reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Loree... przeczytałam... Rzeczywiście dziwnie od razu podszedł do tematu.. Nie ma to jak dobrze postraszyć, myslę że jednak inny gin by się przydał... I dziewczyny od razu tez nieźle nastawione:D:D:D:D

Wiesz- ja bym inaczej podeszła do tej wizyty, gdyby on nie miał sporo racji. Bo zazwyczaj plamienia są związane z progesteronem a ja mam go w normie. O estradiolu nie słyszałam, ale zbadam na wszelki wypadek. Tylko co ja mam mysleć jak wszystkie hormony będą dobre???
 
reklama
Loree..Nie martw się na zapas kobito... Wystarczy że on Cię zmartwił. Nie miałaś robionego więc nie wiesz... Spokój ma być:):)
 
Ja miałam Ciężka rozmowę z M. w sobotę. Gadaliśmy przez tel. ponad 2 godziny. Troszkę był chyba wstawiony (ale na tyle że po prostu się rozgadał:)). Chłop się przejmuje na maksa tym ze nam się nie udaje.. Ja juz nie mam siły żeby mu tłumaczyć, co i jak... Zwłaszcza że on rozumie mnie wybiórczo i dołuje się bardziej... Jest zdecydowany na maksa żeby zrobic badania jak przyjedzie, tylko muszę się dowiedzieć co i jak. Najgorsze że my musimy zrobic je w łodzi, bo w TM nie ma mozliwości. Pieprzona dziura. On chyba nie wierzy że nam się uda... A ja nie mam siły wierzyć za nas oboje:( Powiem wam, że jak sobie przypomnę tą rozmowę to mi się nawet teraz chce płakać... Chciałabym znaleźć lekarza który by nam obojgu powiedział wszystko wytłumaczył, bo ja mogę jedynie powiedzieć to czego się sama dowiedziałam i to wybiórczo... Ale nie jestem alfą i omegą i nie odpowiem mu na wszystkie pytania:(
Dziewczyny ile się czeka na wyniki badań nasienia??
 
oj justynko nie smutaj sie, nam tez jest ciezko..... faceci tez to przezywaja ale nie pokazuja chyba ze wlasnie po pijaku:-(

najlepiej badanie nasienia zrobic prywatnie bo wtedy masz wyniki na drugi dzien a w tych panstwowych to sie wieki czeka......
 
Zajacku, my czekaliśmy z M dzień albo dwa. To było tak dawno, ze nie pamiętam. Ale niedługo, to zależy też gdzie.
 
oj justynko nie smutaj sie, nam tez jest ciezko..... faceci tez to przezywaja ale nie pokazuja chyba ze wlasnie po pijaku:-(

najlepiej badanie nasienia zrobic prywatnie bo wtedy masz wyniki na drugi dzien a w tych panstwowych to sie wieki czeka......

My robiliśmy w państwowym i nie narzekam.
 
olica moja zbawicielko :-Djak sie czujesz kochana? jakies dolegliwosci juz cie dopadly?

Witaj,
czuję się już o NIEBOOOOOOOO lepiej.
Wchodzę właśnie w 4 miesiąc więc te okropne mdłości mijają :-) Bardzo mnie to cieszy hihi.
Coraz bardziej wysadza mi brzuch, a najgorszy problem mam z cerą.
Wysypało mnie na całej twarzy, szyi, dekolcie, trochę na plecach (wstyd się rozebrać).... Niby to na dziewczynkę :-) Ale ja w to nie wierzę, bo jednym się to sprawdza innym nie.

Od 2 miesięcy wyglądam jak poparzona albo jakbym miała jakieś okropne uczulenie.... :-(

I mam straszny nadmiar owłosienia na brzuchu-strasznie mnie to wkurza-wyglądam trochę jak szympans..... aż mi się z włosów zrobiła taka linia biegnąca od biustu do pępka !!!:angry:

Kupiłam sobie lniane spodnie z gumą na brzuch :-)
Teraz jest mi super wygodnie, bo w jeansach ledwo dawałam radę wysiedzieć.

Dziewczynki jeśli mogę wam coś doradzić w kwestii ciuszków....
Nie wiem kiedy rodzicie, ale możecie za grosze kupić ciuszki na wyprzedażach, czyli chyba już koło czerwca. Jeśli przegapicie ten moment, miesiąc czy dwa miesiące później te same ciuszki będą kilka razy droższe. Ja tak robiłam- jak zaczęły się wyprzedaże, zrobiłam listę ciuszków i za wszystko wydałam dużo mniej niż normalnie. Oczywiście nie można kupić wszystkiego, bo to będzie letnia wyprzedaż, więc na zimę nic nie będzie, ale takie podstawowe ciuszki jak body, kaftaniki i śpioszki- to się opłaca. Tylko pamiętajcie,żeby nie kupić za dużo letnich;-);-);-)
Chodzenie z listą po sklepach to dobry pomysł:tak:. Choć i tak pewnie kupicie za dużo, bo nie można się oprzeć. Ja sama ostatnio kupiłam sukienkę jeansową 56, choć jeszcze w ciąży nie jestem;-)
Ale wam zazdroszczę tych zakupów!!!!

Dzięki za rady. Zobacze w czerwcu te przeceny, ale ja będę potrzebować ciuszki zimowe.
Dzidzia się urodzi w połowqie listopada :-)
Ale kaftaniki, body się przydadzą.

hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?

Leć do lekarza !!!!!

Dziewczyny ile się czeka na wyniki badań nasienia??

My czekalismy tydzień.
 
Ostatnia edycja:
Uciekam dziewczynki. Dziś wolne mam więc pranie, sprzątanie , prasowanie:angry::angry::angry::angry:
Ale najpierw spacerek z dzieckiem. A co! Potem wpadnę.
 
reklama
Do góry