reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny jesteście niesamowite... już przestaje panikować- ostatnio stres zaszkodził, więc koniec myślę pozytywnie!!!! będzie dobrze! dziękuję za słowa otuchy!

I tak masz trzymac-pozytywnie sie nastawic i wszystko brac na spokojnie!!!!!!!
A my bedziemy dopingowaly i zaciskaly piąstki!
buziaki!:-)
 
reklama
wiecie co mnie wkurza? dlaczego na wszystkich stronach gdzie chce sie kupic testy owu, czy w ulotkach, czy gdziekolwiek jest napisane od ktorego dnia nalezy robic testy wg cyklu, i jest napisane wszedzie tak samo! nikt nie bierze pod uwage ,że połowa kobiet czy iles tam owu ma wczesniej? przy moich cyklach 31 dniowych niby powinnam robic od 15 dc a ja przeciez mam owu w okolicahc 12-13 dc!!! w takim razie zawsze bym ta owulke przegapiala.... poprostu powinna byc jakas informacja, ja nie wiem, ale wkurza mnie to...... gdyby nie ten portal nie wiedzialabym o tym wszytskim, a te babki ktore nie wiedzą?? :wściekła/y:

a tak musialam to z siebie wyrzucic :);-)
 
wiecie co mnie wkurza? dlaczego na wszystkich stronach gdzie chce sie kupic testy owu, czy w ulotkach, czy gdziekolwiek jest napisane od ktorego dnia nalezy robic testy wg cyklu, i jest napisane wszedzie tak samo! nikt nie bierze pod uwage ,że połowa kobiet czy iles tam owu ma wczesniej? przy moich cyklach 31 dniowych niby powinnam robic od 15 dc a ja przeciez mam owu w okolicahc 12-13 dc!!! w takim razie zawsze bym ta owulke przegapiala.... poprostu powinna byc jakas informacja, ja nie wiem, ale wkurza mnie to...... gdyby nie ten portal nie wiedzialabym o tym wszytskim, a te babki ktore nie wiedzą?? :wściekła/y:

a tak musialam to z siebie wyrzucic :);-)

Wyrzucaj - lepiej się poczujesz:tak:
 
wiecie co mnie wkurza? dlaczego na wszystkich stronach gdzie chce sie kupic testy owu, czy w ulotkach, czy gdziekolwiek jest napisane od ktorego dnia nalezy robic testy wg cyklu, i jest napisane wszedzie tak samo! nikt nie bierze pod uwage ,że połowa kobiet czy iles tam owu ma wczesniej? przy moich cyklach 31 dniowych niby powinnam robic od 15 dc a ja przeciez mam owu w okolicahc 12-13 dc!!! w takim razie zawsze bym ta owulke przegapiala.... poprostu powinna byc jakas informacja, ja nie wiem, ale wkurza mnie to...... gdyby nie ten portal nie wiedzialabym o tym wszytskim, a te babki ktore nie wiedzą?? :wściekła/y:

a tak musialam to z siebie wyrzucic :);-)

Marzenixx moje kochanie-newry sie pokazaly...a to typowe w pierwszym okresie zafasolkowania:-D kiedy tego testa sikasz??? w czwartek czy jak?

Ale z testami, fakt...testy swoje czyli matematyka....a matka natura swoje...nijak nie pogodzisz jednego z drugim;-)
 
Marzenixx


Pisza od kiedy trzeba zacza robic testy, bo 95% kobiet ma faze lutealna 12-16 dni. Jak masz 10 lub krocej to trzeba sie zglosic do lekarza, jak masz wiecej to troszke tez nie halo. Wiec zeby dac jakies przyblizenie, podaja te dane....

U mnie zawsze faza lutealna jest 15 dni, bardzo rzadko 16 dni...Co zmienia sie to dlugosc cyklu...

Pamietaj slonko - my tu niezle wyedukowane jestesmy, ale wiekszosc kobiet nie wie kiedy jest owu....wiec zamiast robic milion testow w jednym cyklu -podaja wartosci przyblizone, ktore sa faktycznie dobre dla duzego odsetka kobit....
 
Marzenix ja nie wierzę tym testom bo w ostatnim cyklu bezowulacyjnym wykazywały 3 dni pod rząd wynik poztywny... więc u mnie nie działają. Może miałam za wysokie LH ? to już nie ważne.
A ty chyba testy pomyliłaś?:tak::tak::-)
 
A u mnie 34 dc a czerwonej malpy jak nie bylo, tak i nie ma. Gdyby nie moja tempka to bym juz sie za glowe lapala co sie dzieje itd...pomyslalabym ze w ciazy jestem :-D:-D:-D

A tu po prostu przesuniecie cyklu mocne - 38 dni w tym miesiacu bedzie. Niezle.....

Dlatego zachecam do mierzenia tempki, zeby miec glowe spokojna :-)
 
Ale miałaś wtedy II grube krechy JEDNAKOWEJ barwy? Bo jak jest ta pod T jaśniejsza to jest to wynik neg.

Ktosiowa a to nie calkiem jest tak...bo zalezy od czulosci testu...
np na forum pixelka-juz w mocno zaawansowanej ciazy-miala testy owu z blada kreska a owulacja byla i bedzie mamusia po raz 2i...wiec nie na kazdym tescie wychodza II tak samo intensywnie.
 
reklama
A u mnie 34 dc a czerwonej malpy jak nie bylo, tak i nie ma. Gdyby nie moja tempka to bym juz sie za glowe lapala co sie dzieje itd...pomyslalabym ze w ciazy jestem :-D:-D:-D

A tu po prostu przesuniecie cyklu mocne - 38 dni w tym miesiacu bedzie. Niezle.....

Dlatego zachecam do mierzenia tempki, zeby miec glowe spokojna :-)

Lolitko - ja też do tego zachęcam - pamiętam jak chodziłam na nauki przedmałżeńskie to traktowałam to na zasadzie - "muszą pogadać, wysiedzę swoje i będzie ok" - a teraz uważam, że to bardzo dobra metoda tylko nie antykoncepcji, jak uważa większość dziewczyn a planowania rodziny:tak:
Można się dużo nauczyć o swoim organizmie:tak:
Chociaż nadal spotykam się z tym, że dziewczyny, które nie mierzą tempki a wiedzą, że się staram, to nie wierzą w to, że można w ten sposób określić fazy cyklu:no:
 
Do góry