reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
 
reklama
witam Was dziewczynki mam takie pytanie odnośnie picia kawy w ciąży jak to właściwie jest?? bo słyszałam opinie w telewizji ze można do dwóch filiżanek dziennie wypić bez szkody dla dzidzi, ale podobno należy ograniczyć kawe w ciąży, ja właśnie pijam 2 do 3 filizanek kawy dziennie i tak się zastanawiam czy jak bym była w ciaży jeszcze nie wiedząc o tym to czy nie zaszkodze mojej fasoleczce??
 
Wróciłam z usg. Jest serducho !!! Zarodek 0,58 cm czyli niecałe 6 mm.
SUPER:-):-):-)

Fajny masz brzuszek. Od razu przypomniałam sobie jak chciałam,żeby już było widać mój brzuszek. :tak: A potem się zastanawiałam jak niektóre kobiety pod koniec ciąży malują sobie tak ładnie paznokcie u nóg?!?
No i doszłam do wniosku, że niemożliwe, żeby same to robiły. Ja musiałabym tak na oślep:-D:-D:-D
W poniedziałek mam ważenie u położnej zobaczymy ile mam na plusie;-)
Jakbym mogła to Wam wszystkim bym po maluszku rozdała :tak::tak:

Witam!
Jestem po kolejnym monitoringu i w czwartek było kilka w lewym a teraz to prawy oszalał i są 2 większe ok 11 mm, lekarz stwierdziła że teraz zaczynają rosnąć i nie wiadomo ile może ich być. :szok:Kolejne podglądanko we wtorek - to będzie 13 dc i wtedy już będę wiedziała kiedy IUI. :tak:
Nie mogę się już doczekać- a jajniki to napieprzają coraz mocniej - oby tak dalej!;-)
Niech rosną. Bardzo się cieszę :-D:-D:-D

Kinguś-piękna galeria maluszka!!!!! Bardzo- ale to bardzo - się cieszę kochanie!!!! :-)
Dzięki skarbie.

kinguś sliczny masz brzusio , jakis taki szpicowaty jakby na chłopczyka:-D:-D
No tez wlasnie tak ten brzusiu ocenilam...na synka...ale kto wie:confused::-)
Jak byłam na tym ostatnim usg to ginka długo oglądała "końcówkę" maluszka i mówiła, że jej to na chłopca wygląda ale to jeszcze dużo za wcześnie żeby oceniać;-);-) Zobaczymy czy macie rację :-):-)

niestety, dzis jakies mrowienia znowu ale robie wcieranie masci i staram sie wogole nie chodzic...jakos musze dotrwac do czerwca do operacji ...
A próbowałaś okładów z liści kapusty? To głupio brzmi ale jest skuteczne na ból i opuchliznę.
a mi sie wydaje ze dostane wcześniej @.... cos tak czuje...
Ja tak na zapas przesyłam Ci fluidki ~~~~~~

Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
Chyba warto zrobić posiew. Lepiej pogadaj z ginem.

A ja dziś pojechałam na meczyk z M. Wczoraj powiedział kolegom ze swojej drużyny, że jestem w ciąży. Dziś jeden jak mnie zobaczył to wyściskał, drugi wycałował a trzeci kazał się nie denerwować ;-);-)
 
Halo!!! Gdzie jesteście? Trochę cieplej na dworze i od razu wszystkie uciekły!
kropeczko dawno cie nie widzialam

jak u ciebie nastawienie , ostatnio bylas smutna ze trzeba odlozyc staranka

widzisz ile dziewczyn ostatnio zafasolkowalo

u mnie juz jest oki, ale wazne abym wyniosla lekcje i nie dopuscila wiecej do takich sytuacji, musze byc twarda i nie okazywac za bardzo jaki jest dla mnie wazny

powiem ze ostatnio tez mnie ludzie z pracy dobijaja, jestem od 2 dni na l-4 mam co chwile telefony zlosliwe ze sobie super czas na chorobe wybralam i grozby ze mam w poniedzialek rano do pracy przyjsc a l-4 mam do wtorku

szlak by ich trafil !

jak nie cieprie tej pracy
Boże co to za ludzie? Dobrze że jesteś na L4 to się będziesz niej stresować. Nie daj się! Nie musisz juz wracać do pracy, olewaj ich teksty i telefony. Wcale nie musisz ich odbierać. Sexmisja mi się przypomniała - pewnie dawno chłopa nie miały!!:-D:-D:-D:-D Ja też nie lubiłam swojej pracy. Jak tylko zaszłam w ciążę to poszłam na L4 i miałam ich wszystkich gdzieś.

Dzisiaj machnęłam sobie blachę karpatki. Mniam już dawno nie jadłam. Pycha!!!!

Wczoraj serniczek, dzisiaj karpatka. A ja jestem przed @ i nie mogę czytać takich rzeczy! Wysłałam M po wafelki w czekoladzie. Skoro karpatki mi nie upiecze:wściekła/y:

UOTE=Cukiereczek_wwy;3437030]
Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
[/QUOTE]
Ponoć plamienia się zdarzają i nic złego się nie dzieje, ale jak chcesz byc spokojna to zapytaj lekarza.
 
Jeżeli chodzi o kawe, to rzeczywiście myślę, że nalaży ją ograniczyć, w ciąży najlepiej wogóle nie pić, a w czasie staranek, to myślę, że ta 1-2 kawy krzywdy nie wyrządzi. Ja przynajmniej rano to kawę muszę wypić.
 
Czesc BABECZKI
Co za dzien :szok: wrocilam z pracy, jestem wykonczona, wreszcie sobie usiadlam, przez caly dzien latalam jak nakrecona.
Ide poczytac co naprodukowalyscie :-).
 
Jeżeli chodzi o kawe, to rzeczywiście myślę, że nalaży ją ograniczyć, w ciąży najlepiej wogóle nie pić, a w czasie staranek, to myślę, że ta 1-2 kawy krzywdy nie wyrządzi. Ja przynajmniej rano to kawę muszę wypić.

no kurcze ja też bez kawy ciężko funkcjonuje
 
reklama
Do góry