reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam się tylko szybciutko i idę czytać dalej:-)
Widzę że jakieś pusteczki tu dzisiaj?? Zaniepokojona, no i jak?????????:-)
Witam sobotnio!:-)
Olesia33 piękna pocztówka- jeszcze raz wszytskiego najlepszego!
Ja 27.04 będzie 7 lat odkąd jesteśmy razem, a po ślubie to dopiero 2,5 roku...:tak:
Martynko, dużo szczęścia i morze miłości z okazji rocznicy:-):-)
Dzień dobry wszystkim:)
Zajączek81 browary dla pań, które mogą a dla przyszłych mam czysta... woda mineralna;-)
No to jesteśmy umówione;-)
 
WITAM SIE PORANNIE MOJE KOCHANE DZIEWUSZKI:NIE BYLO MNIE CALY WEEKEND I ZNOW MAM ZALEGLOSCI:pOZDRAWIAM WAS PONIEDZIALKOWO I ZYCZE MILEGO DZIONKA:MOJ M MA DZISIAJ WYNIKI BADAN;CIEKAWE ;CZY BEDA DOBRE?JESLI NIE;TO LEKARZ OD RAZU MA ZAPLANOWAC LECZENIE:JA MAM DZISIAJ OWU;TAK MI SIE PRZYNAJMNIEJ ZDAJE;JESZCZE POTWIERDZE TO TESTEM OWU POPOLUDNIU;ALE NA STO PROCENT TO WLASNIE DZIS;WIEC WIECZOREM BEDA MEGA PRZYTULANKI:JAK BEDA WYNIKI;TO WPADNE DO WAS PODZIELIC SIE RADOSCIA LUB( NIE DAJ BOZE )WYPLAKAC:NO TO NARAZISZKO!PA!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
A u mnie nadal brak @. Jak do końca miesiąca nie przyjdzie to 01.05 robię test.
Fajnie...będziemy kibicoważ, zeby passa trwała dalej, bo jedna fasolka wiosny nie czyni:-)

ja dzisiaj mam "boski" dzien..najpierw masakryczna klotnia, rzucanie obraczkami i grozenie rozwodem..pozniej placz przez 2 godziny, zgoda, sen, seksik ( :))) cudownie :))i wspolne gotowanie golabkow ( pierwszy raz w zyciu gotowalam ). wyszly rewelacyjne, az moj maz powiedzial ze lepsze niz babci ( a babcia jest mistrzem w robieniu golabkow )..teraz wpadlam tylko na chwile..tak mnie oczy bola ( jak zawsze po plakaniu ) ze ledwo widze na nie i pieka i spuchniete sa..
ja jakoś po kłótni nie mogę się szybko przestawić na mizianie... Wolę jak emocje opadną...
witam was kochane ja właśnie sie z łóżka zwolkłam a tu takie pustki. miałam wczoraj w domciu impreze kameralna ale pozwoliła mi na rozładowanie tego napiecia zwiazanego z testowaniem i nawet sobie walnęłam 2 pożądne driny a co tak na rozluźnienie.
@ dalej nie ma więc czekam dalej!!!
Maleńka, co z tym testem!!!!!!!! Bo przecież siwieje z niepokoju!!!
Siemacie Lachonarium
Nektaryna dzięki że wkleiłaś przepis i nie musiałam go pisać ale zapomniałam że do zalewy trzeba dodać keczupu tyle samo co oleju.
Sorry ale zapomniało mi się. Więc uzupełnić przepis.
Senkju za przepisy, skopiowane i wydrukowane...szkoda że ja nie mogę zrobic grilka u siebie, ale wykorzystam jakl będziemy gdzieś sie wkręcać:-)

No i właśnie wszystko sie rozchodzi o to, że nie chcę z nim pracować.
Trzeba poznac mojego ojca żeby mnie zrozumieć. Poza tym byłam na praktykach u ojca i posmakowałam jak ludzie mogą być okrutni i zawistni. Traktowali mnie jak śmiecia jak się dowiedzieli, że jestem pierworodną starego. Nigdy w życiu nie doznałam takiej zawiści ze strony ludzi.
To był koszmar a nie praktyki.
Nikt mnie nie zmusi, żebym tam pracowała, nawet życie.
haniu, ja mam podobne zdanie jak Olesia... Spróbuj sie przemóc i iść do ojca do poracy. Zdobędziesz doświadczenie i tatuś będzie happy. Dwie pieczenie na jednym ogniu... A póxniej będzie ci łatwiej starać się gdzie indziej!!! Od czasu kiedy robiłaś tam praktyki czy staż minęło trochę czasu. Moze i ekipa sie pozmieniała... Zresztą wiele osób nie ma skrupułów i jak tylko mogą to ślizgają się na czyich plecach, a ty przecież pracowałabyś na swoją pensje a nie brała od taty kasy...
W każdym razie trudny orzech do zgryzienia.
P.s. Ja tez jestem menedżerem... ja nie wiem gdzie człowiek miał rozum żeby takie studia wybierać...:baffled:
Na pewno
Możliwości u nas nie ma wielu. Po studiasz szukałam pracy pół roku. Na rozmowach to nie wiem ilu byłam. Nie starałam sie o jakieś wysokie stanowisko ale żeby był.o w biurze. niestety wszędzie podobał sie dyplom tylko nie podobało się, że nie mam doświadczenia.
Skąd ja to znam. Ja stażu szukałam 4 miesiące.... Masakra. Na staż chcieli najlepiej 20-sto latkję z pięcioletnim doswiadczeniem:crazy:

