reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
a co z toba napissz pare slow jak u ciebie to wszystko wyglada
u mnie wygląda to tak:
od ciązy obumarłej minęło 2 lata i zaczeliśmy się starać.cykle mam nieregularne nawet i 90 dniowe,zażywam clo i duphaston.to jest dopiero mój pierwszy cykl.w czasie tej przerwy porobiłam sporo badań(wszytsko wporządku,męża też),zazywałam luteine ale ona na mnie niedziałała,zażywając ją cykle nadal miałam długaśne.
i tyle o mnie ;)
 


Dziewczyny u mnie to zaczyna wygladac jak przygotowania do dzielan wojennych :tak: zamowilam testy 17 owul. + 3 ciazowe, zalogowalamsie na Ovulation Calendar and Ovulation Chart - FertilityFriend.com gdzie mozna prowadzic swoje cykle temp. itp. jestem bardzo zdeterminowana. Musi byc ta fasolka i koniec :wściekła/y:

jak chcesz kontrolowac swój cykl temperaturami w wersji polskiej to może 28dni ja na początku mierzyłam temperaturę nawet zapisałam się tam ale teraz to tylko wpisuje objawy i współżycie.ale jeśli tak się uwzięłaś na tempki to życze powodzenia.i trzymam kciukaski.jak coś to na 28dni to jestem jako "rudi"
 
jak chcesz kontrolowac swój cykl temperaturami w wersji polskiej to może 28dni ja na początku mierzyłam temperaturę nawet zapisałam się tam ale teraz to tylko wpisuje objawy i współżycie.ale jeśli tak się uwzięłaś na tempki to życze powodzenia.i trzymam kciukaski.jak coś to na 28dni to jestem jako "rudi"

Dziekuje za namiary, te wykrasy to tylko pomoce, u mnie mniej wiecej kazdy cylk wyglada tak samo ale chce zobaczyc jak to wszystko wyglada na grafie.
 
Witajcie dziewczynki!

Widzę że wszystkie śpicie, wkońcu niedziela, ja jeszcze niestety w pracy i to do 13.:sad: Przeżyje.
Tak czytam o waszych starankach to wam zazdroszczę tak oczywiście normalnie że macie owu bo ja chyba od maja nie mam.

juz szybko pisze starammy sie prawie rok a ze jestem po 30 zaczynam sie troche denerwowac jak narazie moj g tabletek mi nie przepisal mam czas do kwietnia i wtedy badania hormonalne i jeli te wyjda ok to przepchaanie jajowodow i troche mnie to przeraza wiec mam nadzieje ze do tego czasu sie uda a czemu przerwa ? bo chyba troche za bardzo sie wciagnelam

agalotta starasz się już długo i dopiero w kwietniu będziesz miała badania hormonalne, ja bym je na twoim miejscu zrobiła od razu jak zaczełam się starac, wtedy to wiele wyjaśnia.
 
Agalotta


Ja jestem zapisana na fertilityfriend.com. Jest bardzo ok program. Jak dla mnie to nie warto kupowac VIP bo to co dostajesz w zamian nie jest warte. Ale do obslugi wlasnych wykresow (i identyfikacja owu po tempce i innych objawach) i dostepu do galerii jest super
 
reklama
No, proszę: Wchodzę po 1-dniowej przerwie na Forum, a tu taka świetna wiadomość!!! Jarzębinko!! Gratuluję !!!!!!!!! I życzę cudownych 9 miesięcy!!!!:-):-):-):-):-)
 
Do góry