reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

co do jajników to w styczniu było wszystko bardzo dobrze to nie sadze zeby sie coś zmieniło jest to możliwe w tak krótkim czasie???
dobra już nie nudze pewnie macie dość moich laickich pytań

Ja jak tu trafilam też nic nie wiedziałam.
Co do badania usg nie mogło się zmienić nic w tak krótkim czasie.
Ale chodź do lekarza na monitoring żeby sprawdzić czy masz owu.
po tym będziesz wszystko wiedzieć.
Po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać. Zawsze jedna wie coś czego druga nie wie.
 
reklama
Ale mam teraz spadek psychologiczny. Normalnie od niczego mi sie ryczec chce, jestem przerazliwie smutna, jakby mi ktos w rodzinie umarl

Ale my kobity jestesmy biedne. Tak od niczego nas takie doly biora. Musze sie chyba z jakims chlopem na hormony przehandlowac

Jadźka a ty co?????
Ocipiała aaaaaaaa????
Nie mów że ty z tych co doły załapują bez powodu???
 
Hanka

Zdarza sie....Nie czesto ale zdarza. Pieprzone hormony... Ponad polowa depresji i dolow sie bierze z zachwiania rownowagi zwiazkow chemicznych w mozgu oraz burz hormonalnych.

Niezle nam szajba odbija.
 
Hania ale dalas mi do myslenia, a do tej wizyty jeszcze tyle czasu. OK spokojnie nie wiedzialam o ty i bylo dobrze to teraz tez musi.

Nie ma co panikować, są kobiety które nigdy nie robiły żadnych badań i rodziły zdrowe dzieci.
Ja chciałam być odpowiedzialna i przebadać sie przed zajściem i po prostu dowiedziałam sie kilku rzeczy.

Najgorsze że nie wiadomo jak tam u ciebie jest z tymi badaniami. U nas idziesz prywatnie czy państwowo i się badasz bo i tak wszystko jest 100% i nie trzeba mieć żadnego skierowania.
 
Hanka

Zdarza sie....Nie czesto ale zdarza. Pieprzone hormony... Ponad polowa depresji i dolow sie bierze z zachwiania rownowagi zwiazkow chemicznych w mozgu oraz burz hormonalnych.

Niezle nam szajba odbija.

OKi to jak moj M bedzie narzekal ma moje humory to mu powiem: " Kochanie to tylko zachwiania rownowagi zwiazkow chemicznych w mozgu nie martw sie, jutro bedzie lepiej" :-)
 
Ale mam teraz spadek psychologiczny. Normalnie od niczego mi sie ryczec chce, jestem przerazliwie smutna, jakby mi ktos w rodzinie umarl

Ale my kobity jestesmy biedne. Tak od niczego nas takie doly biora. Musze sie chyba z jakims chlopem na hormony przehandlowac

A ja tak caly dzien mam..jakas sie czuje bezpluciowa:-(nie wiem ,nic mi sie nie chce:szok:
Po obiedzie tak siedze i nic...mialam w kuchni poukladac w szafkach..gdzie tam..nic:baffled:truskawek ze jogurtem i sukrem sie narzarlam:tak:
 
Hanka
Zdarza sie....Nie czesto ale zdarza. Pieprzone hormony... Ponad polowa depresji i dolow sie bierze z zachwiania rownowagi zwiazkow chemicznych w mozgu oraz burz hormonalnych.
Niezle nam szajba odbija.

Mam kumpele która przez wiecznego dola i depresje wylądowała w wariatkowie. Nie dało się z nią gadać. Myślała o samobójstwie ale tego nie robiła bo bała że się żywa w trumnie obudzi.

Ja na szczęście żadko mam doła czy depresje. Chyba za dużo męskich hormonów.
 
Najgorsze że nie wiadomo jak tam u ciebie jest z tymi badaniami. U nas idziesz prywatnie czy państwowo i się badasz bo i tak wszystko jest 100% i nie trzeba mieć żadnego skierowania.

Wlasnie sprawdzilam, ze mialm zrobione wszystkie inne badania ktore wczesniej wypisalas i byly w normie, tylko rozyczki brakowalo. Pewnie to nie jest standardowe badanie, skierowanie dostalam od lekarza rodzinnego a teraz jestem skierowana do kliniki specjalistycznej badajacej problemy z zajsciem w ciaze. Zobaczymy co oni powiedza.
 
reklama
Hanka dziekuję za odpowiedź troche lepiej sie czuje bo wiem o co pytać i na co zwrócić uwagę
Lolitko jak ja cie rozumiem ja też mam takie jazdy często nie wiadomo dlaczego nagle trace humor i żyć mi sie nie chce ale to jakos mija i wszystko na jakiś czas wraca do normy
 
Do góry