reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ale mnie dzis tempka skoczyla wieczorem "grzeje" mnie, ze ho ho. A dzis mialam takie dziwne skurcze (w podbrzuszu) cos w formie kolki ale takiej jednorazowej, musze sobie to wszystko zapisac.

No to skoro skoczyla to baaardzo dobrze! a ktory dokladnie masz dzien cyklu Olesiu?

ja sobie jeszcze tutaj skacze:tak: czekam na moj serial - kryminalne zagadki las vegas, no i skonczylam czytac książke:tak: grocholi- upoważnienie do szczęścia:-) świetna książka , polecam:tak:

A ja wlasnie zaczynasz ogladac kolejna serię Beverly Hills...krecone w ubieglym roku:-) pamietacie takie cos???

to co sie nie odzywacie, a moze troche przynudzam :baffled:?

no wymyslila!!!!!
 
reklama
A ja wlasnie zaczynasz ogladac kolejna serię Beverly Hills...krecone w ubieglym roku:-) pamietacie takie cos???

no wymyslila!!!!!
oczywiscie ze pamietam!!!!!!!:-D kochalam en serial!! i wlasnie dzis wyczytalam ze dlasze losy sa juz na fox life a ja nie mam!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wlasnie moj M oglada w necie oferty i prawdopodbnie na dniach wymieniamy kablowke na polsat cyfrowy bo ja musze miec fox life i axn bo tam sa wszystkie moje seriale na bierzaco buuuuuuuu:zawstydzona/y::-(

:sorry2:


właśnie przeczytałam :szok: brrrr

i myslisz ze nie da sie twojego malza przekonac do wczesniejszych staranek??
 
oczywiscie ze pamietam!!!!!!!:-D kochalam en serial!! i wlasnie dzis wyczytalam ze dlasze losy sa juz na fox life a ja nie mam!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wlasnie moj M oglada w necie oferty i prawdopodbnie na dniach wymieniamy kablowke na polsat cyfrowy bo ja musze miec fox life i axn bo tam sa wszystkie moje seriale na bierzaco buuuuuuuu:zawstydzona/y::-(

??

ja ogladam w Uk na E4:-p
 
reklama
Do góry