reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No właśnie, tylko to możemy zrobić - wysłuchać cię. Niestety sama musisz coś wymysleć:-(

Kasiu, jak sobie pomyśle co zrobił ten dupek (sorki za wyrażenie) to nóż mi się w kieszeni otwiera, i tracę wiarę ze oni są normalni. Każdej z nas może się wydawać, że "co jak co ale mój to nie". Dlatego mimo że ufam M., nawet jak jest daleko, to czasem się boje, że może robi mnie kantem:baffled:

właśnie.. ja też ufałam, na 100% byłam pewna że kto jak kto, ale nie on...

no wlasnie, wiec mam nadzieje ze mi szybko przejdzie :sorry: on ma zone i dziecko i nigdy nie odwazylabym sie zbudowac wlasnego szczescia na czyims nieszczesciu, nie nie nie :no: co ja pitole,przeciez ja tez jestem w zwiazku z mezczyzna, o nie lilu, opanuj sie !!!!!


o nie, jak ma żone i dziecko to otrzeźwiej... pomysl sobie co ja przeżywam teraz... własnie przez jakąś zdzirę, wyrwałabym jej nogi z d...:)
a jemu co innego
dlatgo opanuj sie bo polecę do Irlandii i ci nakopie w tyłek:-)
 
reklama
jak wam dziewczynki dzień mija??:-)
ja siedze sobie i popijam właśnie kawkę bezkofeinową nawet dobra nie różni sie smakiem od normalnej:tak:
bardzo mnie głowa rozbolała w południe i musiałam zażyć APAP i widziałam że był temat jakie leki przeciwbólowe mozna w ciaży brać i właśnie odkat staramy sie o dziecko to tylko APAP biorę na ból głowy bo wcześniej to sie IBUPROMEM ratowałam:tak:
tylko sie boje bo mnie często głowa pobolewa tak że muszę wziąć tabletkę bo mi nic innego ulgi nie przynosi czy ten APAP jak bym go nawet 2 lub 3 razy w tygodniu musiała wziąć to czy dziecku nie zaszkodzi jednak miała któraś z zafasolkowanych jakieś doświadczenia z tym???
mnie zawsze głowa boli przed @ tak 3 a nawet 5 dni wcześniej tak że myśle ze jak jutro mnie też będzie boleć to będzie znaczyć że @ sie pojawi i nici z fasolki:-:)tak:
 
jak wam dziewczynki dzień mija??:-)
tylko sie boje bo mnie często głowa pobolewa tak że muszę wziąć tabletkę bo mi nic innego ulgi nie przynosi czy ten APAP jak bym go nawet 2 lub 3 razy w tygodniu musiała wziąć to czy dziecku nie zaszkodzi jednak miała któraś z zafasolkowanych jakieś doświadczenia z tym???
mnie zawsze głowa boli przed @ tak 3 a nawet 5 dni wcześniej tak że myśle ze jak jutro mnie też będzie boleć to będzie znaczyć że @ sie pojawi i nici z fasolki:-:)tak:
Zaniepokojona do raportu!!!!!!
co to za negatywne nastawienie?!?!?!? nASTĘPNA CHCE MIEĆ NOGI Z TYŁKA POWYRYWANE???
Musi byc jakaś fasolka w końcu bo inaczej załamka:baffled::baffled::baffled:
 
jak wam dziewczynki dzień mija??:-)
ja siedze sobie i popijam właśnie kawkę bezkofeinową nawet dobra nie różni sie smakiem od normalnej:tak:
bardzo mnie głowa rozbolała w południe i musiałam zażyć APAP i widziałam że był temat jakie leki przeciwbólowe mozna w ciaży brać i właśnie odkat staramy sie o dziecko to tylko APAP biorę na ból głowy bo wcześniej to sie IBUPROMEM ratowałam:tak:
tylko sie boje bo mnie często głowa pobolewa tak że muszę wziąć tabletkę bo mi nic innego ulgi nie przynosi czy ten APAP jak bym go nawet 2 lub 3 razy w tygodniu musiała wziąć to czy dziecku nie zaszkodzi jednak miała któraś z zafasolkowanych jakieś doświadczenia z tym???
mnie zawsze głowa boli przed @ tak 3 a nawet 5 dni wcześniej tak że myśle ze jak jutro mnie też będzie boleć to będzie znaczyć że @ sie pojawi i nici z fasolki:-:)tak:
Mnie tez czesto glowa boli ale ja mam problemy z kregoslupem i od szyji mnie boli:-(
Cwicze i chodze na masaze troche pomaga na ten bol,i kupilam sobie poduszke TEMPURE...jak zaczelam ja uzywac to mniej mnie boli.Ale jak juz nic nie pomaga to jem ibux lub paracet..nie jestem w ciazy wiec bez roznicy ktore proszki..potem jak zajde to bedzie inaczej:-)
 
Zaniepokojona do raportu!!!!!!
co to za negatywne nastawienie?!?!?!? nASTĘPNA CHCE MIEĆ NOGI Z TYŁKA POWYRYWANE???
Musi byc jakaś fasolka w końcu bo inaczej załamka:baffled::baffled::baffled:
no może niekoniecznie z tymi nogami moze zdążę uciec :rofl2::-);-)
myśle realistycznie po prostu zawsze mnie boli i teraz też wiec czego sie mogę spodziewać??:-( nie próbuje sobie tych bóli głowy w zaden sposób tłumaczyć bo nie widze innej przyczyny:-(
kochana jesteś ze mi trak dobrze zyczysz:tak::-)
 
Mnie tez czesto glowa boli ale ja mam problemy z kregoslupem i od szyji mnie boli:-(
Cwicze i chodze na masaze troche pomaga na ten bol,i kupilam sobie poduszke TEMPURE...jak zaczelam ja uzywac to mniej mnie boli.Ale jak juz nic nie pomaga to jem ibux lub paracet..nie jestem w ciazy wiec bez roznicy ktore proszki..potem jak zajde to bedzie inaczej:-)
mnie głowa często boli od 15 roku życia nigdy nikt nie mógł mi pomóc i żaden lekarz nie znalazł przyczyny dopiero teraz jak nie udało mi sie zajsć w ciażę i zrobiłam badania hormonów to mi ta prolaktyna wyszła wysoka i to prawdopodobnie dlatego mnie ta głowa tak bolała bo jak biore Bromergon i prolaktyna spadła do odpowiedniego poziomu to już mnie glowa tak często nie boli tylko zwiastuje nadejscie @.
 
reklama
Do góry