa-czyli zlozylo cie naraz i szybko, a do tego np. goraczkujesz-to w Twoim stanie-powinnas isc do lekarza!!!
Zdrowiej nam szybko!!!

Dzieki kobitki za mega odzew. Kurka dalyscie mi do myslenia. Moze rzeczywiscie to moj nowy system obronny....
:baffled:Qrwa jak zwykle wpadam z "Nowymi Rozterkami Pieprzenitej"...:baffled:

Kaprycha-nie przesadzaj gluptasie!!! nie wpadasz z nowymi....ble ble ble...
kazdemu sie zdarza gorszy dzien, dol, glupie mysli i analiza tego co bylo a nie jest....itd itp...
Skoro mimo wszystko przygotowujesz sie do bejbika to moim zdaniem naprawde tego chcesz...ale boisz sie ze sie nie uda, ze zawiedziesz meza-jesli on tak bardzo tego pragnie itd...i stad te Twoje paranoje...
Ale nie mozesz sie bac w nieskonczonosc-trzeba stanac z wlasnym strachem face to face i spojrzec mu w oczy...zobaczysz, ze wygrasz!!! trzymam kciuki!

....
Ty trzymaj kciuki, żeby moje marzenie się spełniło (wiesz jakie;-))

Kasiu jak tez chetnie potrzymam kciuki...ale co to za marzenie?
Zresztą-trzymam kciuki za wsztystkie Twoje marzenia, by sie spelnily, bo zaslugujesz na pelnie szczescia!!!

Ambitny masz ten plan remontu....super!!! Mam nadzieje, ze wtedy juz bedziesz u rodzicow a nie w centrum wydarzen...? Zeby pyl, halas itd nie zaszkodzily maluszkowi...

Rocznice-mozemy sie powspierac razem...ja mam 9 czerwca 2a rocznice i choc mam inna sytuacje niz Ty to tez nie bedzie przy mnie meza...damy rade!


ja jutro,najpozniej pojutrze mam dostac @,a moj organizm znowu pogrywa sobie ze mna i pokazuje mi pewne objawy ciazy.nie!nie!nie!nie dam sie tym razem nakrecic.

Emma-zeby @ nie przyszla, zeby nie przyszla, zeby nie przyszla....mocno kibicuje!!!

]
Kurcze, M nie mogę dobudzić a przydała by się jazda konna:-D

I co pojezdzilas???:-D

czesc laski;-)
ja dzis wkoncu wsalam wczesniej bo od tego spania wszytsko mnie boli:baffled:
plan na dzis: ide do biblioteki po ksiązki:sorry2:
?

Nie noMarzenixx-taka pogoda a Ty bedziesz z nosem w ksiażkach...?
No ale jak trza to trza...wspolczuje...szczerze...mnie teraz by sie nie chciało....
Ze spaniem popieram-jak sie za długo spi to sie ma spieprzony i leniwy dzien i jest sie jak stary kapec...przerabialam wiele razy wiec znam z autopsji.... Trzeba wstawac rano! Dla wlasnego dobra....no chyba ze jest sie we dwoje...to juz inna bajka...:-)

Ja się czasem zastanawiam że takich dobrych i fajnych ludzi dotykają złe rzeczy??? WHY??
Dobrze będzie Słońce!!
.:-(

Zajaczku-bardzo Ci dziękuję...ale mi sie milusio zrobilo....dziękuję kochana jesteś!

A siostrą sie nie przejmuj....moze ona nie wie sama jak Ci przykro robi...moze czuje sie niedoceniona i chce pokazac i wykrzyczec wszystkim , ze schudla i dlatego tak o tym ciagle gada....Nie przejmuj sie tym wcale-przeciez i tak my wszystkie wiemy, ze jestes laska!!!

Ja za ciacho dziękuję! Wczoraj pozwoliłam sobie zjeść zdecydowanie za dużo!
.

No a mialas sie odchudzac ze mna....zostalam sama???


to kiedy powinno sie bete robic??kurcze bo ja juz sie pogubilam...

conajmniej 10 dni po owulacji.

Ale powiedziałam mojemu M, że ty chwaliłaś Grecję, więc jest za! ;-)

Loree-ja tez chwale Grecje!!! Bardzo chwale i polecam!!!!
Ale Hiszpania tez jest fajna-polecam Tossa de Mare na Costa Brava:-)


Któraś brała duphaston, jakieś dolegliwości po nim, o jakiej porze dnia najlepiej brać?

Nie bralam...

Wiecie co, poczytałam sobie o przesądach ciążowych.
Normalnie strach się bać:-D
Unikać ludzi, nie robić prania, nie smażyć jedzonka, nie patrzeć. Najlepiej to 9 miesięcy leżeć:-D:szok::-D

Ja w przesądy nie wierze...

a ja sobie wlasnie pogadalam z P. przez tel .... ehhh... tęsknie!:zawstydzona/y:

A co ja mam powiedziec...usycham....

Ach tak...z obliczen lekarza i po usg Fasoliny okazuje sie,ze doszlo do zaplodnienia prawdopodobnie dzien przed miesiaczka:szok::szok::szok:
!!!!!!

LolaT ...nie bardzo kumam....zafasolkowalas i dostalam dzien po okres a potem sie zatrzymal czy jak...? czary-mary...? napisz wiecej...jaśniej...z datami czy jak zebysmy skumaly...Tak czy siak-gratulacje!!!
 
