reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
28 dniowy, nie wiem kiedy bo nie chce sie rozczarowac, zobaczymy. Chyba ze sie skusze, w domku mam 3 testy wiec mozna zaszalec. Jest dziwnie bo wierze ze kiedys zajde w ciaze (taka mam nadzieje ) ale czemu to ma sie zdazyc teraz :baffled: Po tylu miesiacach...
no bo wkoncu musi sie udac, wiec dlaczego akurat nie teraz:-):tak:

a ja dzis sie zalilam siostrez ze pewnie znow sie nie udalo, a ona do mnie ze przeciez to moj 3 cykl dopiero..... boshe wtedy sobie uswiadomilam ze mi sie wydaje jakby conajmniej z rok minął:szok:
 
o jak masz fajnie....:-(
jak bylam u siostry w UK to tez sie naogladalam jakis nowosci:-D
i jeszcze obejrzalam ale to z internetu prawie całą 5 serie gotowych:-D:-Di skazanego:-D uwielbiam ogladac seriale , a co tam:-D

No ja nie ogladam za wiele, ale czasem popatrze na to i owo...

28 dniowy, nie wiem kiedy bo nie chce sie rozczarowac, zobaczymy. Chyba ze sie skusze, w domku mam 3 testy wiec mozna zaszalec. Jest dziwnie bo wierze ze kiedys zajde w ciaze (taka mam nadzieje ) ale czemu to ma sie zdazyc teraz :baffled: Po tylu miesiacach...

olesia33-skus sie skus kochana, tylko nie przed terminem @! bedziemy mocno trzymaly kciuki!!!
A czemu mialoby sie udac teraz...no jak to czemu??? Bo chcesz, bo sie starasz, bo zasluzylas na fasolke i...bo niby dlaczego nie? Bedzie dobrze!!!

Ok ja uciekam na dzisiaj juz, zegnam sie wiec i dobrej nocy wszystkim zycze!

PS Zajaczku-jak bylo???? Kciukaski trzymalam mocno!
 
reklama
Do góry