reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

anila ale masz słodycz-cudowna Maleńka :tak:

nanu znalazłam w domu biały kordonek i na próbę szydełkowałam ten granny square-umordowałam się, bo miałam szydełko jedynie 0,7mm :-D ale wyszedł kwadrat 20 na 20-pięknie to wygląda, nawet M się podoba :-D

myszka ale kicia, jak z reklamy Whiskas :tak:

a izka jak zawsze trzyma nas w niepewności :-p
 
reklama
Nanu-teraz spojrzałam na Twój suwaczek ale zasuwa,żeby nie powiedzieć
zapier......Zepsuty masz czy co ;-)?



Izkaaa noooooo......Nie wolno denerwować ciężarnych ani kandydatek na ciężarne. Odezwij się.
 
Ostatnia edycja:
Fuma moj syn juz nie mowi, ze swiat nie czuje...bo wie ze kazalabym mu wlasne jajka pomalowac;-) ale pomysl z zajacem ze sniegu rewelacja:-D


Ewcik moze troche podobny, ale ten jest bardziej stukniety niz ustawa o wariatach przewiduje:-D
 
Ostatnia edycja:
widzisz Ewcik:) a z czasem to z zamkniętymi oczami będziesz robić:p

Fuma - ja też czasem zdziwiona że tak to pędzi! :D
po świętach zaczynam pranie i szykowanie bo różnie to może być:p
 
Anila cudowną masz córeczkę!!! Dużo zdrówka i szczęścia dla was!
Izka ja cały czas kciuki mam zaciśnięte, zluzuj mnie ;-)
 
Anila przesłodka dziewczynka! Gratulacje!
Słuchajcie, a to USG genetyczne w 12tym tyg to jest dopochwowe czy normalne? Nie wiem jak się jutro ubrać....zwłaszcza, że mały mi został wybór bo wszystko mnie ciśnie. Dziś z pracy wróciłam z czerwoną, odciśniętą szramą na brzuchu, a wcześniej tego nie czułam.
 
Ostatnia edycja:
Anila ale cudo z tej Twojej córci!!!!! dla takich chwil warto żyć i przejść swoje.. :-)

Gaga Ty sie tak nie schizuj, bo wizyta na pewno będzie baaaaardzo udana!!!

a w ogóle to jesteeeeem :D laski ja mam ponad godzine drogi do gin wiec spoko spoko, a poza tym wyciągnęłam później męża do Ikei :-p
wyszłam z gabinetu w podskokach ahhh przez 40 min oglądać dzieciaczka w 4D no suuuper uczucie :)
wszystko jest prawidłowe, wszystkie narzady, rączki, nóżki ahhhh cudo dzieciaczek!!! ale z tego wszystkiego oczywiście zapomniałam poprosić panią żeby mi szyjkę zmierzyła, przypomniało mi się dopiero jak wyszłam z budynku ;/ ehh ale mam wizyte u swojego gin za 10 dni to zobaczymy czy się nie skrfaca przez te skurcze.
i dziękuję Wam baaardzo za kciukasy, jak zwykle niezawodne!!!! :-)

a oto moja dzidzia
DSC_0332.jpg

oczywiście wiercidupka cały czas zasłaniał buźkę rączkami, ale za to jajca pokazywał bardzo chętnie, mały ekshibicjonista :-p
DSC_0331.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0332.jpg
    DSC_0332.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0331.jpg
    DSC_0331.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Izuniu gratuluje!!! 100% facet!!! Pokazał całą męskość!!! Super, że wszystko dobrze!!!! Przystojny chłopak, a pokazał bo nie ma sie czego wstydzić!
 
Do góry