reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dobry wieczorek:-)
Chcialam was przeprosic ze tak panikowalam...i poco to!!!
Juz nie bede marudzila bo nie ma takiej potrzeby...olewam...waszystko bedzie super!!!
Dzieki dziewczynki...doprowadzcie mnie troche do porzadku:-)
 
reklama
no kurcze ja też bez kawy ciężko funkcjonuje

To tak jak ja. Ale moim pierwszym objawem ciąży był wstręt do kawy. Normalnie nie wyjdę z domu dopóki nie wypije jednej a tu któregoś dnia wstałam rano i zapach kawy był taki straszny :baffled: Z dnia na dzień taka zmiana! Za to wtedy pokochałam zieloną herbatę. Ale nie taką w saszetkach, tylko liściastą i chyba z herbapolu. Najzwyklejsza za 6 zł a dla mnie rewelacja. Pobudza fajnie i można pić bez obaw, bo jest zdrowa. Nawet karmiąc dzidzię piłam tą herbatkę. Teraz nadal ją mam w szafce i czasem piję. Są też smakowe, ja piłam cytrynową. A jak bardzo lubicie kawę i wam brakuje to polecam bezkofeinową. Nie ma różnicy w smaku:tak:


Niestety nie mam konta na allegro - moze powinnam sobie zalozyc... A M nawet nie prosze zeby mi kupil - co by bylo gdyby znajomi zobaczyli jakie on rzeczy kupuje....

Chyba nie rozumiem twojego M. Po pierwsze co z tego co on kupuje na allegro, a po drugie skąd znajomi mają wiedzieć takie rzeczy? Czy to wstyd kupować testy owu? Oboje staracie się o dziecko, to chyba nie wstyd kupić testy? No chyba że twój M należy do facetów , którzy nie kupują też gumek i podpasek bo się wstydzi?

No wlasnie..a jak ludzie chorzy to musza kupic leki.i wyjscia nie maja:baffled:

nie mam @,,nic nie boli..tylko jakby piersi mi ktos pompowal..:szok::-D.

No to dwa z podstawowych objawów ciąży już masz!:-D:-D:-D


Gdzie jest Kaprycha????
 
[quote=Loree;



No to dwa z podstawowych objawów ciąży już masz!:-D:-D:-D

:-)ide na bete w poniedzialek jak wyjdzie negatywnie to musze wziasc cos na wywolanie @
 
reklama
Hej dziewczyny!
My juz od 13 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic.Badania wszystkie sa ok a dalej nic z tego!:-(
Napiszcie prosze moze jaka pozycja pomaga i co mozna jeszcze zrobic.
Jestem zrozpaczona!:sad:
 
Do góry