Kropeczko, nie pojeździłam, bo M dopiero budzi się. Zawiną się skunksik w kołderkę, że dostępu nie było:-D
 
Dzień Dobry babeczki, pewnie kawę pijecie:-) - ja chociaż sobie powącham:tak:

Witam sie porannie dziewczynki!czy sa dzisiaj jakies nowe fasolki?ja jutro,najpozniej pojutrze mam dostac @,a moj organizm znowu pogrywa sobie ze mna i pokazuje mi pewne objawy ciazy.nie!nie!nie!nie dam sie tym razem nakrecic.26 wizyta u gin,a 18 u pani,ktora mam nadzieje pomoze mi odblokowac moja psyche,wiec nie dam sie zwariowac.jesli nie dostane@ z wtorku na srode w nocy to w srode rano testuje,bo mam jeszcze jednego testa,ale to tylko tak dla zabawy.moje motto dnia to NIE NAKRECAC SIE!!!!!! PRZESYLAM BUZIAKI I POZDROWIONKA:MILEGO DNIA:pA!PA!PA!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

3mam kciuki
- może się uda! Tylko nie testuj za wcześnie!

watpie...takiego szczescia to ja w zyciu nie mam..juz sie pogodzilam z tym ze nic z tego, po becie..tylko sie denerwuje bo wcale mi sie nic nie zapowiada na @..

za wcześnie ta beta była! możesz teraz zrobić, ale moze poczekaj do dnia @ i sobie nasikaj? to przyjemniejsze od krwi....:tak:

hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?

do lekarza marsz!
 
Mój M jeszcze śpi:szok:

Teraz przekonuję Go do Dariusza. Odstąpił już od Maksymiliana.
tez mi sie to imie bardzo podoba.. myslalam o Piotrze, Pawle, Tomaszu.. ale chyba Darek przebija wszystkie.. odnosnie dziewczynek to nie wiem..
siłą go, siłą!!!!!
dokładnie siłą go.. gwałć.. może będzie zaskoczony jak sie obudzi a Ty go ujeżdżasz:) mojemu sie to marzy ale on spi krócej niz ja a znow ja z rana to jestem niedotykalska.. tak samo jak w nocy..
 
Ja miałam Ciężka rozmowę z M. w sobotę. Gadaliśmy przez tel. ponad 2 godziny.
Dziewczyny ile się czeka na wyniki badań nasienia??

Zajaczku kochany moj!!!! Sluchaj co ci napisze kropeczka a nie zginiesz:-) skromnoscia zgrzeszylam, hehe

Otoz-faceci przezywaja te sprawy podobnie silnie jak my-o ile rzeczywiscie chca miec dzieci....ale oni nie daja tego na codzien po sobie poznac, chyba,z e sie trafi wyjatkowo wylewny samczyk...ale to rzadkosc. Jednak-alkohol czesto rozwiązuje im jezyki i wtedy dowiesz sie naprawde co im w glowie siedzi...
Mysle, ze Twoj M boi sie ze to moze byc jego wina...jak kazdy chyba facet zanim nie zrobi nadan...i musze ci powiedziec, ze jesli on tak chetnie chce sie badac-pomimo obaw-jakie na pewno ma-to znaczy ze masz dojrzalego i nieglupiego meza!!! I to juz ulatwia wiele, bo zrobi badania bez grymasu i przynajmniej polowa sie wyjazni.
Kochanie-nie ma sensu zebys szukala lekarza ktory ci wyjasni od A do Z cale zagadnienia...oni -nawet najlepsi-tzn. kazdy z lekarzy solo - i tak wiedza mniej niz my wszystkie razem...naprawde. Wiec wiele dowiesz sie tu i to z ronych zrodel:-)

Mysle, ze jak zrobicie badania meza to potem bedzie juz gorki. Uwas -moim zdaniem-wiekszym problemem niz jakies zle wyniki-czy zle poziomy hormonkow itd...jest to, ze wam kilka cykli naturalnie ucieka z uwagi na naieobecnosc meza. Inaczej napewno byloby jakbyscie byli razem i przytulali sie naokraglo w kazdym cyklu....wtedy szanse sa o wiele wieksze na fasolke. A tak to mzoe kilka razy cykl sie przesunal, nie trafiliscie w "te" dni...bo bez monitoringu jest nie tak łatwo....i stad niepowodzenie...

Nie załamuj sie słonko moje kochane-zobaczysz, z eniedlugo sie uda! Grunt to wierzyc!!! popatrz jakie ja mam niepowodzenia...i ciagle cos na drodze stoi...i tez nie jest mi latwo...ale wiem, ze przyjdzie kiedys czas i na mnie...i na Ciebie tez-zobaczysz!!!

A na wyniki meża -my czekalismy 1 dzien, cena 130zl w Krakowie.


Witaj,
czuję się już o NIEBOOOOOOOO lepiej.
.

I tak trzymaj Olu!!!
Wlkoskami, krostkami itd sie nie przejmuj wogole!!! Grunt to sliczny, rosnacy brzusio, jego zdrowko i samopoczucie mamusi! cala reszta to tylko efekty uboczne...niewiele znaczace:-)
Z przepowiedniami o wysypaniu krostek na buzi to chyba klamstwo-bo moja kolezanka zawsze miala piekna cere, a cala ciażę wygladala jak nastolatka z pryszczami i .....urodzila synka....:-)
 
zgłupiałam...mówicie że beta za wcześnie a ja zaczynam robić sobie nadzieję...NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
zgłupiałam...mówicie że beta za wcześnie a ja zaczynam robić sobie nadzieję...NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wariuj tylko zajmij się czymś i przeczekaj te 2 dni, wymyśl sobie coś - fryzjer, zakupy, kino, sprzątanie, gotowanie, cokolwiek żeby czas zleciał:-)
 
Do góry