reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kroptusiu ty nie smuć się kochana, ciesz się swoim szczęściem...

eeeee widzisz jak nie bylam w ciazy lapalam fluidy robilam cuda wianki i tak zawsze myslalam ze szkoda ze nie mozna sie od kogos troszke zarazic ta fasolka fluidkami naprawde, cieszylam sie jak inne zaciazaly ale z 2 strony jak widzialam znajome czy w pracy w ciazy to taki scisk w gardle zal, na podworku kolejna wiosna i kolejne z brzuchami a ja ciagle nic i teraz jak mi sie udalo cieszy mnie okrutnie jak czytam ze u Was tez co raz ktoras a jak tak pod gore masakrycznie ze juz enty cykl, kolejny rok to az sie czuje w postach taki zal, gorycz do swiata rozczarowanie i czlowiek nie umie usiasc i napisac a u mnie dzis to i tak a dzidziak kopie a ma tyle i tyle...nic nie napisze Tobie bo slowa nic nie zmienia, bede trzymac kciuki za kolejne podejscie to juz w tym cyklu??
 
:-)OOO Kropeczka ty to walisz te komplementy na lewo i prawo, ale zawsze to milo. Super fotka (avatarek)do twarzy ci z zoltym. No i dziekuje za zaufanie. dzielna z ciebie kobitka;-)
 
Przepisor na ciasto czekoladowe (uwaga tlumaczone z wloskiego prosze sie nie smiac jakby cos tam nie mialo rak czy nog)

Skladniki:55g maselka
115g czekolady gorzkiej (70%) (ale ja dalam 200g - jak szalec to szalec)
175g cukru brazowego (ja dalam tylko 100 -bez przesady jednak trzeba uwazac troche na wage)
2 jaja
1 lyzka kawy rozpuszcalnej rozpuszcoznej w 1 lyzce cieplej wody (ja tam chlupnelam na oko espresso , ale jakos nie czuc)
85g maki
1/2 lyzeczki prochu do pieczenia
55g orzechow posiekanych

wykonanie:1.rozpuszczamy zcekoaldke z maselkiem
2.Cukier i jaja ucieramy (recznie tudziez mikserkiem) potem dodajemy przestudzona czekoalde i kawke, mieszamy,dodajemy przesiana make z proszkiem i orzechy i mieszamy
3.przelac do formy 20 cm, piec w piekarniku rozgrzanym do 180 st. 25-30 min


buon appetito

Super!!! dzieki wielkie!!!!
A ta forma to ma byc prostokątna i dluga na 20cm czy kwadrat o boku 20 cm czy kolo o srednicy 20cm...?...bo nie wiem jakie proporcje przyjac na moja blaszke....
 
Kroptusiu-ciesz sie i usmiechaj szeroko!!!!!!!!!!! Absolutnie sie nie zadreczaj niczym....wszystkim nam zalezy na szczesciu pozostalych forumowiczek, ja jak sie ciesze to na bank i z calej sily...jak sie smuce to tez na maksa...ale Ty masz sie teraz jedynie cieszyc!!!

hyhyhy kochana hormony mi buzuja co z tego ze ryje ze smiechu co chwile tutaj jak Was czytam jak za chwile rycze :-) nic nie poradze no ale ok ok ok cieszem siem :rofl2::laugh2::-):biggrin2::rolleyes: juz lepiej?? mam nadzieje ze tak...

:szok::szok::szok: wooooooo w Ewie Drzyzdze o babie co ma 175 i 30kg wagi najwieksza anorektyczka na swiecie...masakra
 
kwadratowo prostokatna ;-) ja tam nie wiem ile maja moje formy , wrzucam tak na oko, faktycznie nie jest zbyt wyrosniete to ciacho ale te skladniki na 2 osoby starcza w zupelnosci.
 
reklama
Do góry