reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Hej dziewczyny, dziś 20dc, zmieniłam gina. Obecna tak na prawdę powiedziała w 90% to samo co poprzednia ale ma inne podejscie i zajmuje się stricte leczeniem niepłodności. Zleciła szereg innych badań niż poprzednia.
Dobrze ze się wybrałam, bo przynajmniej wiem ze była owulacja. Gin zauważyła ciałko żółte i w prawym i w lewym jajniku wiec mamy szanse.
Trzymajcie mocno kciuki, proszę.
Wiem ze nie powinnam ale już się nakrecam i wyszukuje objawów 🤦‍♀️
Ale ekstra! Trzymam kciuki! Też tak mam zawsze z nakrecaniem się 😀 mi zostało 6 dni i się okaże czy się udało czy nie :)
 
reklama
Trzymam kciuki za Was wszystkie! [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja wczoraj pogadałam z mężem jeszcze raz i jest już okej. Czekamy do wizyty u gina i potem mamy zdecydować czy zaczynamy starania od razu (od listopada) czy jeszcze trochę poczekamy. Dobrze, że w domu są już dwa maluchy to czas leci szybciej. [emoji6][emoji16]
 
Cześć Dziewczyny :D To mój drugi cykl starań ale z różnych przyczyn tylko 3 razy było przytulanko - w okolicach owulacji. Więc czuje że może być kiepsko bo to byłby cud gdyby się udało trafić ;) aczkolwiek minimalna nadzieja jest wiadomo... :D testować będę dopiero za dwa tygodnie więc dam znać jak sytuacja no i powodzenia dla WAS !!!! :D
 
Wykonałam wczoraj jeszcze jeden później ale niestety innej firmy bo tamte mi się skończyły i wyszedł taki . Na jutro planowana owu zobaczymy po południu będę robić jeszcze test i zobaczymy czy coś wyjdzie .
No chyba że owu się przesunie, albo cykl bezowulacyjny :(Zobacz załącznik 1149752
Ja też zaczęłam przygodę z testami

13 lipca usunełam wkładkę mirena miesiąc odpoczęłam i zaczęliśmy sie starac o dzidzie więc mówię wespre sie takimi testami okres pojawil sie 2 do 8 sierpnia 11 pojawiła sie wydzielina śluzowata 14 dc test ujemny
15 do 18 dc wydzielina galaretowatą test pozytywny
19 i 20 wydzielina kremowa test pozytywny
21 wydzielina kremowa test ujemny
Wczoraj zaczęły bolec mnie piersi wiec chyba okres sie zbliża nawet nie mogę cyklu ustalic jeszcze
 
Ja też zaczęłam przygodę z testami

13 lipca usunełam wkładkę mirena miesiąc odpoczęłam i zaczęliśmy sie starac o dzidzie więc mówię wespre sie takimi testami okres pojawil sie 2 do 8 sierpnia 11 pojawiła sie wydzielina śluzowata 14 dc test ujemny
15 do 18 dc wydzielina galaretowatą test pozytywny
19 i 20 wydzielina kremowa test pozytywny
21 wydzielina kremowa test ujemny
Wczoraj zaczęły bolec mnie piersi wiec chyba okres sie zbliża nawet nie mogę cyklu ustalic jeszcze
Planujesz testować? Czy czekasz? U mnie @ zaczął się 01.08 więc podobnie, kolejny ma być za 5 dni
 
Planujesz testować? Czy czekasz? U mnie @ zaczął się 01.08 więc podobnie, kolejny ma być za 5 dni
Czy planuje testować kupiłam z czystej ciekawości zobaczyć jak to działa jestem po dwóch poronieniach i mam dwoje dzieci córka 12 lat i syn 8 ale pragniemy 3 od lipca mam wyjęta wkładkę i chyba musi sie to unormować
 
Czy planuje testować kupiłam z czystej ciekawości zobaczyć jak to działa jestem po dwóch poronieniach i mam dwoje dzieci córka 12 lat i syn 8 ale pragniemy 3 od lipca mam wyjęta wkładkę i chyba musi sie to unormować
Mój test też leży w szufladzie i czeka. Mam plan testować 4 dnia spodziewanej miesiączki i mam nadzieję, że mnie nie pokusi w 2 dniu bo 1 z pewnością nie zrobię
 
Cześć to tak jak u mnie, choć smutno mi się zrobiło gdy była 1 kreska.. [emoji26] Mój problem tkwi w tym że mam nieregularne cykle, giną mam za tydzień [emoji8]
Cześć dziewczyny u mnie test dzisiaj rano negatywny :( ale okresu nadal nie ma. To dopiero nasz pierwszy cykl starań więc jeszcze się nie załamuję. A jak tam u Was ?
 
reklama
Do góry