reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a wogole to moją siostre chyba zarazilam BB:-D tylko ze ona siedzi na wrzesniówkach2009:-D ja tez tam mialam z nią siedziec ale cóż....
...a Ty wyladujesz na grudniowkach i dopiero bedzie jazda!!!! zobaczysz!
no a tak wogole to widze hustawke nastrojow...przedtem nerwy teraz smutki...oj marzenixxx chyba wyfikalas ta fasolke w tym cyklu wyfikalas....
 
reklama
...a Ty wyladujesz na grudniowkach i dopiero bedzie jazda!!!! zobaczysz!
no a tak wogole to widze hustawke nastrojow...przedtem nerwy teraz smutki...oj marzenixxx chyba wyfikalas ta fasolke w tym cyklu wyfikalas....
fajnie by bylo miec maluszka pod choinke hihi.... chociaz nie czuje nic a nic zeby moglo wyjsc cos teraz.......jakis pesymizm we mnie wszedl.....
 
oj nawet nie wiesz, a razczej napewno wiesz:-) jak bardzo bym chciala troszke fluidkow nawysylac :-D
a wogole to moją siostre chyba zarazilam BB:-D tylko ze ona siedzi na wrzesniówkach2009:-D ja tez tam mialam z nią siedziec ale cóż....

Ja też robię reklamę BB - siostra miała się starać o drugiego dzidziusia, ale na razie ma bakterie w moczu i antybiotyki - podejrzewam, że jak zacznie to na 100% z BB - o ile Julka pozwoli jej siedzieć przy komputerze;-)
 
Marzenko - brak objawów to też objaw:tak:
no niby tak, ale jakos to do mnie nie przemawia....:zawstydzona/y:
Ja też robię reklamę BB - siostra miała się starać o drugiego dzidziusia, ale na razie ma bakterie w moczu i antybiotyki - podejrzewam, że jak zacznie to na 100% z BB - o ile Julka pozwoli jej siedzieć przy komputerze;-)
no moja siostra tez siedzi jak jej córa pozwoli heheheh ma juz 2,5 roku i teraz tylko biega i psoci :-D
 
Witajcie kobitki!!
Jak tam dzionek mija bo u mnie taka pogoda ze tylko iść i przespać cały dzień.
postanowiłam wybrać sie do innego gina i może byście mi podpowiedziały o co mam pytać o czym mu powiedzieć w związku z tym naszym bezowocnym 5 miesięcznym staraniem o maleństwo??
 
Marzenko - brak objawów to też objaw:tak:

Normalnie Andzia na Prezydenta!!!! Zgadzam sie dzisiaj ze wszystkim co piszesz w 150%!!!!!:-D:-):-D
A Ty Marzenixx czekaj cierpliwie i nie sikaj (tj testa) do czwartku...bo jaj mam przeczucie ze sie doczekamy czegos wspanialego:-)
Jezu-normalnie jestem megaleń...a to kolano wcale mi nie pomaga tego zwalczac, co sie rusze to mnie boli...wiec siedze...dziewczyny dajcie mi kopa w d... bo od godziny pranie czeka by je wywiesic...
 
Witaj Beatko! Kochana, no tak wlasnie to bywa....ci co staraja sie za wszelka cene musza czekac miesiacami a kto sie nie martwi, nie mysli to czas-pras i jest bobas:tak:
A jak dlugo czekacie na malucha? masz juz jakies dzieciaczki? ile masz latek? tak wypytuje bo nie wiem nic wiecej o tobie...pewnie pisalas ale nie bylam na biezaco...

Staramy sie z M już 2 lata, nie mam jeszcze dzieci. Mam 23 lata wiem że jestem jeszcze młoda ale bardzo pragnę dzidziusia. Od poczontku naszego małżeństwa nie zabezpieczaliśmy sie twierdziliśmy że jak będzie dzidzia to bedzie.Ale tak po roku stwierdziłam że cos jest nie tak.I tak sie zastanawiam czy to mozliwe żebym przegapiła te dni.Tym bardziej że mój M przyjeżdza tylko na weekendy bo ma za daleko do pracy no czasami mu sie zdarzało przyjeżdzać w tygodniu.Nie długo to sie zmieni i bedziemy cały czas ze sobą może wtedy nam sie uda:-)
 
Normalnie Andzia na Prezydenta!!!! Zgadzam sie dzisiaj ze wszystkim co piszesz w 150%!!!!!:-D:-):-D
A Ty Marzenixx czekaj cierpliwie i nie sikaj (tj testa) do czwartku...bo jaj mam przeczucie ze sie doczekamy czegos wspanialego:-)
Jezu-normalnie jestem megaleń...a to kolano wcale mi nie pomaga tego zwalczac, co sie rusze to mnie boli...wiec siedze...dziewczyny dajcie mi kopa w d... bo od godziny pranie czeka by je wywiesic...
no mam nadzieje ze poczekam do czwartku, mam tylko jeden test wiec postaram sie wytrzymac :tak:
uwazaj na to swoje kolanko i sie nie nadwyrezaj:blink:
ja ci kopniaka nie dam bo sama jestem mega len hehehhi wlasnie zaczely mnie az nogi i dupa bolec od siedzenia na kanapie....... musze wstac i isc gary pomyc , cos ugotowac hihi:tak:
 
reklama
Zaniepokojona


Masz wlasnie tyle powiedziec co i nam. Ze sie od 5 miesiecy staracie i tyle. To nie jest az tak dlugo jesli chodzi o statystyki, wiec spokojnie kochana. Wiem, dobrze powiedziec....ale lekarz tez to pewnie powie

A w miedzyczasie ja radze zaczac poznawac swoj organizm, mierzy tempke itd zeby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku
 
Do góry