juz zgoda, wrecz wspaniale jak za czasow narzeczenskich - chyba czasem potrzebna nam jest awantura, tylko po co az taka?? eh..bo z nim to tak jest - zamiast mnie szybko uspokoic jak tylko zaczynam plakac to zaczyna glupie dyskusje..
Ja swojemu tłukę od początku, że jak się pokłócimy albo jak mam zły humor i zaczynam np. płakać to czasami wystarczy jak mnie przytuli!!! A nie siedzi naburmuszony i czeka!!:baffled:

ja jestem ale tylko zerkam, bo za chwilke wychodzę z małżem na kolacje i do kina z okazji moich imienin:-)
Wszystkiego najlepsiejszego Kochanie:-):-)
Zmytkam gwałcić M - dobrej nocki:-D
Nie mam jak seks na lekkim rauszu:-) ja wtedy mam taka fantazję, że naprawdę...:-)
Emma kochanie, my tez czekam na info o wynikach twojego M., bo te ponad dwa latka u was to mnie strasznie niepokoją...
Udanych przytulanek:-)
 
Witam sie z rana prawie wczesnego:rofl2:
wczoraj troche pobalowaliśmy znów pozwoliłam sobie na dwa drineczki mimo że @ dalej nie ma ale po co sobie odmawiać jak mam przeczucie że ona sie na dniach pojawi pewnie znowu mi sie coś rozregulowało i tyle:tak:

Marzenix wszystkiego dobrego z okazjii imieninek spóżnione ale szczere!!
Witam się tylko szybciutko i idę czytać dalej:-)
Widzę że jakieś pusteczki tu dzisiaj?? Zaniepokojona, no i jak?????????:-)
Witaj Zajączku!!
nie zrobiłam dzisiaj tego testa bo sie boję po prostu kolejnego rozczarowania :-:)tak: jak do jutra @ nie przyjdzie to jutro rano napewno zrobie :tak:
dziekuję ci kochana że pamiętasz o mnie:tak::-)
WITAM SIE PORANNIE MOJE KOCHANE DZIEWUSZKI:NIE BYLO MNIE CALY WEEKEND I ZNOW MAM ZALEGLOSCI:pOZDRAWIAM WAS PONIEDZIALKOWO I ZYCZE MILEGO DZIONKA:MOJ M MA DZISIAJ WYNIKI BADAN;CIEKAWE ;CZY BEDA DOBRE?JESLI NIE;TO LEKARZ OD RAZU MA ZAPLANOWAC LECZENIE:JA MAM DZISIAJ OWU;TAK MI SIE PRZYNAJMNIEJ ZDAJE;JESZCZE POTWIERDZE TO TESTEM OWU POPOLUDNIU;ALE NA STO PROCENT TO WLASNIE DZIS;WIEC WIECZOREM BEDA MEGA PRZYTULANKI:JAK BEDA WYNIKI;TO WPADNE DO WAS PODZIELIC SIE RADOSCIA LUB( NIE DAJ BOZE )WYPLAKAC:NO TO NARAZISZKO!PA!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
3mam kciuki żeby dobre wiadomości były:tak::tak:
 
reklama
Ej nie tylko ona....ja tez od rana czekam na wiadomosci i gapie sie jak sroka w gnat odswiezajac stronke a tu nic :-) i ze NIE ZROBILAM WRRRR
dziękuje ci kochana bardzo ale poprostu sie wystraszyłam i tak sobie tłumaczyłam że wypiłam sobie wczoraj troche i może nie wyjdzie wiarygodny wynik:zawstydzona/y:
ale jutro jak sie @ nie pojawi to napewno nie wytrzymam

a jak ty sie czujesz??
 
Do góry