reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
jak ja miałam czułe sutki to wtedy okazało się że jestem w ciąży;-)
Trza było mi tego nie mówić:eek::eek:
Teraz się zacznie:eek::eek:
:-):-):-):-)
Muszę wytrzymać... Niby nie myslę o tym i nie doszukuję się (fakt że mam o dziwo większy dystans niż wcześniej) ale i tak się pewnie uryczę jak przyjdzie na krowa bordowa;-)
 
normalnie az mnie kusilo zeby powiedziec: "Ty glupia piz**, ja dbalam o swoja ciaze i stracilam, teraz sie staram i nic a ty glupia kur*** masz w brzuszku dzieciaczka a traktujesz go ja smiecia"
Szkoda słów.

Hej dziewczynki nareszcie przebrnelam przez wsio co napisalyscie co prawda tak po lepkach ale nie dalabym rady inaczej! :confused2: ja moge teraz ciutek mniej bywać na BB mam problemy ze zdrowkiem
Kochanie przytulam mocno. Mam nadzieje, że to nic groźnego.
 
ZAJĄCZEK no fakt nie powinnyśmy się nakręcać,ale to się nie da jak już wiem że serduszkowanie było i może się udało to kurka normalnie widze u siebie jakieś objawy chociaż to za szybko:sorry:;-)
 
No dokładnie tak samo mam:-)



ja nawet sobie myślałam że szybciej zaszłam w tamtym cyklu bo czasem takie objawy mam:eek:no ale dostałam @ co wątpie no i też jeszcze wtedy staranek nie było no ale serduszkowaliśmy bez zabezpieczenia i to w dni płodne i nawet w owulke i różnie bywa ale @ przyszedł co nie licze na to:no:no ale domyślenia daje:tak:chociaż wolałabym nie bo jednak celuje w dziewczynke co nie musi się to sprawdzić ale wiecie same jak to jest no a tak jak bym w tamtym cyklu zaszła to na 100%chłopak by był:tak:
 
reklama
Do góry