reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No a u mnie zupełnie inaczej! Pupa i piersi mi się nie podobają, za to brzuszek zawsze miałam ok. My baby to walnięte jesteśmy! Z tego co tu piszemy wynika, że nasi M nie maja zastrzeżeń do naszych figur a nam się prawie nic nie podoba!:crazy::crazy::crazy:
no dokladnie , zawsze chyba nam sie cos nie bedzie podobac heheh ja za to lubie swoj brzuszek no i talie mam ekstra , cycuszki tez mi sie podobaja, ale za to do mojej dupy mam straszna awersje:no: nie podoba mi sie za chiny i zbieram sie zeby cos ztym zrobic..... czyli isc na siłownie albo cos.....
 
reklama
Ja chodziłam na siłownie przez jakis czas i nie było żadnych efektów. Chciałabym ćwiczyć pod okiem jakiegoś trenera. Oni wiedzą jak ćwiczyć żeby np. mieć mniej w udach, albo pupie. A samej to ciężko, nie wiadomo za co sie zabrać. No i nie będę wymagająca- trener nie musi byc super przystojny:-D . Właściwie to takiemu przystojniakowi głupio pokazywać za dużą pupę:zawstydzona/y:
 
Ja chodziłam na siłownie przez jakis czas i nie było żadnych efektów. Chciałabym ćwiczyć pod okiem jakiegoś trenera. Oni wiedzą jak ćwiczyć żeby np. mieć mniej w udach, albo pupie. A samej to ciężko, nie wiadomo za co sie zabrać. No i nie będę wymagająca- trener nie musi byc super przystojny:-D . Właściwie to takiemu przystojniakowi głupio pokazywać za dużą pupę:zawstydzona/y:
hehhehe no dokladnie ale mi naszczescie tacy faceci z silowni sie niezbyt podobaja hihihi a co do mojej pupy to nie tyle co zaduza o ile opadajaca i zacelulitowana:angry::-(za miękka....i wogole do doopy!heheh
 
Ja też nie przepadam za takimi pudzianami, ale niektórzy maja fajne ciałko. Przynajmniej mozna sobie popatrzeć. W mojej siłowni obok damskiej przebieralni była męska. Tam faceci latali nago z wackami na wierzchu! :-D:-D:-D
 
dziewczyny ja sie wam do czegos przyznam, bez urazy dla nowych dziewczyn, ale po ostatniej aferze z ktosiowa ( zauwazyłam ze juz nie mam jej na naszym forum) mam podejrzenia ze to ktosiowa znow podszywa sie pod nowa osobowosc, kttosiowa sorki jesli to przeczytasz, po prostu mam troche podejrzliwa nature i wybujala wyobraźnie, a ta cala historia była dosc dziwna

wlasnie,dziwne,ze nagle zniknela.Skoro nic nie zrobila i to jakies nieporozumienie,to czemu uciekla?? podzielam Twoje zdanie

A ja myślałam że ta sasanka to było drugie konto ktosiowej. Ja nie wiedziałam że była taka osoba. Ale jak jej zdjęcia wklejała? Źle to wszystko zrozumiałam, muszę doczytać. Tak czy inaczej głupio wyszło.

Dziewczyny przyznaję się ja wczoraj poczytałam tamto forum i streszczę Wam o co tam chodzi.
Dziewczyna o niku Sanka i Ktosiowa to jedna i ta sama osoba.Najpierw była Sanka niby była w ciaży z bloga jakiejś dziewczyny ukradła zdjęcia usg i wklejała jako swoje dziewczyny coś się domyśliły bo jeszcze inne ściemy tam pisała.Ukradła zdjęcia z NK swojej koleżanki i wklejała je jako to ona Sanka.Za jakis czas pojawiła sie Ktosiowa i przez jakis czas obie niby były na forum nawet Ktosiowa zaczęła wypytywać o Sankę jak się czuję itp.Następnie Ktosiowa zaczęla demaskować Sanke i szukac sensacji.Na forum napisała że przeglądała bloga jakiejś dziewczyny i natknęła się na zdjęcie usg Sanki i że ona je skopiowała i jest klamczuchą.Wyśmiewała się z niej bo Sanka pisała że jest fotomodelką itp pisala o niesamowitych zaręczynach i super związku.Potem Ktosiowa cały czas wracała do tematu Sanki że niby blisko siebie mieszkają i studiują to samo,one wszystkie tam maja siebie na naszej klasie.Dziewczyny się zorientowaly po stylu pisania źe to ta sama osoba,któraś sprawdziła że te miejscowości z których jest Sanka i ktosiowa są blisko siebie a ktosiowa w znajomych na NK miała dziewczynę której zdjęcia wklejała ktosiowa jako Sanka.Dziewczyny napisały do tej panny i okazało się że ktosiowa ukradła jej fotki.Potem napisaly do admina aby sprawdził czy oba niki Sanka i Ktosiowa logują sie z tego samego IP komputera.Ktosiowa się przyznała i przeprosiła ale dziewczyny ją wywaliły.
Szok jak to czytałam zostawiam to bez komentarza.
Najbardziej mi się chciało śmiać jak Ktosiowa wkleiła swoją fotkę na forum a Sanka napisała tak Ktosiowa ale ty laska jesteś:-D
 
No to faktycznie nie źle zakręciła ta cała ktosiowa. Dla mnie to po prostu śmiechu warte.

Dobranoc kobietki miłej i upojnej nocki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na leczenie powinna się udać niestety przykre ale prawdziwe.
Miłej nocki Wam życzę do jutra.pa,pa;-);-)
P.S jej praca to opieka nad dziećmi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry