reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
U mnie dopiero 10 dzień cyklu a już wiem że on odpada :( jestem przeziębiona, mam za wysoka prolaktyne, nie widzę śluzu płodnego, jest on ale jest przezroczysty i nie jak białko jaja, nie ciągnie się, od 3 dni czuję jakby infekcje, swędzi mnie samo "wejście", co boli też przy stosunku przez co nie potrafie czerpac z tego przyjemności i myślę o tym żeby być w ciąży :( polecacie jakieś probiotyki? Nigdy nie brałam nic od infekcji.. Chociaż może to jakieś podrażnienie, bo staramy się bardzo intensywnie i często [emoji848]
Ja na infekcje tam na dole jak miałam na wejściu to stosowalam clotrimazolum czy jakoś tak.. A co do przeziębienia to nie poradzę.. mi nigdy nic nie pomaga po prostu muszę wychorowac
 

Załączniki

  • IMG_20200807_202250.jpg
    IMG_20200807_202250.jpg
    744,9 KB · Wyświetleń: 107
Gratuluję również ♥♥jakie sygnały miałaś ?🙂
Już kilka dni po obu czułam, że coś na rzeczy. Dziwne bóle jajników, A piersiiiiii tak bolały, ale sutki, że zero dotyku. Do tego napady apetytu, A 3 dni przed terminem zrobiło mi się słabo stojąc w kolejce w sklepie. Zrobiłam test, A tam dwie kreseczki. A jak u Ciebie?
 
Już kilka dni po obu czułam, że coś na rzeczy. Dziwne bóle jajników, A piersiiiiii tak bolały, ale sutki, że zero dotyku. Do tego napady apetytu, A 3 dni przed terminem zrobiło mi się słabo stojąc w kolejce w sklepie. Zrobiłam test, A tam dwie kreseczki. A jak u Ciebie?
To ja w pierwszej ciąży tak czułam jak Ty, taka intuicja że się udało. Teraz jakoś tak do końca nie byłam przekonana tym bardziej że to pierwszy cykl starań 😱ale nie miałam żadnych bóli na @, czułam że są jakieś inne bóle brzucha no i taki biały śluz ,jak @ nie przyszła to tak miałam cichą nadzieję że to dwie kreski 🙂
 
reklama
To ja w pierwszej ciąży tak czułam jak Ty, taka intuicja że się udało. Teraz jakoś tak do końca nie byłam przekonana tym bardziej że to pierwszy cykl starań 😱ale nie miałam żadnych bóli na @, czułam że są jakieś inne bóle brzucha no i taki biały śluz ,jak @ nie przyszła to tak miałam cichą nadzieję że to dwie kreski 🙂
To moja 3 ciąża, dwie stracone. 3 cykl starań i jakoś teraz odpuscilismy, w imieniny nawet wypilam piwko, później urlop i pyk jest😍 A moja szefowa się tak śmiała, że wrócimy we 3. 😂🙈
 
Do góry