reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Tak, wlasnie sie wyjasnilo. Przyszly nowe testy, zrobilam 3. Nawet juz nie ma cienia kreseczki. Juz po mojej fasolce qrwa. Nienawidze tego swiata!!!! Teraz musze czekac na @. Jak ja to powiem mojej bidulce, ktory sie mna tak pieknie opiekowal. Ja pierdole, odechciewa sie zyc normalnie.....

Ja pierdole Kapryca a może tak z porannego moczu co???
 
reklama
przytulam :no: będzie dobrze
Nie bedzie dobrze, juz mam to w dupie. Trudno, nie moge , to nie moge. Nie bede sie meczyc i zalamywac. Mam juz wszystkiego dosc. Mowie bardzo powaznie. Nie chce juz sie starac

:szok: a zrob jutro z porannego moczu! a jestes pewna ze te testy sa takie 100% pewne!? nie chce mi sie wierzyc! :nerd: :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Ja pierdole Kapryca a może tak z porannego moczu co???

W tym momencie to juz nie powinno byc wazne, czy z porannego czy nie. W czwartek, w piatek, w niedziele (albo w pon, nie pamietam) kreska byla po sekundzie. Ostatni test byl z bardzo rozrzedonego moczu, prawie sama woda i kreska byla.
Qrwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaprycha ja tam specjalista nie jestem ale na chlopski rozum skoro mozesz zajsc w ciaze a to juz drugi miesiac kiedy testy pokazywaly ci II kreseczki (mam nadzieje ze Cie z nikim nie myle) to u Ciebie problemem jest utrzymanie za co wlasnie odpowiada progesteron a dokladnie jego za niski poziom. Wez Ty moze Dziecko zbadaj ten progesteron z tego co pamietam bada sie go w 21 dniu cyklu. Moze to jest caly Twoj problem. Pamietaj najwazniejsza jest diagnoza. I nie zalamuj mi sie tu. A marudzic zawsze mozesz przytulam Cie. :happy::happy::happy:

Kochana, hormony zrobilam. Dzis mam odebrac wyniki. Tyle, ze i tak mi nic to nie da, bo zrobilam je w tym cyklu, kiedy zafasolkowalam wiec wynikiem sobie moge za przeproszeniem dupe wytrzec.

Kaprycha kochana cofam zakaz marudzenia! Ale przecież nie ma @, tak? Więc jest nadzieja!
Dzieki kochana. Nie ma @. Tyle, ze ja plamilam 2 razy od kiedy wyszly mi testy pozytywne. Moja siostra powiedziala, ze po poronieniu @ przyjdzie w ciagu 2 tygodni od ostatniego terminu @. :wściekła/y:
Kaprysiu tak mi przykro...:-:)zawstydzona/y: przytulam Cie mocno i łezki ocieram.
Jak to jest ze ta co pragnie nie moze, a ta co nie jest godna ciązy -zachodzi i to jeszcze zabija...
Pytam się jak to mozliwe???
:baffled:
Kochana, ja juz nawet nie mam lez. Juz wszystko dawno wyplakalam. Bylam taka spokojna w tym cyklu, w ogole sie nie staralismy. Odliczalam Hance dni, nie sobie. Czekalam cierpliwie na IVF. Nie chce teraz qrwa czekac kolejnych 3 miesiecy, zeby organizm sie zregenerowal. Juz niczego nie chce. Chce isc spac i sie nie obudzic!
 
A ja właśnie zaszczepiłam się na żółtaczkę :happy:.
Wiecie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi?Mam nie regularny cykl a podobno 2-3 dni przed jajeczkowaniem będzie dziewczynka i muszę trafić na te dni:-) >Bo tak nam się pierwsza córcia marzy:-)
 
A ja właśnie zaszczepiłam się na żółtaczkę :happy:.
Wiecie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi?Mam nie regularny cykl a podobno 2-3 dni przed jajeczkowaniem będzie dziewczynka i muszę trafić na te dni:-) >Bo tak nam się pierwsza córcia marzy:-)
Spoko, to fajnie masz, ze nawet PLEC SOBIE MOZESZ WYBRAC. Ja naleze do wybrakowanych modeli, ktore dzieci miec nie moga, wiec sorry ale nie jestem w stanie Ci powiedziec, kiedy najlepiej serduchowac, zeby wycelowac dziewczynke
 

Tak, wlasnie sie wyjasnilo. Przyszly nowe testy, zrobilam 3. Nawet juz nie ma cienia kreseczki. Juz po mojej fasolce qrwa. Nienawidze tego swiata!!!! Teraz musze czekac na @. Jak ja to powiem mojej bidulce, ktory sie mna tak pieknie opiekowal. Ja pierdole, odechciewa sie zyc normalnie.....


Eh................. Tulę mocno!!

:szok: a zrob jutro z porannego moczu! a jestes pewna ze te testy sa takie 100% pewne!? nie chce mi sie wierzyc! :nerd: :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Mi kiedyś wyszły II kreski a w ciąży nie było. Dwa dni po tym zdarzeniu zrobiłam betę i brak ciąży. Więc czasem testy kłamią. Ale żeby tyle pozytywnych testów kłamało? Ja robiłam wtedy Pre Test.
 
Kaprycha z tą płcią to wiesz jak jest -można sobie chcieć...mam nadzieję ze zajdę od razu ale z tym to różnie bywa...oby!
 
reklama
Mi kiedyś wyszły II kreski a w ciąży nie było. Dwa dni po tym zdarzeniu zrobiłam betę i brak ciąży. Więc czasem testy kłamią. Ale żeby tyle pozytywnych testów kłamało? Ja robiłam wtedy Pre Test.
tak ale ja mialam na mysli te ktore Kaprycha zrobila dzisiej! :sorry2: moze te są jakies trefne!?
 
Do góry