reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witajcie dziewczynki,

kupilam testy owu... 33zl :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a poprzedni na promocji za 15 (cena normalna na pudelku 25), co za zdzierstwo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
Dzisiaj test owu wyszedl negatywnie, a to juz 10dc, chyba jednak powinnam jutro uraczyc moj brzuszek zastrzykiem z menopuru... Kupilam sobie strzykawki i igly, ale one sa jakies... takie... wieksze niz te, ktorymi mi babka robila w przychodni :zawstydzona/y: przynajmniej mam takie wrazenie, jestem przerazona...

Czy ja powinnam grac w lotka z tymi moimi przeczuciami?... na razie to szczescie wystarczy !!:-)

GRATULACJE
:-D:-D:-D:-D Napisz po krotce jak czesto, jakie pozycje, czy pupa w gore itd. itp. ;-);-)

moze jeszcze nie jest tak xle z nami, ale dostalam nauczke, postaram sie naprawic ten zwiazek , ale zarzekam sie juz nigdy wiecej nie bede kura domowa, bede o siebie dbac, wychodzic z przyjaciolki, zrealizuje swoje hobby, nie dopuszcze do tego zeby moj m byl moim calym i jedynym swiatem, tym samym ja tez przestane go osaczac

powiem wam ze uleglam i pokochalismy sie, wiec nie wypadlam w tym m-cu ze staranek, moze cos sie wykluc ;) mam nadzieje ze nie zrobilam xle, ale z drugiej strony mam juz swoje latka i to ostatnio dzwonek na dzidzie , nawet jakby kiedys mi sie zwiazek rozpadl bede miala juz przynajmniej dziecko..


Byle zrobil Ci dziecko, potem nie bedziesz musiala tolerowac jego szczeniackich zachowan!


Wróciłam z usg. Jest serducho !!! Zarodek 0,58 cm czyli niecałe 6 mm.
Okres miałam 02.02, ale ciąża jest młodsza, niż to wynika z okresu i lekarz określił ją na 6 tydzień i 3 dni......
Nie rozumiem tego....
Fakt owulację miałam po 3 tygodniach od okresu, a nie jak normalna kobieta po 2 tygodniach.
Termin lekarz wyznaczy mi w środę i da skierowania na różne badania.
Ale jestem szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super
:-D:-D:-D

Witam!
Jestem po kolejnym monitoringu i w czwartek było kilka w lewym a teraz to prawy oszalał i są 2 większe ok 11 mm, lekarz stwierdziła że teraz zaczynają rosnąć i nie wiadomo ile może ich być. :szok:Kolejne podglądanko we wtorek - to będzie 13 dc i wtedy już będę wiedziała kiedy IUI. :tak:
Nie mogę się już doczekać- a jajniki to napieprzają coraz mocniej - oby tak dalej!;-)
kulaszusza GRATULUJĘ!!!! ŻYCZĘ SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY!:-)

Oj niech rosna niech rosna!
:-D
 
olapolap jeju wspolczucia ze sie musisz tak kłuć:baffled::baffled::baffled: ja nie wiem ale baby to maja przesrane.....

ja tez w tamtym miesiacu jak chcialam kupic w aptece testy owu to takie drogie byly..... jakas masakra.....a tam chyba tylko 5 testow bylo..
 
Dziewczyny nie patrzalyscie za testami na allegro?? Ja kupilam na ebay'u ale nie wysylaja poza UK :-(
Oto strona:BASAL THERMOMETER + 20 OVULATION/PREGNANCY TESTS +chart on eBay, also Ovulation Kits, Family Planning Contraception, Health Care, Health Beauty (end time 05-Feb-09 06:56:48 GMT)
Mozna wybrac ilosc testow owul. i ciazowych.

Niestety nie mam konta na allegro - moze powinnam sobie zalozyc... A M nawet nie prosze zeby mi kupil - co by bylo gdyby znajomi zobaczyli jakie on rzeczy kupuje....
 
Dziewczyny nie patrzalyscie za testami na allegro?? Ja kupilam na ebay'u ale nie wysylaja poza UK :-(
Oto strona:BASAL THERMOMETER + 20 OVULATION/PREGNANCY TESTS +chart on eBay, also Ovulation Kits, Family Planning Contraception, Health Care, Health Beauty (end time 05-Feb-09 06:56:48 GMT)
Mozna wybrac ilosc testow owul. i ciazowych.

ja kupilam na allegro 10 testow owu plus 1 ciązowy za 28 zł razem z przesyłką już :):-D jak zobacyzlam ze w aptece są takie drogie to na allegro sobie zamówiłam :tak:
 
reklama
Do góry