reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
doskonale cie rozumiem! tez jestem na etapie latania do promotora i nie raz wracalam od niego z takim nastawieniem jak ty! :confused2: a moim zdaniem to on tu jest do wysmiania promotor powinien cie poprowadziac powiedziec co jest nie tak a nie wysmiac :wściekła/y:
trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę!!! bedzie dobrze glowka do gory zaraz ten paskudny dzien sie skonczy!!! :tak: a jutro bedzie nowy piekny i radosny dzień! ;-):-)


dziękuję, potrzebuję dzisiaj ciepłych słów pocieszenia - być może jestem przewrazliwiona dzisiaj, a może poprostu potrzebuję być "małą dziewczynką" i potrzeba mi troche opieki? cholera! rozczulam się nad sobą, co?
 
Przyszla_mamusia,
Kochanie wygadaj sie to naprawde pomaga, ja ostatnio tez ryczalam jak bobr, mialam koszmarny dol. A nie pomagalo ze moj M nie wiedzial o co mi chodzi, ze panikuje :wściekła/y: Ale to chyba tez nasze hormonki, czase te same problemy zaleznnie od dnia maja inna wielkosc :tak: Kochana pomarodz nam i bedzie ci lepiej PRZYTULAM
 
Witam :)

w końcu na końcu mam swój ukochany nowiuteńki laptopiczek netbooczek :)
Nie sądzę żebym dała radę nadrobić to co naklepałyście ale nic to - nowy dzień nowe posty.

Dzis powiedziałam w pracy (gdzie pracuje na zlecenia jako doradca) o ciąży. Musze przyznać że szefowa projektu w ramach którego pracuję zaskoczyla mnie pozytywnie - cieszyła sie tak jakbyśmy były rodziną. Super jest.

No to super, nie musisz sie martwic praca. A jak sie czujesz??? Brzusio rosnie????
 
Laseczki mam pytanko :happy: Czy macie moze "plaska" temp. juz mierze dwoma termometrami bo to dziwnie wyglada na wykresie, juz myslalam ze mi sie term. popsul ale na obydu jest taka sama.

Ide sobie strzelic testa (owul.)
 
Olesia


Mamy. Nie w kazdym cyklu, mam bardzo rozniace sie miedzy soba cykle, ale zdarza sie ze w danym cyklu mam calkowicie plaska tempke przed owu lub po owu.
 
Przyszla_mamusia,
Kochanie wygadaj sie to naprawde pomaga, ja ostatnio tez ryczalam jak bobr, mialam koszmarny dol. A nie pomagalo ze moj M nie wiedzial o co mi chodzi, ze panikuje :wściekła/y: Ale to chyba tez nasze hormonki, czase te same problemy zaleznnie od dnia maja inna wielkosc :tak: Kochana pomarodz nam i bedzie ci lepiej PRZYTULAM

dziekuję :) trochę mi tak lepiej jak sobie pomarudze, ktos pocieszy i robi sie fajniej :)
mowilam juz ze strasznie mi sie podoba twoj nick, moja druga mama ( mama mojej najlepszej przyjaciolki ) tak do mnie mowi "Olesiu"

i makaron i pomidory z puszki :-)

czyste zywe obzarstwo bedzie :)
 
Olesia


Mamy. Nie w kazdym cyklu, mam bardzo rozniace sie miedzy soba cykle, ale zdarza sie ze w danym cyklu mam calkowicie plaska tempke przed owu lub po owu.

Ooooooooo to mi ulzylo :-) to naprawde smiesznie wyglada, zazwyczaj jakbym tatry odrysowywa a w tym cyklu zero uniesien. 4 dni 36.3 C potem min. skok na 36.4 C i tak 3 dni. Ja sobie dalam na luz to i tempka tez ;-)
 
reklama
dziewczynki a ja z negujacej fasolke wczoraj wskoczylam na poziom podjaranej ,napalonej , niemogacej sie doczekac poniedzialku (dzien spodziewanej @)

wczoraj pisalam co nieco o bolacym jak na @ podbrzuszu, leciutkim spadkiem tempki i brunatnawych lekkich plamieniach. Do tego wczoraj prawie caly dzien mialam nudnosci, a wieczorem po kolacji to juz maskara, musielismy sie ewakuowac od znajomych bo bym wstydu narobila i zabrudzila kuchnie:zawstydzona/y:
To samo w nocy i kilka razy dzisiaj. Bol brzucha i jakies tam klucia jajnikow nie ustaje od wczoraj. Progesteron ladnie wysoki (27,12). Juz sobie zaczelam wkrecac zagniezdzenie. Tylko cycuszki nie bola- ale olal je pies :-) Ja generlanie miewam lekkie nudnosci w fazie lutealnej od jakichs 3-4 cykli. No ale to co sie dzialo wczoraj to przesada, moze moj orgaznim reaguje tak na wysoki poziom progesteronu, albo Hcg .
Teraz czytam wszystko jak popadnie na temat objawow zagniezdzenia , czy nudnosci tez sie mga zdarzyc czy to calkiuem minna bajka i nie ma sie co nakrecac. Slyszal kto takie cuda?
 
Do góry